Tvrdnutí břicha když potřebuji na malou

poupe
30. pro 2009

ahoj,nemam to nektera z vas,vzdy kdyz potrebuji na malou,tak mi ztvdne bricho,nebo spis kdyz to chvili musim zadrzovat 😕

oldriska
30. pro 2009

Ahoj poupe, tak to znam z vlastni zkusenosti docela dobre. Zeptej se dr, mohl by ti pomoci horcik.

poupe
autor
30. pro 2009

jim magnezium,ale asi to moc nepomaha 😒

ladybugie
30. pro 2009

Ahoj, mám stejné problémy, mám magne b6 a pomáhá, když zobu poctivě dvě denně. Když jsem ho brala jen občas, tak to nebylo k ničemu. 😉

oldriska
30. pro 2009

Ja mam od dr davku 3x2 tablety (prechodne jsem mela i 4x2), Beru to tak. ze kdyz jsou utz a kontroly v poradku, tak se nic vic delat neda....Hlevne jestli nemas bolesti nebo kontrakce.

poupe
autor
30. pro 2009

diky,tak to budu muset jist poctive 😉

oldriska
30. pro 2009

Jen pozor at se nepredavkujes, ja neberu jine vitaminy a tohle davkovani mi urcila dr 😉 .

blanka.k
30. pro 2009

Ahoj holky, jak píše Odlřiška, pozor na dávkování, záleží jaké to Mg je! Já byla na pohotovosti v porodnici (naštěstí v jiné než chci rodit) a tak mi předepsal Magne B6 8tbl denně a já se tím totálně předávkovala během pár dní (byl v tom asi 25x násobek vit.B6), když jsem šla k ovbodní, že je mi zle, průjem a hrozné bolesti končetin, že ani neusnu, a brnění,... tak se ptala hned na vitamíny, když jsem těhule a bylo jasno. I pak moje gyn. se zhrozila, že Magne B6 max.2-3 denně (v letáku bylo max.2 pro těhule!), takže teď jím jen Mg bez vit.B6, ten jím v Calibrum. A trvalo to pár dní, než to přestalo působit, a o strachu o bobka ani nemluvím ☹

hypo
30. pro 2009

ahoj, me bricho tvrdne od cca 29tt neustale... brala jsem magnezium ale po nem mi paradoxne zacaly krece v litkach tak jsem zas hned vysadila....
brala jsem jen zelezo a tvrdnuti proste prechazela.... dle dr.do 10x za den je to normalni tak jsem poctive pocitala a nikdy je 10x neprekrocila tak jsem to nechala byt
dnes jsem 5 den po terminu porodu a bricho tvrde prakticky neustale, cekam ze mi porod budou vyvolavat ....

renys
30. pro 2009

Ahojky, tak já se s tvrdnutim taky potýkam asi od 21. týdne a každý den je to jinak, někdy jen 5 x za den, někdy 10 x...vypozorovala jsem, že když jsem zejména k večeru přejeděná a nafouklá, tak mi tvrdne v leže každou chvíli, hlavně, když se tam malej hodně vrtí. Dnes jsem třeba to pořádný tvrdnutí neměla ani jednou..a Magnosolv mě teda nepomáhá vůbec (mám po něm někdy průjem 😒 ), střídam ho s Fytominerálem.

Poupe, já nesnášim, když mě to břicho ztvrdne na prochajdě a jak to zatlačí na ten močák, to už si pomalu vyhledávam křovíčko 😀 .

poupe
autor
31. pro 2009

renys presne,venku je to neprijemny,ale za chvili to prejde 😉
ja mam od doktorky 3x denne,ale neberu to pravidelne,ale v letaku jsem se docetla,ze tehotny max 2 tobolky denne,takze beru rano a vecer,ale vecer nekdy zapomenu ☹ ale 10x za den to nemam,takze to bude asi v poradku,jen je mi to neprijemny,za mi to tlaci na mocak 😕 asi to bude tim,ze mam nizko polozenou placentu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru