Co všechno mi zjistí na ultrazvuku ve 20. tt?

kikmik
29. kvě 2016

Cauky,cekam sve prvni miminko a tak jsem ze vseho trosku vyplasena.Chtela bych se proto zeptat,co vsechno mi muzou rict na utz ve 20 tt.Vim,ze se tam meri miminko a prohlizi srdicko a dalsi organy,ale hlavne by me zajimalo,co spatneho by nam mohl pan doktor rict ☹ Doted jsem byla v tehu v klidu,ale muj pritel je hroznej resitel 😅 a vsude si vsechno vyhledava a ma porad starost,ze mimi nebude v poradku a asi to prenesl i na me. 🙄
Screening v 1.trim. jsme meli negativni a i triple testy,tak nevim,jestli by jsme se meli neceho obavat nebo jestli jsme proste vyplaseny zbytecne 😕 Na utz jdu do Gennetu na Letnou. Dekuji za odpovedi a snad i za uklidneni. 🙂

andreaandrejka
29. kvě 2016

Proč nad tím přemýšlíš? Proč chceš vědět co špatného by ti mohli říct? Bud v klidu a zbytečně se nestresuj.
Nejhorší je googlení a vyhledávání informací na netu, akorát se zbytečně nervujete.
Klid! 🙂

dokument
29. kvě 2016

Spis se zajimej co dobreho by ti doktor mohl rict. Jak je velke, kolik vazi, kde ma ruku, nohu, jestli je to holka, nebo kluk, jak se hybe, jak se mu v brise dari a kdy se narodi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru