• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pálení žáhy v těhotenství = vlasaté miminko?

11. června 2012 
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to je v praxi.. Prý když v těhotenství hodně pálí žáha, znamená to, že bude vlasaté miminko.. Jak to máte vy, co už máte prcky u sebe a v těhotenství vás pálila/nepálila žáha? Díky za názory a zkušenosti. :wink:
8. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech kdybych to měla zhodnotit vědecky, tak je to blbost :wink: Když vezmu vlastní zkušenosti - žáha mě nepálila a oba kluci byli vlasatí až až :slight_smile:
8. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@draczech mě teda nějak moc nepálila,jen ke konci,ale to jsem snědla dohromady asi 5 Rennie,ale jinak ne a děti???No tak nebyli nějaký pankáči :grinning:
8. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech ...ahoj :slight_smile: , mě pálila žáha strašně pokaždé, vlastně jsem tak poznala těhotenství :sweat_smile: , ale ani jedno dítko vlasaté nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
podle pověr se měli narodit s hárem minimálně do půli zad :grinning:.
8. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
me palila pokazde a vlasati byli vsichni :slight_smile:
8. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@draczech U mě to tak bylo :slight_smile:
8. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hloupost a povera. Zaha pali snad kazdou tehuli
8. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepálila vůbec a obě děti vlasatý. Je to nesmyslná pověra :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě to platí,žáha mě pálila fest a vlásky máme :grinning:
8. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedna z mnoha pověr :slight_smile: a není to jediná pověra . Na někoho to samozřejmě sedí, na někoho ne, ale podložený to určitě není :slight_smile: Osobní zkušenost- žáha mě zlobila jen chviličku a ne nějak výrazně a mimčo bylo pěkný vlasáč :slight_smile: Je to dané růstem bříška a tlakem na žaludek :slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už jsme u těch pověr, tak by mě zajímalo jaké největší nesmysly jste v souvislosti s těhotenstvím slyšely ? :slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvniho mě žáha nepalila vůbec a vlasů měl jak dospělák a ted naopak me žáha páli dost často,... Davam si klasiku sodu bikarbonu a je to pryč :wink: Nemyslim,že to má na vlasy vlyv....Žáha páli,jak žaludek vystupuje nahoru...
8. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pálila a do půl roka holohlaví :slight_smile: zabíral kousek rennie
8. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby to platilo,tak poslední bude zarostlý opičák,ale vlásků měl málo:slight_smile:.Mě u konce lékař napsal Helicid a ten mi zabral.Jinak nic.
10. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě to také neplatilo, žáha mě pálila hodně a malý byl bezvlasý...vlastně až skoro v roce mu vůbec vlásky začaly víc růst...a naopak kamarádka měla úplně zarostlého kloučka s dlouhými vlásky (museli ho pak ostříhat :grinning:) a pálením žáhy netrpěla vůbec :wink:
10. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím že je to blbost, u první dcery jsem umírala jak mě žáha pálila a dítě bylo plešaté, u druhé dcery to bylo lepší a vlasů měla víc :slight_smile:
myslím že žáha prostě pálí ty, kteří tam mají miminko víc namáčklé a tlačí na žaludek..
10. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyhoney s tím tlačením na žaludek by to i mohlo být možné. Já tedy porodila mnohem dřív, ale malý byl zamotaný docela dost mezi orgány. (nebo jak to napsat)....takže to mohlo být i tím... :wink:
10. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pálila jen jednou za celý těhotenství a to kvůli tomu, že jsem se nehorázně přejedla :grinning: jinak vůbec, a malá měla bohaté vlásky...takže za mě to neplatí :wink:
10. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně pálela žáha u obou holek, u Karolínky víc a u mně by se dalo říct, že to sedí. Kristýnka vlásky měla a Karolínka jich měla ještě víc.
10. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem poznala těhu podle neustálého pálení žáhy a Sofi byla pankáčka. ... :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2012 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvrdila jsem, že je to blbost, žáha měpálela jako čert a Jiřiček je vlasatec :grinning:
11. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek