Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

eshta
12. říj 2010

****** Č E K A T E L K Y ******

BETINA - 24. října - kluci
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
ESHTA - 20. listopadu - dvojvaječní kluci
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
KANEGOO - 3. prosince - dvojvaječná - chlapeček a holčička
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???
MATTEKA - 24. prosince - dvojvaječná - holčičky
CIHI - 24. prosince - chlapečci
__________________________________________________________

**** ROK 2011 ****
MIKII - 2.ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
ANNAMAT9 - 6. ledna - dvojvaječná - holčičky LIBEREC
BEJATKA - 8. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
JITAKL - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
LENCA78 - 9. ledna
WERONIKA - leden -
JARA - 11. února
ATREIDES - 15. února - dvojvaječná - chlapeček a holčička
MAJKA07 - 21.února
JAPENI - únor
KATHY.SKAL - 25. února - dvojvaječná - holčičky
OKURKAA - 1. března - dvojvaječná
CHROBACEK - 3. března
VALMARK - březen - dvojvaječná -
BERULENICKA - 3. března - dvojvaječná -
DARMA - 9.dubna - dvojvaječná -
MONSTRI - 10. dubna - dvojvaječná
SOVIČKA - 8.května - dvojvaječná

eshta
12. říj 2010

Holky prosím prosím mám DOTAZ NA HOLKY CO LEŽELY U APOLINÁŘE.
Jak jste se připojily k internetu?
Budou mě hospitalizovat asi už příští týden a nechci se tam zbláznit nudou...

betina
12. říj 2010

holky moje provazku a broučku, vy jste teda šikuly!!!!!!!!! strašně moc gratuluju a posílám pozdravy vám i miminkům, obě máte náááádherný váhy, to půjdete brzo domů. ještě jednou gratuluju!!! at jste všichni jen a jen zdraví.

já už jsem psychicky KO, dneska mi měli vyvolávat porod, tak jsem ráno nastoupila a vedoucí poordního mi řekla, že se ji nezdá, abych rodila po císaři normálně, takže jsme čekali 3 hodiny na primáře, aby rozhodl, ten pohmatem zjistil!!!!!!!!!, že mám hodně ztenčenou jizvu a přirozeně by to nešlo. takže jsem zase doma, zítra nstupuju na vyšetření a ve čtvrtek císař..nejhorší je už ta psychika. holky, držte se

eshta
12. říj 2010

Přidávám odkaz na supr těhotenské legínky za moc dobrou cenu, třeba se někomu bude hodit
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23490384&tab=1

Byla jsem hrozně zoufalá co na sebe ☹ Všechno, co se mi jen dotýká dolní části bříška, mi neuvěřitně vadí ☹
Pak jsem našla tyhle legíny a jsou super !! Jsou to spíš bavlněné kalhoty z fakt příjemné elastické bavlny a já je nosím jak na doma tak na ven. Paní je šije na míru, má je ve vel. S-XL a jsou supr pohodlné na poslední týdny těhu.
Já jsem ještě hodně aktivní, denně chodím s klukem na hřiště, několikrát za týden řídím auto a fakt už žádný džíny ani kalhoty nesnesu, vaděj mi při sezení a v těhle chodím i do poradny.
Přidávám i svojí fotku, jak vypadají kalhoty nahoře na bříšku. Jen pro představu, mám 89kg (25kg navrch) a 119cm přes bříško. Podle mě jsou i na plnější postavy. Já mám XL, ale jsou mi zbytečně velké, musela jsem si je malinko na obou bocích ze strany zabrat, ale v pohodlném nošení to vůůůůbec neva
Tak třeba se to někomu bude hodit 🙂

japeni
12. říj 2010

****** Č E K A T E L K Y ******

BETINA - 24. října - kluci
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
ESHTA - 20. listopadu - dvojvaječní kluci
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
KANEGOO - 3. prosince - dvojvaječná - chlapeček a holčička
BUBISEK - 16. prosince - jednovaječná, ???
MATTEKA - 24. prosince - dvojvaječná - holčičky
CIHI - 24. prosince - chlapečci
__________________________________________________________

**** ROK 2011 ****
MIKII - 2.ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
ANNAMAT9 - 6. ledna - dvojvaječná - holčičky LIBEREC
BEJATKA - 8. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
JITAKL - 9. ledna - dvojvaječná - chlapeček a holčička
LENCA78 - 9. ledna
WERONIKA - leden -
JARA - 11. února
ATREIDES - 15. února - dvojvaječná - chlapeček a holčička
MAJKA07 - 21.února
JAPENI - 23.února-jednovaječná
KATHY.SKAL - 25. února - dvojvaječná - holčičky
OKURKAA - 1. března - dvojvaječná
CHROBACEK - 3. března
VALMARK - březen - dvojvaječná -
BERULENICKA - 3. března - dvojvaječná -
DARMA - 9.dubna - dvojvaječná -
MONSTRI - 10. dubna - dvojvaječná
SOVIČKA - 8.května - dvojvaječná

eshta
12. říj 2010

@betina Beti držím moc moc palečky! Císař má taky něco do sebe, tak nebuď smutná..je to s menším rizikem pro miminka.. moc ti držím palce a přeju ti, ať to už máš rychle za sebou

gilotek
12. říj 2010

@betina ach jo, to naštve, drž se, už to nebude dlouho trvat 😉
@eshta no legínky moc pěkný, já ted nosím ven a do poradny těhu rifle, který mi zatím jsou i trošku volné přes boky, na bříško mají taky náplet, ale jsem zvědavá jestli mi vydrží do konce 😝 A bohužel si nemůžu dovolit dát 450 kč za další kalhoty ☹ Kdybych mohla líst po židli, tak bych určitě vyhrabala těhu kalhoty co jsem měla s Martínkem, ale mám je někde zarabaný ve skříni až u stropu a tam je takových hadrů, že tím manžela otravovat nechci a sama tam líst nebudu, když mám spíš odpočívat 😒

eshta
12. říj 2010

A ještě přidám jednu fotečku, co nosím doma. Jsou to legíny Mama collection z HMka z bio bavlny a byly v setu s dlouhým tílkem přes zadek. Pro mě nejlepší investice v těhu..nedám na ně dopustit!! Supr pohodlné na doma..ale já jsem teď taková frnda, fakt mi vše na bříšku vadí 🙂
Vypadají sice hodně asexuálně, ale co!! Můj vtipný muž prohlásil, že podobné podvlíkačky nosil jeho děda 😀 No, ať si trhne levou zadní!! Atˇ si sám zkusí chodit, ležet a sedět s takovým bříškem a pak může takhle pindat 😀
Nosím je s dlouhýma trikama z HMka a CAčka a s dlouhýma svetrama a pak to taky nevypadá tak zle. Ale jen doma.
Tak třeba se to někomu taky bude hodit...

eshta
12. říj 2010

@gilotek Já právě těhu rifle nesnesu. Vždycky je na dolní části toho pásu přechod do té džínové části a jak si sednu, tak mi to šíleně vadí..mám rifle půjčený od kámošky, ale vrátím jí je, jsou mi nanic 😢 Pak mám po prvním těhu manžestr kalhoty, který jsem nosila s klukem až do konce a teď je taky nemůžu..fakt jsem byla zoufalá, protože chodím denně mezi lidi, malýho vozím 2krát týdně na plavčo, mamču vozím na nákupy páč neřídí, tak jsem si něco koupit musela..ale když máš spíš jen odpočívat, tak ve starých teplákách bez gumy se to dá doma také zvládnout 🙂

kathy.skal
12. říj 2010

@betina Beti, to mě mrzí ☹ Nechají tě se těšit a pak tohle. Ale čtvrtek není daleko, dočkáš se 😉

gilotek
12. říj 2010

@eshta To je jasný, když jsi takhle aktivní a jseš pořád mezi lidmi, tak to musíš být fešanda, a hlavně pohodlí nadevše 🙂 🙂 🙂

bubisek
12. říj 2010

Nazdarek,tak dalsi gratulace leti k Provazkovi a Brouckovi.
Holky, parada, zvladly jste to naramne🙂.

@betina To by me teda taky nastvalo, to jako nezkoumali tu jizvu driv? Ale mas uz to taky za par,tak se nedej a drz se.

Holky,co jste uz v tak v tom 32-39 tt. Jezdite na kontroly samy nebo se nechate vozit?
Ja mam jet na kontrolu pristi tyden a mam dost velke problemy chodit. Ale jelikoz se tam autem stejne neda,tak to holt budu muset zvladnout. Ale pak do porodnice na kontroly se vozit necham,uz to fakt sama nedam.

eshta
12. říj 2010

@gilotek No v tomhle fakt díru do světa neudělám, ale hlavně, že je to pohodlný 🙂 Ale před tím 30tt jsem taky ven nosila ledaccos a nic mi nevadilo..to jen, až se bříško začalo zvětšovat..

eshta
12. říj 2010

@bubisek Já do minulý poradny (33+3tt) jezdila autem vždycky sama. Ale už mi začíná v autě tvrdnout bříško a mám to dost daleko (bydlíme za Prahou, musím autem ráno přes celou Prahu a někdy chytnu popojíždění v zácpě), tak mě za týden poveze táta. Ale je fakt, že se cítím pořád celkem dobře. Možná bych být tebou byla ráda už radši od toho 30tt, aby mě někdo vozil. Ale u nás je to komplikovaný, jsem jedinej řidič, táta bydlí přes celou Prahu, tak jsem ho nechtěla dřív otravovat..

bubisek
12. říj 2010

@eshta My prave taky bydlime za Prahou. Takze na Jizni mesto dojedeme autem a pak pekne sockou.
Ted jsem rada,ze tu posledni kontrolu u sveho dr. mam aspon rano,takze me na to metro poveze manzel a pak teda po svejch.
A nastesti ty poradny v Porodnici byvaji z rana,takze me holt bude vozit az tam a pak teprve pujde do prace. Nazpatek bud pojedu sama,nebo me i nazpatek bude muset odvezt.

Ale chapu,ze kdyz mas tatu pres celou Prahu,tak to mas teda mnohem komplikovanejsi☹

gilotek
12. říj 2010

Holky to jste dobrý že řídíte sami, mě vozí manžel už defakto od začátku, kdy jsem pořád blila a omdlívala a už to tak zůstalo. Za volantem jsem neseděla od května 🙂

annamat9
12. říj 2010

Ahoj hoky koukám že řešíte oblečení, já se zatím pořád vejdu do plátěných kalhot co jsem si koupila když sjem zjistila že jsem těhu, ale začíná mi v nich být zima (dnes v 7 ráno Liberec 2 stupně brrrr). Takže začínám řešit co budu oblékat, mám takové zimní gatě ale jsou normálně na knoflík, kterej samo nezapnu takže mi to dost vadí, jak to mám rozeplé. Nosím vždy triko s dlouhým rukávem a pak mám 2 dlouhé vesty a nezapnutou bundu. Ale v prvním těhu jsem unosila také takové podobné legíny, a byla jsem v nich celou zimu a zima mi nebyla. Takže se přidávám a doporučuji.
A čím si krátíte volné chvíle? Já momentálně peču cukroví na vánoce. Rohlíčky, už mě pěkně bolí záda 🙂

eshta
12. říj 2010

@bubisek No je to hrůza -od nás mi přímý autobus do Prahy nejede, i s přestupem by mi to sockou trvalo 45min na okraj Prahy a busem se mi takhle fakt nechce. Takže táta mě musí ráno přes celou Prahu přijet vyzvednout, odvézt mě až k Apolináři, pak odvézt zase zpátky na Prahu-východ a jet zpátky domů úplně na opačný konec Prahy k letišti..takže pro něj vejlet na celej den ☹ ale už se sama bojím, za týden budu 35+3tt a to už se může stát cokoli..
Na krátký řízení po okolí a na nákup si autem ještě troufnu, ale tohle už fakt neeee..
A kde budeš rodit?

gilotek
12. říj 2010

@annamat9 jéééé vánoční cukroví, pošli prosím rohlíčky, ty miluju 😀 No u mě letos pečení padá, napeče mamina s Martínkem 😀

bubisek
12. říj 2010

@eshta A odkud z Prahy - vychod jsi?
Ja jsem taky Praha-vychod🙂.
Prave jsem si predstavila,jak pro tebe musi pres celou Prahu,pak zase do Prahy, zase z Prahy a zas do Prahy, no proste 4x cesta napric Prahou,to ma opravdu na cely den. Ale co se da delat vid.
Ja se chystam rodit v Podoli. Ale od 31.10.-8.11. je tam uzavirka porodnich salu,tak to maj deti zakazane. Uvidime,jak jsou poslusni🙂.
Kdyztak se v tomto case chystam k Apolinari a kdyby nas tam nechteli,tak do Krce.

Vanocni cukrovi letos pada,jako skoro vsechno na vanoce. Jsem rada,ze ukuchtim neco normalniho k obedu.
Vrchol letosnich vanoc bude,kdyz zvladnem ozdobit stromecek🙂 a budu spokojena.

eshta
12. říj 2010

@gilotek Já bych taky radši, aby mě někdo vozil, ale není kdo.. ☹ a lidi v socce jsou někdy děsní. Minulý těhotenství jsme doma měli jen obr dodávku a tou jsem si do centra netroufla, tak jsem jezdila busem. To nám ještě jezdily přímé linky do Prahy, ale ráno, když jsem nastoupila, tak byl už autobus plný lidí, co jedou do práce..a několikrát se mi stalo, že mě úplně (v 9tým měsíci) ignorovali a musela jsem někoho požádat, aby mě pustil sednout . No jo, nechtělo se jim stávat, když jedou všichni až na konečnou 50min daleko..fakt hrůza, na tohle nemám nervy. A já je vždycky žádala s prosím, prosím, mohl by jste....a někdy se zvedali s takovým úšklebkem, fakt hrozný..

eshta
12. říj 2010

@annamat9 Jeee, ty pečeš!!! Pošli něco, u nás se letos nepeče..snad něco vyfásnu od sestřenky 😀 A rohlíčky miluju..

gilotek
12. říj 2010

@eshta Pro mě by to byla smrt, no jo vesničanka 😀 😀 😀 😀 Já jsem jezdila jen autobusem před mnoha a mnoha lety do školy 20 km a párkrát jsem jela metrem a to už byl vrchol 😀 😀 😀
Musíme všude autem, bydlíme 20 km od města ......
Lidi jsou fakt někdy hnusní 🙄 🙄 🙄

eshta
12. říj 2010

@bubisek Jsem u mamči a ta bydlí v Květnici, kousek od Újezda nad Lesy. A ty?
Do Podolí a ani k Apolináři jsem se minule nedostala, tak jsem rodila v Krči. A naprostá spokojenost 🙂
Sestřičky na šestinedělí jsou některý fakt děsný, ale to je asi všude..ale při porodu se tam o mě starali parádně..manžel se mnou nebyl, tak jsem tam byla sama samotinká, ale právě kvůli tomu za mnou pořád někdo chodil..Krč můžu doporučit. Teď budu u Apolináře

mikii
12. říj 2010

Téda to krásné ráno s dalšíma miminkama

@broukb obrovská gratulace k mimískům....a úžasné váhy...a přirozeně...hlavně ať je všechno v pořádku a jste brzo doma....

@kathy.skal no myslím, že pojišťovna neřeší jestli čekáš jedno nebo více dětí....
Na žáhu mě teda pomohlo hrozně mléko, ale pokud ti nechutná tak Renie. Mají různé příchutě. Mě do pátého měsíce vůbec nepálila, až teď trošku, když jím sladké...

eshta
12. říj 2010

@gilotek Hele ty vesničanko!!! 😎 😠 😠 😎 Jsem rozená Pražanda, kde jsem byla do svejch 24let.. 🙂

gilotek
12. říj 2010

@eshta já nemyslela tebe ale sebe 😉 😉 😉 😉 😉 Bydlím na vesnici kde je 450 obyvatel 😀

majka07
12. říj 2010

ahojky

na ko mě vozí manža, jezdíme všichni, vybírám si odpolední termíny 😀 Holky já cukroví objednala u jedné paní, už jednou jsem od ní objednala a bylo vynikající já na to fakt nejsem. Obdivuju kdo se s tím patlá a má třeba 20 druhů 😅

eshta
12. říj 2010

@gilotek Já si dělám srandu 🙂 🙂 🙂 Já teď žiju v ještě menším a jsem úplně spokojená a už bych do velkýho města nešla ani omylem 🙂

gilotek
12. říj 2010

@majka07 no takhle moc pekla moje máma, ale ona to vždycky všechno sežrala s prominutím a pak pekla nanovo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru