• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vaginální diskomfort v těhu - jak zmírním problémy?

8. září 2012 
Ahoj holky, potřebovala bych radu - trpím nepříjemným vaginálním dikomfortem (pálení, svědění) bohužel díky nizké imunitě takže velice často opakovaně i přes časté návštěvy a vyšetření u gyndr - potřebovala bych radu co lze použít v průběhu těhu - mastička čípek globulka aby to neublížilo miminku :wink: něco co srovná PH, a zmírní nepřijemné pocity..

Děkuju
6. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitagyn-C (hodně mi pomáhal v 1. těhu, ve druhém vůbec), Cicatridina čípky (pomáhala v 2. těhu, stačilo zavést na pár nocí a byl zas klid)... obojí na doporučení gynekoložky. Tu Cicatridinu jsem si pak koupila (na její doporučení) ještě jako sprej při nepříjemných pocitech kolem rodidel po porodu :wink:
6. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No určitě by to chtělo udělat kultivaci z pochvy, aby se to případně přeléčilo antibiotiky.. Jinak třeba Canesten se může klidně i v těhu.
6. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mám zkušenost s přípravkem Cicatridina - kromě forem, které zmínila @pablinka, lze koupit také mast. Poté by bylo možné použít přípravky na bázi tea tree. Antimykotikům, jako je Canesten bych se v takovémto raném stádiu těhotenství raději pro jistotu vyhnula.
6. zář 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Výplachy a omývání rosalginem a mazat fungicidem :wink:
6. zář 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosalgin je výborný a dobré zkušenosti mám i s gyntymou .... vždy je lepší se přeptat v lékárně nebo přímo svého gynekologa, ale určitě je spoustu produktů, které se v těhu můžou. Jinak jsou také dobrý gely na intimní hygienu, používám lactacyd a jsem spokojená .
8. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek