Barvíte se v těhotenství?

jios
5. srp 2016

Ahoj maminky, vím, že to tu bylo několikrát, ale zajímá mě, jestli se barvíte v těhotenství?

hanulka_es
5. srp 2016

čekala jsem do 27tt barvím se jen šamponem, ale i tak jsem se bála...

astyna
5. srp 2016

normálně jako běžně 🙂 jenom pověra.

eloana
5. srp 2016

ano ve vse 3 tehotenstvich jsem se barvila...... asi nejaky nula nual prd k mimcu dorazi,ale to bychom podle mne nesmeli vylezt ani na ulici

slimacikmia
5. srp 2016

Alebo si daj hennu 🙂

jios
autor
5. srp 2016

Hennu právě asi ne, jsem blondýnka... nějak se nemůžu s tím barvením rozhodnout... Ale straší mě odrosty 🙂)

martina16horysek
5. srp 2016

@jios ja taky barvim cele tehu a mimi je zdrave 😉

slimacikmia
5. srp 2016
luckapol
5. srp 2016

Barvila jsem se.

scruffy
5. srp 2016

Vím, že většina lidí včetně kadeřnic tvrdí, že na tom není nic špatného, ale přece jen ve mně červíček hlodal, takže jsem počkala až po 1.trimestru a kadeřnice použila jen přeliv.

ladyhacek
5. srp 2016

mamka je kadeřnice - v těhotenství (díky změnou hormonů) může barva špatně chytat nebo s pachůse vám může dělat špatně . Já jsem měla přeliv pár týdnů před porodem > první 4 měsíce bych to nedala

jios
autor
5. srp 2016

@slimacikmia to vím, ale henna asi nezesvětluje, že? Svoji barvu mam tmavou blond a nechávám si ji zesvětlovat na hodně světlou studenou...

slimacikmia
5. srp 2016

@jios to neviem...ale mozes tam skusit zavolat a spytat sa, mali by ti vediet poradit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru