• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

23. března 2017 
@bobule2015 jasně to chápu no ještě máte čas tak se hezky rozkoukejte, my u byli taky v několika obchodech ale pořád se nám vrací ten "náš"...no nic na chvilku končím, letím se oblíct a na tu poštu, tak drž pěsti že to bude stát za to a nebudu nadávat :D hezký den měj
20. dub 2016 v 07:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucziyk také také, pak přidej fotku, jaký máš povlečení.. :slight_smile: tak zatím páčko :slight_smile:
20. dub 2016 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova Asi je vám prostě souzeno mít spoustu dětí :slight_smile: A hlavně, vy jste rodiče, vy je budete vychovávat a starat se o ně a je to tedy vaše rozhodnutí. A časem se všechno poddá :slight_smile:
20. dub 2016 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teeda hak tu ctu jak holky chystaji a uz dokonce finisuji a ja nemam nic :(. Skoro nic teda. Furt se nejak branik kdyby neco. Ale rada bych uz byla v takove pohode a tesila se z nakupu a chystani ... :(
20. dub 2016 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobule2015 ja cetla, ze to mleko neni moc dobre na paleni zahy...ze v prvni fazi sice ok, ulevi ale v zaludku pomaha vylucovat zasadite enzymy nebo tak, takze ve finale je vysledek horsi nez lepsi a zaha pali porad.
20. dub 2016 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla mne toho taky spousta chybi...nemam lahvicky a prakticky nic z kosmetiky a manzel me prekvapil tim, jestli bych nemela mit sbaleno do porodnice...nemam pro sebe ani mimi do porodnice zatim nic :slight_smile: rikam, ze kouknu na net, co vubec s sebou, ale nejak jsem se k tomu nedostala :slight_smile:
20. dub 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlapavlapavlapavla hele nic neřeš, já se bránila dlouho, ale pak jsem si řekla, že to stejně neovlivním a kdyby se něco mělo stát tak může kdykoli takže nic neřeším hrozně se těším na prďolky a užívám si ty přípravy a plánování protože to je poprvý a s dvojkama naposled :D tak proč přemýšlet jinak než pozitivně...takže nesmutní a vzhůru do toho a užívej
20. dub 2016 v 09:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zluva no já nevím, já piju mlíko furt, a odjakživa mi pomáhá na žáhu... Takže u něj zůstávám, a jak říkám, pálí mě žáha dám si skleničku a mám zas klid...než sním něco druhý den a začne to na novo :slight_smile: každý má jiné zkušenosti, já to samozřejmě nikomu nenutím.. :slight_smile: ale já s tím problémy nemám :slight_smile: jako s mlíkem.. :slight_smile:
20. dub 2016 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim holky a taky si to chci uzivat. Taky poprve a naposledy, jen si porad rikam, ze kdyby se neco stalo a jeste mi zustaly vecicky doma, zblaznila bych se. Jinak kabelu do porodky budu chystat po 25.4 .. to jdu na kontrolu. Tak kdyz bude vse ok a aby nas deti neprekvapily :slight_smile::slight_smile:
20. dub 2016 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla
@bobule2015
@broucziyk
@zluva
@mosquito
@odvarkova Holky mám udělat tu skupinu soukromou?
20. dub 2016 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckamb za mě klidně :slight_smile:
20. dub 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla
@bobule2015
@broucziyk
@zluva
@mosquito
@odvarkova
Holky tak vy by jste měly mít pozvánky. Kdo bude chtít další tak mi napište, přidám.
20. dub 2016 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zluva máš naprostou pravdu. Stejně tak
@mosquito ale od těch nejbližších ty špatné reakce mrzí no. Každý cizí mi může políbit, ale rodina je rodina.
20. dub 2016 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb Prosím prosím. Že jsem moderátor určitě vidí mí přátelé že? To zatím nechci aby to viděli. Až o víkendu. Až to budou vědět.
20. dub 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova nevidí, taky nechci aby mě někdo viděl. Neboj se.
20. dub 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když je to tajná skupina, nevidí ani tu skupinu. Koukni ke mě na profil a taky neuvidíš, že jsem členem a moderátorem téhle skupiny
20. dub 2016 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb a co mam udelat abych tu byla ?? Nebo uz nemusim nic ?? Nejak ten system neznam :astonished: diskutuji takhle poprve.
20. dub 2016 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ha, tak už blbec odešla :joy::joy::joy::joy: tak mě prosím zas přidej. Děkuju. Já myslela, že to ostatní vidí. Mám tu právě pár známých.
20. dub 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova ne, taky jsem se báala, ale už takhle v jedné skupině jsem a tuhle tajnou fakt nikde nikdo nevidí. Jen členové. To tě spíš někdo vyhmátne tady. To zase není takový problém.
20. dub 2016 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlapavlapavlapavla v poště bys měla mít pozvánku. Máš?
20. dub 2016 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb se mi ulevilo :laughing:
20. dub 2016 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jj snad jsem to zvladla :slight_smile: doslo potvrzeni, tak ok :slight_smile:
20. dub 2016 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ahoj, tiež prosím o pridanie do skupiny :slight_smile:
20. dub 2016 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plea jdu na to
20. dub 2016 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb za me take prosim o pridani do skupiny :slight_smile:
20. dub 2016 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take prosim do skupiny :slight_smile:.dekuji
20. dub 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zluva tebe jsem přidávala hned automaticky, tobě nepřišla pozvanka?
20. dub 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb jj uz jsem tam
20. dub 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla nám taky ještě spousta věcí chybí. Postýlky máme asi týden, ale nemáme matrace a mám pouze dva spací pytle :slight_smile: Oblečení mi taky chybí, nemám ani kojicí polštář. Jen kočár jsme pořídili už v lednu po prvním screeningu. A to si říkám, že s dvojkama počítat tak o 14dní dříve než je TP, takže už jen 71 dní :grinning:
20. dub 2016 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Co jste už 28 a více, jak to jde? Přijde mi, že den ode dne hůř. V noci při každém otočení vzhůru, jsem ráda že ujdu malou procházku se psem a dost často mi tvrdne břicho.
20. dub 2016 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek