Křeče v břiše, pálení žáhy. Přijde porod brzo?

lucaaaaaaqa
10. říj 2017

Ahoj holky mám 5 dni do TP a chci se zeptat
Dneska mám šílené krece po celém brise je to v kuse už asi půl hodiny do toho mě pálela zaha v noci poprvé v životě snad jako blázen a mnela sem průjem byla jsem teda jednou jen na záchodě ale přece :/ muže to znamenat ze to pride brzo už ? Díky ;)

nc30
10. říj 2017

Dej si horkou sprchu a uvidis co po ni😉

prostejina
10. říj 2017

Kontrakce jsou v intervalech. Ty křeče přisuzuji průjmu, a průjem před porodem=čištění těla. Už to přijde brzo 🙂

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

Dekuju moc sem na to zvědavá bojím se ze budu přenášet :/ včera říkal doktor ze se tam má Malej dobře a ze to vypadá ze se mu ven nechce vím ze se to muže zmnenit ale moc tomu nevěřím :D

makky1310
10. říj 2017

@lucaaaaaaqa tak uz pomalu? Dost casto na Tebe myslim🙂. Uz to brzo bude👶😉

nc30
10. říj 2017

Kamaradce v patek rekli,ze to o vikendu urcite nebude a v sobotu rano byl na svete😎😉a presne kontrakce jsou v intervalech,ale zda se,ze se neco chysta,to urcite ano...drzim pesti😍

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@nc30 to doufám ze chystá dekuju :p už aby to bylo zamnou 🤔😬❤️

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@makky1310 aspoň někdo na mě mysli :p neee furt nic asi se mu proste nechce :D

prostejina
10. říj 2017

@lucaaaaaaqa průjem dost pomáhá porod urychlit, proto se i pije to svinstvo z ricinovyho oleje, výsledkem je poradna hnacka :D
Už si zkontroluj tašku do porodnice a cekej 😀

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@prostejina provedu :D tak ať už prosím :D nemůžu se ho už dockat hlavně už to chci mít za sebou :D

prostejina
10. říj 2017

@lucaaaaaaqa neboooj, dockas se 🙂 ted odpočívej co nejvíc to jde. Relaxuj, dej si vanu, cti si... Uživej si poslední chvile toho, ze jsi jen ty 🙂

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@prostejina :p jooo to já si užívám celou dobu pravé a už mě to nebaví všechno mě porad bolí je to šílený :D prevaluje se tam jako blázen a hlavně už bych fakt chtěla aby tady byl snama 🙂

azanka
10. říj 2017

Takhle mi řekli ráno v jedenáct dopoedne, že nic nebude. A ejhle, v devět večer byl synek na světě. :D

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@azanka fakt ? Snad to bude můj případ co bych za to dala :D

biedronka10
10. říj 2017

No me zase dr rekl ze tyden minimalne se nic dit nebude. Byla jsem ve 40tt, nakonec se sekl....vyvolavali mi 41+1tt a vubec se ji nechtelo. Porod komplikovanejsi a hlavne velmi bolestivy nekolik hodin, ale zmaklo se to taky. Tim te samizrejme nechci rozhodit. Drzim palce

biedronka10
10. říj 2017

@biedronka10 pardon 41+4 my vyvolavali. Me se tam vloudila 1

lucaaaaaaqa
autor
10. říj 2017

@biedronka10 a jejda no dekuju :D

azanka
10. říj 2017

@lucaaaaaaqa budu držet palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru