Cena screeningu vývojových vad v 1. trimestru v G-centru?

nick1234
26. říj 2015

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, jaká je cena screeningového vyšetření vývojových vad v 1. trimestru v G-centru v Olomouci?
A platili jste něco za foto z ultrazvuku? Děkuji za odpověď

renes3
27. říj 2015

Ahoj většinou okolo 1tisícovky okolo Prahy asi i víc okolo 1500Kč ale nejsem si jistá

renes3
27. říj 2015

@nick1234 tak jsem si až teď všimla že se ptáš přimo kde 😅 tak nic

nick1234
autor
27. říj 2015

@renes3 to nevadí, aspoň mám porovnání, včera jsem byla na kontrole, a doktor se mě ptal jestli toto vyšetření chci, stojí 1400 Kč, a samozřejmě že chci, je dobré vědět na čem jsem 😀

peta_vs
27. říj 2015

Ahoj, i když nepíšu přímo k G-centru v Olomouci, tak to vyšetření stojí přes 1.200 Kč plus fotky z ultrazvuku, já jsem za malou fotku platila 50 Kč, za velkou 100 Kč, plus když chceš nahrát fotky popřípadě video na flashku, platila jsem 200 Kč. Jen pro upřesnění, abys pak nebyla třeba překvapená 😉 Ale souhlasím s tím, že to vyšetření za to stojí, navíc některé pojišťovny část proplácí 😉

nick1234
autor
27. říj 2015

Mě doktor řekl že to pojišťovna neproplácí, ale za ty peníze to stojí, ale je pravda že nevím co všechno je v ceně, možná už i nějaká fotečka...uvidím

peta_vs
27. říj 2015

Pojišťovna to přímo neproplácí, ale přispívá na to, v mém případě VZP 500 Kč.

nick1234
autor
27. říj 2015

já mám českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu, a zkusím se tedy podívat

mimimi433
30. říj 2015

Jdu v pondělí a také budu platit 1000 v Českých Budějovicích, ale nějakou část mi snad proplatí pojišťovna

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru