1. NT screening, jak probíhá?

kazzyy
12. lis 2015

Ahoj holky prosím mohla by jste mi říct jak screening vyšetření probíhá? Musím přijít na lačno?

alboo
12. lis 2015

Vys.spocica v odberu krve (to se vetsinou odebiraj vsechny první tehu odbery, na ktery je dobry jit nalacno) a pak v UZ, na ktery opra du neni duvod byt nalacno. Lekar na to musi mit specialni program, kam se zadavaji hodnoty z krve a z UZ a mel by mit certifikat. Na to pozor, je hodne doktoru, ktery to nabizej, ale nemaj k tomu opravneni.

kazzyy
autor
12. lis 2015

To ja jedu na fakultku do olomouce a na doporučení lékaře.

danchacha
29. lis 2015

@kazzyy ahojky, už jsi tam byla? Mě čeká 7.12. první návštěva (odběry) a pak se domluvime na druhou (Utz). Měla jsi to taky tak? Trochu me překvapilo, že to rozdělili do dvou návštěv, když krev mi brali i u mého gynekologa. Ale asi budou oba odběry zaměřené na něco jiného, že?

bajana
29. lis 2015

@danchacha prvý odber u obyčajného gynekológa nie je zameraný na odhalenie genetických vad...práve preto sa chodi do špeciálnych prenatálnych centier, kde kombinujú výsledky rozboru krvi a ultrazvuku

kazzyy
autor
29. lis 2015

@danchacha Ahojky ano už jsem tam byla. Vzaly mi krev, udělala ultrazvuk a po 4 hodinách mi měřily tlak a dělaly nový ultrazvuk. Drobek se ale špatně otáčel tak musím 11.12. znova.

kazzyy
autor
14. pro 2015

@danchacha Ahojky tak jsem byla po druhé a 5.1. jedu znova to proto aby dětský kardilog vyšetřil srdíčko miminka 😆

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru