• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antibiotika Augmentin v těhotenství. Měly jste je?

2. března 2012 
Měla jste některá Augmentin v 2.trimestru (já jsem 14tt)?
28. únor 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dask neměla jsem, ale v těhotenství jsou tyto ATB bezpečná. Nevím, na co ho bereš, ale vždycky je lepší to přeléčit pořádně než pak řešit komplikace z neléčeného zánětu v těle :wink:
http://www.safefetus.com/DrugDetail.asp?DrugId=1153&TradeName=Augmentin&TradeId=2288
http://www.prozeny.cz/poradny/deti-a-rodina/18-tehotenska-poradna?slovo=augmentin
28. únor 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Měla jsem v 10. týdnu, přímo od zkušeného gynekologa. Bez problémů.
28. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem měla Augmentin 1gram ve 14.týdnu na zánět moč.cest a v 9.týdnu jsem měla na zánět moč.cest Amoksiklav,ale nezabral ,takže pak mě nasadili Augmentin.Bylo mě řečeno,že jsou to všechno bezpečná ATB.V úterý jdu na 3D ultrazvuk na vývoj.vady ve 21.týdnu těhotenství,tak doufám,že to nezanechalo na mimi nějaké následky.
29. únor 2012 v 18:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla, ale až ve třetí (tedy konec druhého a až do porodu), asi po třech týdnech. Na malé to mělo žádné následky. Měla by to být velkomolekulární antibiotika, která neprojdou snad do placenty
29. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Brala jsem je při prvním dítěti 2x.. někde kolem 20 tt a pak kolem 30 tt.. normální vcelku je :grinning:
29. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem mela Augmentin jeste kdyz jsem tehotna nebyla. Ma dost nepriznivych ucinku a po dvou tabletach jsem ho musela vysadit. Projevil se u mne krvavy vytok a prujem...
29. únor 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem ho měla v 1. trimestru a vše bylo o.k. Mudra mi říkala, že tím mimi nemohu ublížit, žádné příznaky jsem nepociťovala, jen bych pořád spala a to jsem přisuzovala těhu:slight_smile:. Bude to o.k. neboj.
29. únor 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsem na zánět močových cest na přelomu 17. a 18. týdnu.
2. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek