Těhotenství a tetanie. Máte zkušenost?

eficka
5. únor 2012

Máte nějaké zkušenosti s tetanií a těhotenstvím???

eficka
autor
9. únor 2012

@megy tak to je super ze mas doma doktora..kdyby neco jsi u zdroje.. 😎

megy
9. únor 2012

@1983hr neber si to tak - chlapi si kolikrát připadají divně a nejde jim to tak dávat najevo, jako ženským 🙂

eficka
autor
9. únor 2012

@1983hr no nekteri chlapi proste takovi jsou.. 😝

megy
9. únor 2012

@eficka omyl - kovářova kobyla 😀 ale když je nejhůř tak určitě, jinak zásada - nikdy neléčit rodinu 😉

1983hr
9. únor 2012

@megy Tak trochu me to mrzí,jakekoliv jine žene s rodiny koupí i puget ruží a darky jen me ne.

eficka
autor
9. únor 2012

@megy 😀 😀 a cemu se venuje?

eficka
autor
9. únor 2012

@1983hr tak mu pekne naplacej at se vzpomatuje... 😎

1983hr
9. únor 2012

@eficka 🙂

megy
9. únor 2012

@eficka neurolog, takže záda, nervy, mozek - od bolestí zad po mrtvice, krvácení do mozků, operací krčních cév 🙂

eficka
autor
9. únor 2012

@megy no bych ho taky chtela mit doma...zvlaste pri te tetanii...byl by to pro me takovy uklidnujici bonbon...

megy
9. únor 2012

@eficka 🙂

eficka
autor
9. únor 2012

nevite kde koupim nejlevneji prebalovaci podlozky?

megy
9. únor 2012

@eficka dnes je jdu kupovat - babylove v DM, segra s nima byla velmi spokojená a ještě mám slevový kuponek 🙂 písnu, kolik stály

eficka
autor
9. únor 2012

@megy jeste jsem se chtela zeptat myslis ze je mozne aby mi magnesolv delal zle?trpim nebo spise trpela jsem hodne nevolností a ted to trosilinku ustava.. jsem tady psala ze ho zacnu brat pravidelne tak jsem to ty dva dny zkusela a odpol mi bylo hrozne zle..vcera jsem vynechala a lepsí...divne.. ☹

megy
9. únor 2012

@eficka magnosolv je hodně silný, to pozor - předávkování hořčíkem se může projevit v prvé řadě průjmem, bolestmi břicha, ale také haprujícím tlakem. já jinak měla od pondělka nějaký výkyv - asi tlak venku, ale dnes je mi už fajn 🙂 jo a v úterý byl úplněk - asi jsem byla vlkodlak 😀

eficka
autor
9. únor 2012

@megy jj vim ze je silny tak jsem ho brala jsen po pulkach..taky jsem to tak nejak mela...tak to bylo asi tlakem venku ze to pusobilo na vsechny..
😠

megy
9. únor 2012

@eficka já měla i včera celý den tvrdnutí bříška a dnes nic , takže tlakem určo. teď mi psal chlap, je na příjmovce, že je tam hafo lidí, takže potvrzeno - tlak venku působí. 🙂

eficka
autor
9. únor 2012

@megy No mi uz se zase zacala tocit hlava to mam radost 😒

romca13
9. únor 2012

@eficka jaké přebalovací podložky myslíš, ty jednorázové? prý v tescu mají 10ks za 100,-, jinak pokud myslíš ty pevné na komodu, tak jsem našla v sam baby docela mi přišly za dobrý peníz

megy
9. únor 2012

@eficka v klidu dýchat, otevřít okno, vypít sklenici studené vody s citronem na osvěžení 🙂

megy
9. únor 2012

@eficka jinak přebalovací položky jsou doma - 10ks za 100korun z DM🙂 jsem si připadala jak balík - 3 balíky plenek, jeden balík podložek, nákup. prý ať se šetřím a kdy jindy by se to koupilo, že?? 🙂

romca13
9. únor 2012

taky mám v plánu se odpledne stavit do DM -- mají tam i ty vložky do podprsenky? a nevíte, kde se dají sehnat ty jednorázové kalhotky po porodu?

megy
9. únor 2012

@romca13 tak to ti poradím, kup si síťované kalhotky v lékárně, dají se i přeprat - já za ně platila 19korun a o toho porodnické vložky - je to prodyšné, lehké, volné, nestahující 🙂 a nezapaříš se. vložky do podprdy jsem kouipla ve zdravotnických potřebách - ty v obchodech jsou tak šíleně hnusné - velké kolca naducané - koupila jsem si chicco a jsou jak samet a kvalitní 🙂

mitote
9. únor 2012

ahoj 🙂
tak my valentyna budem slavit decentne, je tesne pred vyplatou, pro manzela mam jen privesek na klice, nedavno se zminil, ze by nejaky chtel..a pokud to vyjde, pujdeme na veceri do nasi oblibene restaurace. Jinak ted jedeme na vycvik do Jeseniku, tak si treba udelame prochazku zimni krajinou. Navic manzel ma den pred valentynem narozky 🙂
Jinak vcera u psychiatra...domluvili jsme se, ze zatim leky nechame tak a ze jak otehotnim, tak je zmenime nebo vysadime. Jinak me dal Stilnox na spani. Puvodne me chtel dat neco co se bere furt, ale chtela jsem spise neco co si vezmu a spim. Nicmene stejne jsem opet nespala a nevzala si to, nechce se me porad do sebe ladovat nejake oblbovaky 🤐

jinak jsem se po trech letech vratila k tanci, vcera jsem byla podruhe a po tanci jsem zacala spinit 😕 tak nevim cim to, Dnes uz nespinim. Prislo me to divny.

romca13
9. únor 2012

@megy jo, tak já myslela ty síťované, myslela jsem ,že jsou to takové na jedno až 2 použití 🙂))))

megy
9. únor 2012

@romca13 jsou i jednorázové - seženeš je i v dm, ale jsou na prd - nejsou prodyšné - segra je měla a nadávala, že byla zapařená jak hrom :-/
ty síťované z potřeb můžeš i v klidu přeprat a super 🙂

romca13
9. únor 2012

@megy oki, díky za radu 🙂

eficka
autor
9. únor 2012

@romca13 ta u nas v tescu je myslim nemaji...ted jsem jen v drogerce koupila nejake happy ale jsou velke 90/60 tak se daji roztrihnout..ale v tom DM dobra cena tam budu kupovat...mam pro pro psa holky.. 😀 😀

romca13
9. únor 2012

@eficka tak jsem se stavila v DM a koupila je za 109- baby love

megy
13. únor 2012

tak dneska budíček s pocitem kolotoče a už začínám i brnět a křeč do nohy, uff - honneeeem na hořčík 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru