• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vracející se kvasinky. Jak se jich zbavit?

28. července 2016 
@eficenka v prvním těhu mi Dr předepsal Clotrimazol, v druhém jsem si ho chtěla naordinovat sama (příznaky úplně stejné), ale v lékárně byl jen na předpis, tak jsem koupila Candibene, to je podobné. A na udržování mikroflory jsem používala Gynocaps nebo Gyntimu čípky.
Už delší dobu mám ale klid. Jen klasický zvýšený těhuvýtok a na to nepoužívám nic, že, jen se myju Lactacydem modrým.
14. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @minka1309 @eficenka @andulka @kacenka1111 @ciernavila @kacii @kukuca @zdenallicka @janca.k @katka28 @frufrunka @karkoolka @olivia.a @mamina @melounek1 @janab78 @fizy @peige @kamila3 @zuhav a ostatní maminky :slight_smile:

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s kvasinkovou infekcí, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/kvasinkova-infekce/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě snažilkám, těhulkám a maminkám k pomoci a radě :slight_smile:
Je skvělé, že si takhle navzájem pomáháme! :slight_smile:

Mějte krásný den!
Janča
12. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vracející se kvasinky- spodní prádlo v rozkroku přežehlit- zničej se zárodky a nevracej se často.
V případě, že berete antibiotika, kupte si lactobacily a preventivně je užívejte. První dva dny vyšší dávku, pak jen předepsané dávky po celou dobu užívání antibiotik+ pár dní navíc. Bere se v prostřed doby mezi dávkami antibiotik. Neměly by se setkat v trávícím traktu. Takže ve 3 antib., v 6 lactob. v 9 antib.,ve 12 lactob. atd....
Když je nebudete brát s antibiotiky, ale později, až po nemoci,je potřeba brát je třeba o 3 dny déle, aby opravdu zabraly.
Omezit sladké, uzeniny a maso, aby nebyl překyselený organismus.
Nestřídat partnery.
Pokud se kvasinky vrací urputně, dojít na gyndu pro čípky a pokud se bude vracet i potom, nechat zaléčit i partnera (y).(Funguje jojo efekt, navíc muži přenášející problémy s kvasinkami na sobě často žádné problémy nepozorují).
Zkusit změnit značku prezervativů.(Někdo může mít alergii na látku obsaženou v nich.)
Teď už mě nic nenapadá. Kdybych si ještě na něco vzpomněla,ozvu se... :wink:
13. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem ve 20t a od začatku tehotenství trpím na kvasinkove zanety . k lekaři chodím pravidelne kvuli tomu skoro každych 14 dni . už jsem neštastná :unamused: ten tea tree olejíček se tedy opravdu muže v tehu ? díky za rady :cry: :cry:
25. říj 2014 ve 14:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcamesz Já jsem na to trpěla už před otěhotněním, takže mě to na začátku těhotenství vůbec nepřekvapilo. Co mě ale překvapilo, bylo to, že mi zabrala "obyčejná" probiotika a kokosový olej na vnější ošetření. Můžeš zkusit. Přešlo mě to po několika dnech a od té doby nic. :slight_smile:
25. říj 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ alyssa18 Kokosovy olej mužu vyzkoušet mam ho doma Díky za radu !
25. říj 2014 ve 14:49  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já beru Probiosan (to jsou probiotika s chlorellou) a jsou super..taky jsem na kvasinky trpěla, v předchozím těhotenství pořád..a teď ťukám na dřevo, zatím nic.
25. říj 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcamesz Není zač. :slight_smile: Sám kokosák to asi úplně nevyléčí, to bude potřeba s něčím zkombinovat, ale minimálně to přestane svědit. Aspoň u mě to tak bylo. :slight_smile:
25. říj 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. říj 2014 v 07:03 • nellyverca
ahoj holky, ja už vyzkoušela všechno volně dostupné a pořád se to horší, doktor mi prý nic napsat nemuže aby se něco nestalo, včera jsem si vzala těsný kalhoty a celá jsem natekla a od včera mi to nesplasklo. Nevím co dělat pořád ležím s roztaženýma nohama a ani nevím kde jsem to mohla chytnout. Myslíte že to muže ublížit plodu? Mě dr. Řekl že ne
28. črc 2016 ve 22:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek