• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čím si mazat bříško? Začínají se mi dělat strie

12. května 2016 
Já se mažu olejem Antritri od Saloos. Když ho am byla půlka, tak jsem lahvičku dolila ricinovým olejem- ten je dost vydatný. Potom mám na mazání taky olej od Alverde z DM růže a rakytník.Na ruce a občas s ním máznu i bříško je moc příjemný krém d Nivea baby Nutri sensitive, taky hodně hutný. A místo sprchovýc gelů jsem přesedlala na oleje. Třeby od Baley z mého oblíbeného DM :slight_smile:
30. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda nevim pro co si mam jit,kolik lidi tolik nazoru..Jsu v 9 tt a uz bych asi mela zacit :frowning2:
29. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se připojím já používám celé těhu Elasti-Q poctivě mažu a strie mám na bokách od 35 týdne takže jsem si koupila v lékarně obyč lékařskou vazelínu a už se mi nedělají :slight_smile: navíc je o 100kč levnější
5. únor 2013 ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem si 3 krémy proti striím a nejpříjemnější pro mě byl krém Elasti-Q exclusive. Vůbec mi nevadila jeho jemná vůně, ty ostatní mi vadily. Příjemně se roztíral a hlavně se mi neudělala žádná strie. Je skvělý,po porodu jsem se taky snažila mazat a kůže na bříšku se mi rychleji zatáhla. Hlavně je to osvědčená značka..tak ho zkus..
27. únor 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se mažu jedině Elasti-Q exclusivem, krém má velmi jemnou vůni, která mi vůbec nevadí. Hlavní ale je, že strie nemám. Je to super, hodně jsem se toho bála.
8. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já při prvním těhotenství začala někdy cca. ve 4. měsíci. Mazala jsem tenkrát Elasti Q a vadilo mi, že se mi špatně roztíral. Což pak s obřím břichem byl už docela náročný úkol :slight_smile: Teď jsem těhotná podruhé a mažu už od začátku. Tentokrát používám Bepanthen proti striím, na který jsem dostala dobré doporučení od kamarádek.
29. kvě 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co třeba mast z medu nebo propolisu?
15. led 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,jsem ve 34.tt a od zacatku mazu obycejnou modrou Indulonou a nikde jedina strie.Nemuzu si ji vynachvalit a jeste k tomu stoji par korun :slight_smile:
15. led 2016 ve 12:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím že je to dědičné že na to nic nepomůže... mě nepomohlo nic ani olejíčky, indulony ... vyzkoušela jsem vše ... a strie mám normálně. Ale záleží na každým a hlavně na dědičnosti.
21. led 2016 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem při posledním těhotenství vyzkoušela Bepanthen proti striím, doporučila mi ho kamarádka. Mazala jsem poctivě od cca 3.měsíce, kdy mi začaly růst hlavně prsa...mazala jsem břicho, prsa, boky. Po 2 porodech nemám jedinou strii, a to jsem se bála, že to máme geneticky dané, mamka má po 3 dětech břicho šíleně popraskané.
12. kvě 2016 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek