• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomáhá Vám něco na nespavost?

31. července 2014 
Ahojte mamule a těhule :slight_smile: Určitě v posledním trimestru některé trápí nespavost stejně jako mě, pomáhá vám na to něco? :frowning2: Já už jsem vážně zoufalá, vyzkoušela jsem snad všechno, teplé mléko, meduňkový čaj, nejím večer těžká jídla a velké porce ( za to se budím na noční krmení :confounded: ), nepiju kafe, černý čaj ani colu, mám pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, vyvětráno mám pořád, prakticky nezavírám okna....no večer zaberu až kolem půlnoci a buď půl hodiny před nebo po 2h jsem vzhůru na WC pravidelně každou noc :unamused: Lehnu zpátky do postele a usínám až kolem páté hodiny :frowning2: Před 6h vstává přítel do práce takže mě to probudí mám spaní jako nitku a já už nezaberu, nespím ani odpoledne, nejde to...už jsem vážně zoufalá, jsem hrozně protivná a úplně vyčerpaná :frowning2: :pensive: Taky hrozně napjatá nevím co to je a jestli je to normální ale pořád mám potřebu něco dělat rukama nohama v té posteli, připadám si jak blázen, děje se to také některé?
28. srp 2013 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
měpomáhalo teplé mléko s medem, bazén večer nebo sexík :grinning:
28. srp 2013 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem to obdobně, nepomohlo celkem nic, jen to vydržet.

zkus odpoledne a večer omezit příjem tekutin (to pomohlo mně, nemusela jsem v noci tak často na wc)

jinak jsem v noci, kdy jsem byla vzhůru byla na pc, pouštěla filmy...

takové ty napjaté pocity v nohách...zadej si do googlu syndrom neklidných nohou, zda to je ono..patrně nedostatek nějakého vitamínu, železa?
28. srp 2013 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Měla jsem to stejně u obou těhotenství a nepomohlo nic :unamused: , navíc mě svědilo celé tělo, takže jsem se celou noc pořád drbala, no hrůza. Paradoxně jsem se těšila až porodím a vyspím se :slight_smile:
28. srp 2013 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
taky se posledních pár týdnů jen převaluju v posteli, dokonce jsem kvůli střelené sousedce musela v noci předstat splachovat, si stěžovala, že jak jdu 3x v noci na záchod, tak kvůli mě celá rodina nespí.... se těším jak za mnou budou chodit, že je budí pláč malé, až si donesu z porodnice cccc :rolling_eyes:
28. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
martasek: Tak to jsem na tom podobně. Taky mě furt něco svědí, akorát to je asi ve spojitosti s pupínkama, co se mi objevily. Každopádně abych neodbíhala od tématu a držela se nespavosti, tak já dokonce dostala od kožařky předepsanej na noc Dithiaden, tak jsem se těšila, že se konečně vyspím a např. dnes jsem byla zase 3x vzhůru (taky většinou jdu k počítači, nebo si aspoň dát studený obklady). A to jsem na některých diskuzích četla, jak některé po Dithiadenu nebyly ani ráno schopné vstát. Ten poslední měsíc bude asi holt náročnej, ale tak hlavně ať je malá v pořádku! :slight_smile:
28. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
měla jsem to poslední 2 měsíce v obou těhu - syndrom neklidných nohou. pomohlo jediné - porod, pak to zmizelo. drž se!
28. srp 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem to mela asi tri tydny pred porodem, ted po porodu je to jeste horsi ikdyz mala spi jak andilek.
28. srp 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám to samé už teď, v 15 tt. a to samé při prvním těhotenství.... Piju taky teplé mléko, někdy pomůže, někdy ne. Taky zkouším měnit polohy (hlavu dám k manželovo nohám)...:slight_smile:
3. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama.”
9. črc 2014 v 10:09 • ridley2
Já nespím prakticky celé těhotenství. Několikrát se budím na záchod, probudí mě každé kopnutí prcka, křeče v nohou. A nesnesu vedle sebe muže, je alergik, pořád plný nos a tím pádem hlasitě dýchá a někdy chrápe - dříve mi to nevadilo. Vždycky jsem se převalovala a ve tři ráno utekla až naštvaně a vyčerpaně do obýváku. Pomohlo až oddělené spaní, tím, že mě nebudí muž, tak nemám takovou potřebu chodit na záchod a celkově jsme vyspanější. Před spaním si ještě čtu, než se mi začnou klížit oči.
9. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Patrim do stejne skupiny nespavcu ve vsech trimestrech. Pomahaji 2 veci: 1. porod :grinning:, 2. smirit se s tim.a vsugerovat si myslenku, ze si telo na to zvykne a ac to nebude prijemne, i chronicky nevyspala preziju. :slight_smile: Vetsinou po nekolika neprospanych nocich se to zlomi a prijde 1 premiova, kdy to dozenu.:slight_smile:
9. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata i já jsem grogáč s mojí nespavostí..už je to několik dní po sobě, co se probudím pravidelně ve 3 hodiny ráno.. Za to mě ale povětšinou probudí můj synek, že chce čůrat a pak nezaberu..do toho začne kopat malá , v půl se probouzejí ptáci, kteří hlasitě cvrlikaj a konečná :( dneska jsem si už i dokonce hrála na mobilu hru..Taky už si připadám jak blázen, všude mrtvo a já, místo abych se připravovala na příchod malého nespavce, čučim do tmy.. Doufám, že je to těma vedrama ( i když dnes krásně propršelo)..Jinak se začnu asi fyzicky sdírat, abych byla ráda, že do postele sotva dolezu.. to mám pak jistotu totálně mrtvého spánku :slight_smile:
9. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no já jsem 29 tt, se spaním taky válčím, a ty nohy, mazec, pořád mě svědí. A to jsem byla opravdu dobrý spáč. Asi se to opravdu ztratí porodem, nevím. Takže všechny vydržte ! :slight_smile:
31. črc 2014 ve 13:23  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pomohlo pokaždé toto:
31. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek