• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na strie?

31. května 2014 
Ahojda, potřebovala bych poradit něco účinného na strie .. Moc prosím :slight_smile:
25. kvě 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já používám Elasti Q, ale stejně se mi někdy v 26. tt udělaly... V podstatě je jedno čím mažeš, jestli drahým krémem nebo sádlem... Pokud nemáš hooodne pružnou kůži, tak se ti udělají... :/
25. kvě 2014 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky používám Elasti Q, mažu denně a stejně ikdyž jsem teprve ve 21tt se mi strie udělaly. :frowning2: Jak říká @matous24 je jedno čím mažeš, záleží jak pružnou máš kůži..
25. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
stejně jako holky.......mažu Elasti Q a střídám s Bi-oilem a cca od 23. týdne jsem samá strie :frowning2:
26. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamastrie....jsem bez strií
26. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to genetické, pokud měla tvá máma, babička a sestra budeš je mít taky ... můžeš pak jen zmírnit ... my to v rodině máme a já používám Bi-oil a kokosový olej a mám zatím jen po dvou striích na bocích (najednou jsem nabrala 3kg za dva dny) a na prsou, ale to se mi udělalo už ve druhém měsíci
26. kvě 2014 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to genetika. Mazala jsem bi-oilem, vyrobky od Palmers od sameho zacatku nekolikrat denne. Strie se mi udelaly cca v 36.tydnu :frowning2:
27. kvě 2014 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi. Koupila jsem si Elasti Q tak uvidíme no :slight_smile:
31. kvě 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
V rodině strie máme, ale mě se neudělaly. Mazala jsem pouze niveou v klasické plechovém kelímku-koupila jsem si ten největší a za celé těhu jsem spotřebovala 1,5 balení. Mazej se celá -břicho, boky, nohy a prsa. A ještě k tomu jsem moc nenabírala, něco pře 10kg, pokud budeš nabírat rychle, tak možnost vzniku strií je pak mnohonásobně větší (kůže se nedokáže tak rychle přizpůsobovat).
31. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek