Syndrom neklidných nohou, co pomůže?

pisisvori
17. kvě 2014

Asi mám syndrom neklidných nohou. Cítila jsem to už před těhu, když jsem si s dcerou lehla do postele večer než usla. Ale teď v těhu je nějak horší. A když jsem si teď odpoledne před 5 sedla u televize už to cítím. Večer v posteli taky. Pomohlo vám něco co bych v těhu mohla...četla jsem, že sprchovat studenou vodou....cvičit s nohama přes den...

escapelle
17. kvě 2014

Detralex.taky se mi to v tehotenstvi hrozne zhorsilo.driv jsem to mela jen v nocipak uz pokazde,kdyz sem si sedla a nohy byly v klidu.cca mesic beru 2x1tbl a mam svatej klid.napsala mi ho gyn.dr a je to lek naprosto bezpecny pro tehotny.pomaha i na hemeroidy 😉

pisisvori
autor
17. kvě 2014

@escapelle díky moc detralex znám, tak se hned dr. zeptám protože to fakt začíná být nepříjemný☹. Máme v rodině hodně problémy s cévama (nedostatečnost chlopní) a i srážlivostí tak to stím možná i souvisí.
Ještě jednou díky.

escapelle
17. kvě 2014

@pisisvori a byla si na hematologii?stejne problemy mame v rodine taky (mama a sestra mely mrtvici).ja mam krevni testy spatne a picham si v tehotenstvi leky na redeni krve

pisisvori
autor
17. kvě 2014

@escapelle jojo, tatka a sestra mají rombofilii(F VIII zvášený). Já mam je mutaci MTHFR heterozygot. Opakovaně jsem byla na hematlogii , když to zjistili u taťky před 10 lety....pak v prvním těhu i teď a nic prý potřeba není.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru