Celulitida a pomerančová kůže, který přípravek funguje?

gabriella85871316
26. črc 2016

Ahoj holky,
mám jen možná pro někoho blbý dotaz, ale chci se vás zeptat. Už delší dobu mě trápí pomerančová kůže a celulitida na stehnech a zadku. Můj dotaz je: máte některá zkušenost s nějakým přípravkem, který fungoval? Jsem ve 24 tt. Mám vyhlídnutý přípravek od WELEDY. Děkuji za vaše názory. Gábi

lv
27. črc 2016

v těhotenství zbytečné, počkej po porodu, až půjdou kila dolů a s nimi i zadržování vody, tukové zásoby, teď je to vlivem vysoké hladiny hormonů, na to je všechno krátký.

beruna84
27. črc 2016

Taky bych počkala po porodu, jinak je to běh na delší trať, hodně pít, zdravý životní styl. Mně se celulitida zlepšila po tom, co sem začala pravidelně cvičit body forming. A jako podpůrná opatření na začátek mazat pravidelně krémem, dobrý je od Ryoru s mořskou řasou přímo proti celulitidě, pak nohy zabalit do smršťovací folie a chvíli nechat :D ona se ta kůže jakoby opticky vyhladí. Kombinace toho všeho a celu sice mám, ale rozhodně mnohem menší, než kdy jsem nedělala nic.. (dřív byla vidět při chůzi, nyní jen když hodně zmáčknu mezi prsty..)

puresin
27. črc 2016

Jak se pise vys - urcite to resit az po porodu, tehotenstvi holt postavu kazi.
A hlavne zadny pripravek neni zazracny, at uz je to ten nejlevnejsi z drogerky nebo Dior, dokazou max. podporit zpevneni horni vrstvy kuze, ale celulitidy se prakticky nedotknou, pokud nekolikrat denne dukladne (a dost drsne) nemasirujes. Mne po 2 detech uzasne pomohl Jumping - fitko na trampoline. Ten specificky pohyb nakopne a rozproudi lymfaticky system tak, ze jsem mela kuzi jak na zakladce. 🙂 No uz se na nej zase tesim. 🙂 🙂

gabriella85871316
autor
27. črc 2016

Díky za příspěvky. Já se jen včera večer zhrozila 😀 bohužel do fitka se nedostanu, jelikož manžel jezdí v 19h z práce. Zkusím buď tu WELEDU nebo DERMACOL.

kocour1
29. črc 2016

Ahoj, já jsem se v těhotenství mazala krémem na strie od Bepanthenu...pokožka je po něm mnohem hladší a světe div se, mám pocit, že i ta celulitida a pomerančovka je méně viditelná🙂...tak můžeš zkusit...já se s ním mažu dál i když už těhotná nejsem🙂

gabriella85871316
autor
30. črc 2016

@kocour1 takže v lékárně Bepanthen na strie? Na ty mě teda nejvíc pomohl BiOil

dasenkamalinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabriella85871316
autor
22. srp 2016

Na strie mam od Alverde olej z DM a jsem nadmíru spokojena a objednala jsem si tu weledu na celulitidu a taky super

gabriella85871316
autor
27. srp 2016

Tak jsem v půlce lahvičky oleje od Weledy a musím říct, že to má opravdu účinek!!! Dokonce i manžel si všiml, že už nemám stehna a zadek jak šarpej, takže za mě super 😉

martinalhotskaa
12. pro 2016
Uživatel martinalhotskaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od martinalhotskaa.

holky mi též pomohl na strie Elasti-Q, používala jsem ho i po porodu asi půl roku než jsem shodila všechny kila a super, strie naštěstí nemám.

darinkascholasterova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalja789
22. dub 2018

ano, strii se zbavíte, ale co celulitida? Zabralo to?

julisa88
20. dub 2020
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

I na celulitidu krem? Tomu moc neverim, vyzkousela jsemt oho uz hodne a bez vysledku ☹

zuzimuk
23. dub 2020
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Tez mam s kosmetikou docela spatne zkusenosti, jak na plet, akne, tak i na celulitidu☹ A ty za sebou nejaky zakrok nemas, nebo o nem nepremyslis?

hankamila
26. dub 2020

Ono existuje mnoho zakroku, chce si to jen promyslet, prokonzultovat s clovekem, ktery te bude osetrovat , zde mas priklad amarylliscentrum.cz/zakroky/celulitida

julisa88
28. dub 2020
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Co tak vsude slysim a ctu, neni nato snad ucinna kosmetika no :/ takze pokud s tim chce neco udelat, zakroku se asi nevyhnu! A co jsem koukala na to Amaryllis, vypada to špičkove a profesionalne 🙂

hankamila
29. dub 2020

Jdi na zakrok a mas po problemu🙂 ano tam jsou dobri!!

lprdola
30. dub 2020

Kosmetika neni nikdy v nicem moc ucinna, tak se divim ze jeste nad zakrokem premyslis, je to ten spravny krok jak se toho rychle zbavit! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru