• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme dvojčata

24. července 2017 
@mosquito jj to prave musime pocitat o kousek driv. No a ja uz v 34-35 tt. Tak uz to je za 6-7 tydnu
20. dub 2016 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb holky,rada bychse k vam pridala :slight_smile:
20. dub 2016 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luwa_s Ahoj,to jsme na tom dost podobne..Uz se sotva valim,blbe se mi dycha,zacina me bolet stydka kost,proste uz je to znat..Jak rikas,kratka prochazka a mam toho az po krk :slight_smile:
20. dub 2016 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ja též, děkuji!
20. dub 2016 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb můžu se taky přidat do soukromé skupiny?

@pavlapavlapavlapavla pěkně to letí, co? Vždyť je to nedávno, co jsme tady hledaly někoho, kdo čeká mo-mo dvojčátka... A jak u vás? Vše v pohodě? My dnes byli na kontrole. Dr. byl vyšťavený, dostali jsme se na řadu až ve tři odpoledne. Vůbec nemluvil. Chvíli jsem se bála. Ale jinak snad vše v pohodě... Nervózní ale občas trošku jsem. Snažím se, aby mě to nesemlelo, tak to docela jde. Ale před námi byli na UZ s mobi dvojčátky a vypadalo to prý blbě...normálně jsem se rozbrečela... Občas ty nervy zapracují. Už bych si přála být přes 30. tt.
20. dub 2016 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanka86 ahoj. No kurnik jak snad ?? To ti nerekl jak na tom jste ?? Kdyby te ale hnal do nemocnice bylo by hur. Takhle jste urcite v poradku. No u nas snad vsechno ok - tuk tuk tuk. Jen kvuli otokum jsem byla o vikendu na pohotovosti. Zmerili mi tlak vzali krev a pry vsechno dobry. Zkontrolovali jsme holky a pry se maji fajn. Ptala jsem se na te pohotovosti dr jestli maji holcicky pupecniky zamotany a pry je maji blizko sebe, ale ze by byly zamotane nevidela. No ale tezko rict. Byla to holciny mladsi nez ja :slight_smile:. No a v utery jdu normalka na kontrolu. Jj me uz se 30 tt blizi a taky si odfuknu. Snad uz se ted nic nestane ...
21. dub 2016 ve 04:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosquito spaci pytle se z nas nechytily tak s nakupem pockej. Dcera je nesnasela od miminka. Vzdy v nich strasne brecela.
21. dub 2016 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luwa_s jsem na tom naprosto stejne navic kdyz si dojdu v noci na wc, tak do rana vetsinou neusnu...a pak jdu do prace. Ted jsem treba od dvou vzhuru. :angry:
21. dub 2016 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přidávám se do klubu. Čekám dvojvaječná dvojčata. Jsem teprve 13tt. Ale ráda si tady proctu vaše příspěvky, ať vím, na co se těšit.
21. dub 2016 v 06:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaelabrazdilova Škoda že nebydlíme někde kousek od sebe.. byla by to psina jezdit společně s dvojkama.. jsem od tebe o týden s mimčama :slight_smile: a taky dvojvaječný :slight_smile:
21. dub 2016 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bobule2015 to ano, v okolí nikoho s dvojkams neznám, ještě že existují ty diskuze aspoň.. :slight_smile: už máš pupík?? Jinak jsem četla tvůj příspěvek, že jsi 5kg přibrala. Nic si z toho nedělej, já taky už mám 5kg nahoru a to jím zdravě. :slight_smile: ale taky jsem před otehotnenim dost cvicila a zhubla a hned jaak jsem sekla se cvičením to šlo nahoru :D
21. dub 2016 v 06:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelabrazdilova právě.. nesmíte tohle támhleto, nesmím kolo, nesmím brusle, nesmím běhat, můžu jenom plavat a chodit... a to mě zrovna moc nebere se plácat támhle v bazénu aby na mě někdo koukal, jakej mám špek :grinning: Já tu právě taky nikhoo neznám, a to jsme docela veliký město :slight_smile: Pupík už vykoukl no... ráno je to ještě jakš takš, ale přes den jak prostě chodím a tak, tak se pěkně ukáže.. A večer je to takovej balon :grinning: taky jím zdravě, především ovoce a zeleninu, sladký nežeru vůbec, přes zadek jsem i něco zhubla, ale úspěšně to doháním na prsou a na břiše noo :grinning:
21. dub 2016 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobule2015 Já nesmím ani plavat, proto
21. dub 2016 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobule2015 Já nesmím ani plavat, pro
21. dub 2016 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobule2015 Omlouvám se, zasekl se mi mobil. Já nesmím ani plavat, protože trpěla jsem dost naa mykozy pred otehotnenim a právě mi delaly problémy bazeny.. tak to neriskuji.. no mne to jde taky hlavne do prsou a bricha :D za chvíli budeme jak balony... a zatim bez komplikaci?
21. dub 2016 v 06:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelabrazdilova Tak to já naštěstí ničím netrpěla, ale nějak mě to nebere ty bazény... radši si v létě dojdu pořádně zaplavat do rybníka, kde je alespoň na to plavání místo :slight_smile: I když tohle léto budu jak bójka :grinning: Já zatím komplikace žádné, ťuk ťuk ťuk :slight_smile: miminkám se daří skvěle, a mamince taky, ... já ani od začátku nijak nepociťuji, že byhc bxla těhotná :grinning: krom toho, že musím nosit těhotenský legíny :grinning:
21. dub 2016 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelabrazdilova tak vítej mezi nás. Já se taky přidala nedávno. Končím 11tt.
21. dub 2016 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, vy co jste psaly by jste měly mít pozvánku v poště.
21. dub 2016 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nečeká tady nějaká maminka jednovaječný dvojčátka mo-bi ? Děkuji za reakce
21. dub 2016 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy200 ahoj a vitam Te :slight_smile:. Ja cekam mo-mo. Urcite budes mit vetsi stesti. Mo-bi dvojcatek je vic :slight_smile:. Koukam uz 33 tyden. Tak to je za par. Kdy budes rodit ??
21. dub 2016 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla Ahoj děkuji :slight_smile: už to chvíli zkouším a zatím se mi nikdo neozval. :slight_smile: jojo letí to jako voda a kdy budu rodit ještě nevím, teď právě sháním nějaké informace ohledně porodu mo-bi dvojčátek četla jsem že jedině císařem že v případě přirozeného porodu hrozí vykrvácení druhého dítěte, ale mám holky obě hlavičkou dolu tak se drobek obávám zda mě nebudou chtít rodit normálně.
21. dub 2016 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy200 nooo u těch dvojčat člověk nikdy neví noo. Ale jednovaječná jsem četla, že jdou skoro vždy císařem .. :astonished: tak si myslím, že nás to taky nemine. Já tedy ani o přirozeném neuvažuju ..
21. dub 2016 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy200
@pavlapavlapavlapavla holky vy mě děsíte.... já jsem sice ve 4. měsíci, respektive v půlce ale furt si nadějně říkám, že by to šlo spontánně ten porod... když budou obě hlavičkou dolů.. Já teda čekám dvouvajčený.. takže to je asi veliký rozdíl :frowning2:
21. dub 2016 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobule2015 taky snad doufám že budu rodit spontáně. Všechny tři děti bez potíží, tak snad budou dvojky taky. Nedovedu si představit starat se o tři starší děti, dvě miminka a domácnost s rozkuchaným břichem.
21. dub 2016 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@odvarkova já si to nedokážu představit s těma dvěma.... dva roky zpátky mi dělali laparoskopii a bohatě stačilo.. dva týdny jsem lezla jak lazar... a natož abych k tomu měla ještě dvě miminka.. :confounded: :frowning2: :unamused:
21. dub 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobule2015 jj u dvojvaječných je to podle stavu a podle polohy. Tak je přirozený porod ještě v poho. Jednovajky jsou v tomto velký rozdíl ....
21. dub 2016 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla ale i tak z toho mám strach, to přiznám na rovinu... hlavně at to přežijeme jak my tak miminka :slight_smile:
21. dub 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlapavlapavlapavla jako já jsem pro přirozené porody přijde mi to rozhodně lepší ale po tom co jsem četla že u jednovaječných dvojčat s jednou placentou hrozí že se může stát že se porodí první dítě a jak přestřihnou pupeční šnůru že to druhé mezi tím vykrvácí je tam myslím jen pár minut. Jinak holky co čekáte dvouvaječný tak si myslím že to máte v pohodě podle toho co vím od známé, každé dítě má svoji placentu a většinou ženy rodí normálně pokud není nějaký problém. :slight_smile:
21. dub 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobule2015 juj tak to já zase tak tragicky to neberu. To bych se z toho musela zbláznit. Já to beru tak, že to jako každá jiná operace. Jako kdyby mi dělali slepák. Je to taky zásah do organismu a neumírá se na to :astonished: .. a ještě k tomu na konci bonus v podobě dvou mimísku :wink: .. no není to super ?? To se člověk i musí těšit :grinning:
21. dub 2016 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy200 jak jsem psala .. neviděla bych to tak tragicky. V dnešní době už doktoři moc dobře vědí, co mají dělat. Já jim teda věřím maximálně. Stejně to nijak neovlivním :fearful:
21. dub 2016 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek