ATB v začátku těhotenství, můžou mít vliv na mimčo?

piwinka
24. únor 2016

Ahoj holky, zjistila jsem,že jsem těhotná. Menstruace měla přijít 21.2 nepřišla, tak jsem si udělala test a byla tam druhá čárka. jenže jsem od 8.2-15.2 brala antibiotika klacid a týden před jsem brala léky na nachlazení nosní kapky, Vicks horký nápoj, Strepsils. Může to mít nějaký vliv na mimčo??? Na gynekologii jdu až příští středu :( moc děkuji 🙂

oano
24. únor 2016

podle mne nijak valný. pokud jsi teda neměla nějak dlouhý cykly. Ale třetí fáze cyklu trvá kolem 12 dní a z toho se to mimčo musí ještě dostat k místu zahnízdění. Podle mne jsi je dobrala přesně a pak teprve mimi začalo brát živiny od Tebe.

mrskato
24. únor 2016

myslím, že můžeš být v pohodě...Moje první děcko nebylo úplně plánované, nechala jsem třeba naočkovat na encefalitidu a za pár dní jsem zjistila, že jsem v tom. Dceři jsou 4 roky a je to zdravá a šikovná princezna 🙂

tetamon
24. únor 2016

Resim podobne, a kdyz jsem se bavila s klinickym farmaceutem nervozni, tak uklidnoval, ze kdyz uz se to stalo, vyckal by. Co se stalo, stalo se, pokud prusvih, je velice pravdepodobne zamlknuti tehu, a z jeho zkusenosti i vedomosti je minimalne sance, ze se neco poondilo 🙂

piwinka
autor
24. únor 2016

Moc děkuji holky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru