• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenská cukrovka - rady, tipy a diskuze

13. prosince 2017 
@miiisaaa i s tomatem...tam vl nejsou žádné sacharidy :slight_smile:
@vrk zase to ber tak, že jsi měla jídlo bez sacharidů :slight_smile:
12. bře 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma no i tak jsem se bala. Teple k veceri, jeste k tomu v restauraci a ta syrova omacka...ta sacharidy mela urcite. Grilovane zeleniny kopec. Ale jo. Jsem spokojena. Aspon se nemusim vyhybat restauracim a na necem si tam i pochutnam.
12. bře 2016 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miiisaaa mnam mnam
12. bře 2016 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé segedín mňam mňam!
nezkoušela jste některá obdobu tohoto? http://navodynapady.cz/cely-svet-sili-z-tohoto-japonskeho-tvarohoveho-kolace-ktery-je-jen-ze-3-ingredienci/ samozřejmě s vynecháním čokolády, dát tam něco jinšího na ochucení.. (třeba i ovoce)?
12. bře 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrk to určitě :slight_smile: v zelenině toho moc není, tu já třeba počítat nemám...jen fazolky, mrkev a kukuřici...a v té omáčce určitě něco jo, ale myslím, že zanedbatelně :slight_smile: já bych z toho večeři na 50g sacharidů neměla :D
12. bře 2016 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 vypada to dobre. Ale myslim ze bez te cokolady to bude jako omeleta. Takova divna konzistence.
12. bře 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma no ale ja se teda najedla dosyta a paradoxne vic nez treba z chleba s tvarohovou pomazankou...fakt jsem si pochutnala
12. bře 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 vypadá to dobře! jen nevím, co místo té čokolády :( jestli budeš zkoušet, dej vědět!
12. bře 2016 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jinak ja mam mit na den 200g sacharidu jen ne 250g. Takze veca myslim tech 45g. A to dala. Preci jen 5,9 mivam i treba po obede lodos zelenina brambor
12. bře 2016 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk já myslím, že by to mohlo být dobré, dala bych navíc kypřící prášek a něco na dochucení ale zatím mě moc nenapadá co, na kokos moc chuť nemám.. možná skořice?.. sice štrůdl jsem včera upekla, ale mám po něm pořád na něco chuť a tohodle bych mohla zďabnout, víc :grinning:
12. bře 2016 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk to věřím! já právě nikdy před tím nejedla v restauracích přílohy, jen zeleninu, dost často i doma, já měla přílohu jen na oběd a na večeři třeba jen krajíc chleba, takže pro mě dodržovat sacharidy je do ted někdy problém :( takové to "klasické pravidlo" místo přílohy hora zeleniny...ted ale tu přílohu a ještě zeleniny většinou nesním, takže šidím zeleninu...
12. bře 2016 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 tam jde o to, že ta čokoláda tam dává konzistenci a chut...proto mě nenapadá, co místo ní...
12. bře 2016 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma taky nejsem vubec prilohova a pecivova a tak to neresim. Jim na co mam chut proste. Treba na obed delam segedin. Ten nezahustuju nikdy a nedelam ani prilohu. Muz si da chleba. Nejsme knedlikovi. I treba k pecene kacene si nedelame prilohu proste. Miluju zeli a maso, vic nepotrebuju.
12. bře 2016 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk tak k takovým jídlům teda přílohu dám...ale mám zjištěno, že i ten knedlík je stejná katastrofa jako všechny ostatní sacharidy, takže neřeším a dám si...já právě ty sacharidy musím, kvůli tomu inzulinu a je fakt, že i tak mám ketony...proto je moc neřeším, ptž nemít cukrovku, tak tyhle věci nejím vůbec...
12. bře 2016 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma ajo vlastne ty musis. To je pak jina. No ja jsem zvedava na sve vysledky v utery :slight_smile:. Snad bude vse ok
12. bře 2016 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk držím palce, určitě jo :slight_smile: já jdu ve středu, tak sem zvědavá, jak dr bude čarovat :slight_smile:
12. bře 2016 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma dekuji i ja Tobe. Vsak uz to nejak doklepem:slight_smile:
12. bře 2016 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe_ma
@vrk Zítra vyzkouším a dám echo (a i s tomatem! :grinning: )
12. bře 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak ja rano 5,1 skóre 50:50 OK a spatna
12. bře 2016 ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koupila jsem čaj z boruvkove nati, snad se v tehu muze, údajně by mel
Snižovat...
12. bře 2016 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 myslim ze kyprici neni potreba, to spis treba strouhana jablka a skorici do toho?
12. bře 2016 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, nejak to tu utichlo:slight_smile: ja byla dnes na krvi, zitra se zkusim stavit na diabetologii, jestli uz mají vysledky - byl ti ten glykovany hemoglobin
15. bře 2016 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela dnes kontrolu a z patecniho odberu vysledky - lacna 5,0 glykovany 31 a nejaka fce slinivky taky ok, zvlada to pry jak ma. Tak vam nevim...i pres to kontrola za 14dni kvuli mym lacnym a kdyztak pry inzulin. Po pravde ho nechci. Ted na me neco leze, tak je mi vselijak, uz at je to pryc...
15. bře 2016 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk tak to jsou dobre vysledky, ne?!
15. bře 2016 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk tak tj fajn :slight_smile: a inzulinu se fakt neboj!
@zuhra určitě to bude vše ok! dej pak vědět!

já jdu zítra k dr, tak sem zvědavá! dneska mi strašně vyletěla lačná no a pak brutálně večeře :( tak sem zvědavá!
15. bře 2016 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhra jj dle meho taky dobre vysledky, ale gyndarka porad tlaci do inzulinu protoze je mala vetsi..nechapu...
@pe_ma no jako nebojim, ale nejak si nemyslim, ze ho potrebuju:slight_smile: a co znamena brutalni hodnoty?
15. bře 2016 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma
@vrk tak to jsem zitra zvedava, snad uz to budou mit vyhidnocene... Mit tvé hodnoty, jsem spokojena, ale zjevně certvi... Ja tedy uz někdy od konce tydne nemerila..
15. bře 2016 ve 22:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk ono je to i menší stres, ale chápu tě :slight_smile:
no lačná 6, to sem neměla snad od vánoc a po večeři 10,8 :(
15. bře 2016 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk jak gyndarka? Neřeší to diabetolog? Ja uz z toho všeho mam teda taky chvílemi hlavu v pejru... Jinak my dnes kontrola, jsem 29.tyden, odhad 1 400 gramu
15. bře 2016 ve 22:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jajajajaj:( ze bych zitra měřila?
15. bře 2016 ve 22:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek