1. screening u MUDr. Miroslava Břešťáka, jak probíhá?

deelayces
13. črc 2015

Děvčata, jak to probíhá u MUDr. Miroslava Břešťáka?Byly jste na prvním screening se svým partnerem/manželem? Mám termín 30.7.2015 a poslali mi termín i na odběr krve. To se platí zvlášť? Nebo je to jednotná cena ultr + krev 1200,-Kč?

Děkuji moc za odpovědi

misadan
13. črc 2015

@deelayces Manžela jsem tam neměla (měl jít, ale nakonec jsem šla nečekaně o týden dřív a nevěděla ani čas, takže jsem ho z práce netahala, byl až na druhým) Krev mi bral můj gynekolog a pak jim přeposlal ty výsledky...já pak platila těch 1200 po screeningu...

deelayces
autor
13. črc 2015

@misadan děkuji 🙂

linee
13. črc 2015

@deelayces Kamoska u nej byla a byla maximalne spokojena. Peníze za screening obsahuji jak krevni vysetreni, tak za samotne utz.

zuzankap1
17. srp 2015

Prosim holky o kontakt na mudr.brestaka 🙂 nevite zda nema dovcu?dekuji

deelayces
autor
17. srp 2015

@zuzankap1 kontakt maji uvedeny na sttankach ale nikdy ho nikdo nezvedne :D zbytecna snaha ...

ale na email odpovi hned druhy den 🙂

zuzankap1
17. srp 2015

Moc dekuji poslala jsem si tam z jejich stranek objednani 🙂

ducik
17. srp 2015

@zuzankap1 teď snad dovcu nemají. Déle než obvykle jsrm čekala na potvrzení, tak měli teď někdy. A pak myslím mají první týden v září, jestli jsem to dobré pochopila

prdlousek_7
8. zář 2015

Ahoj holky, kdo uz jste byl u Mudr. Brestaka, chtel po vas i info o vaze, resp. ma na vysledek vliv i to, kolik vazi tehule? 🙂

adau
8. zář 2015

Byla jsem s manželem a byli jsme moc spokojení. A jako bonus jsem nic neplatila, páč má pan doktor s mojí pojišťovnou smlouvu i na první screening :o)

michalka_n
8. zář 2015

@prdlousek_7 VÁHU TAM UDÁVAT MUSÍS DO TAKOVÝHO MALÝHO FORMULÁŘKU CO DOSTANEŠ V ČEKÁRNĚ. ZAPÍŠOU JI I DO KONEČNÝ ZPRÁVY ALE NEMYSLIM SI, ZE BY VÁHA OVLIVNOVALA VYSLEDEK 🙂

markketax
2. dub 2016

Holky, ty odběry krve se také provádějí přímo u Břešťáka? Nebo jak to je?

jitiss
4. dub 2016

Tak ja jsem se objednala primo ze stranek a zatim mi prislo jen potvrzeni o prijeti. Cekam uz od 31.3.:-\ Dovolat se je nemozne... jak dlouho jste cekaly?

deelayces
autor
4. dub 2016

@jitiss pokud nemaji dovolenou vetsinou hned odpovi ale pres email. .tam se nedá dovolat

ale Brestak nejlepší!!!

jitiss
7. dub 2016

Tak jsem se dockala 🙂 a mam termin ultrazvuku, ale moc jsem nepochopila cenik... pocitala jsem s cenou 1200,protoze to pojistovna nehradi, ale chteji i za odber krve 760... chtela bch se zeptat kolik jste platily u dr Brestaka? Mam pojistovnu 211.

deelayces
autor
7. dub 2016

@jitiss ja platila pouze 1200,- nic vic a druhy byl zdarma

jitiss
7. dub 2016

@deelayces dekuji za rychlou odpoved 🙂.

gepe
7. dub 2016

@jitiss ja neplatila ani jednou, mela jsem zadanku na screening od sveho gyndr 🙂 odber krve dela muj gyndr a vysledky zasilaji k Brestakovi, kde on i s utz udela komplex vystup.
U minuleho tehotenstvi mi brali i krev, avsak to uz bylo v ramci odborne pece.
Strucne, pokud mate namscreening zadanku neplatite (v pripade, ze ma smlouvu s vasi pojistovnou). Jinak byla jsem tam s manzelem, pak pozdeji i s nasi malou, deti ani doprovod nejsou zadny problem, maji i pro deti hraci koutek s hrackami i kobercem.

markketax
30. srp 2016

Holky víte někdo, jak je to s těma cenama? Kdo si to platil sám? Také tomu moc nerozumím

svobodka_kacka
17. bře 2017

@adau Ahoj, prosímtě jakou máš pojišťovnu, že s ní má doktor smlouvu? Děkuji

svobodka_kacka
17. bře 2017

@gepe Ahoj, prosímtě jakou máš pojišťovnu, že s ní má doktor smlouvu? Nebo nevíš se kterýma doktor smlouvu má?Děkuji

adau
18. bře 2017
gepe
19. bře 2017

@svobodka_kacka ahoj, 207 OZP.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru