Trpíte některá vyrážkami v těhotenství?

dzejnina2
23. čer 2013

Ahoj holky, trpíte některá vyrážkami v těhotenství? Já od 6 měsíce defatko v kuse cca každé tři týdny...je to šílený, krupička na rukou, která oteče a děsně svědí, poté se zahojí a za 3 týdny znova....a takhle už po 5 té☹((((

chrobocka
24. čer 2013

Tak já mám krupičku na ruce už týden asi a to jsem teprve v 9tt. Tak uvidím jak to bude pokračovat dál. Taky se mi dělá akné na obličeji.....Holt musíme to vydržet 😉

evcounek
24. čer 2013

tak mě se minulý týden udělala na ruce od lokte k zápěstí a chvilku to svědělo a teď už jen občas (většinou když mi LUky přes to přejede) je to hrubé n a dotek. v sobotu se mi udělala na nohou od kolen k nártu. ta svědí jak čert tak to mažu fenistilem a za chvilku o tom nevím.
nikdy jsem na nic takového netrpěla až když jsme byly cca před 5-ti lety na svatební cestě a tam mi dali hypoalergní proužek na ruku (měli jsme plnou penzi) tak se mi do dvou dnů udělala nejprve na jedné ruce pak mi to přendali na druhou a po třech dnech jsem to nosila na tílku. no koukali na mě jak na exota, že jsem jediná kdo se osypal a od té doby se mi to přes léto udělá (taková malá červená krupička co svědí) na ruce. manža tvrdí že je to ze sluníčka a říká, že jsouto zasraný pupínky 😀

andynka2
26. čer 2013

já měla vyrážku v pátém měsíci, měla jsem to na rukou a nohách, řekla jsem to doktorce a ta mi pro jistotu udělala jaterní testy - byly zvýšené, tak jsem musela brát prášky na játra a přestalo to. Těhotenství je prostě pro tělo zátěž, radši o té vyrážce řekněte při další kontrole.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru