• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dilatace ledvinové pánvičky. Máte zkušenost?

24. listopadu 2016 
@kaaaczenka7 a nám taky žádná čísla neřekly...vůbec jsem nevěděla jaké máme hodnoty.
11. lis ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja_luki Promin, že reaguji tak pozdě. Ale na té JIP se zase tak neboj. Dle mého názoru jsou děti oblbnuté léky proti bolesti, takže spinkají hezky. Já mám spíše strach z toho, co bude až nás přeloží na normální pokoj. Tam už děti zase tak neutlumují a je to na Tobě, abys ho celou dobu bavila.
Nás operace čeká příští týden, v olomouci u dr. Šmakala. Měli jsme jít už v říjnu, ale syn onemocněl. Zrovna dnes nám volali a nastupujeme 23.11. a operace 24.11. Už jsem z toho opět nervní. Syn bude mít 28.11. dva a čtvrt roku.
14. lis ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@anitkaj nam ta cisla rekl Dr. jen tak mimochodem na kontrole,jinak bychom taky nic nevedeli.
16. lis ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mm31 Ahoj,dekuji za odpoved. No,asi to bude jak pises. Na jednom cviceni jsem ted jeste nasla pani,co maji s dcerkou za sebou operaci. Rikala prave,ze na te JIP byla jen snad par hodin a jednu noc a celkem dobry a pak na standardu teda hruza. Ja totiz myslela,ze deti jsou privazane jen par dni,ale asi to trva az 12 dnu ktere jsou teda hrozne,snazit se zabavit ditko,porad si to neumim predstavit. Tak vam preju hodne stesti,at vse dopadne co nejlepe,at to zvladnete a samozrejme pokud to bude mozne,pak tady napises treba nejake dalsi postrehy,co a jak,budu moc rada,nas to ceka v lednu. Dekuju a drzte se!
16. lis ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja_luki Určitě Vás tady budu informovat ohledně operace a pobytu v nemocnici :wink: Počítám, že nejhorší bude cca 7 dní na standardu, než nás pustí domů. První den v poho, druhý den operace, pak na JIP 2-3 dny. To je hned 4-5dní. No a pak zbývá těch několik cca 7 dní na standardu, než vytáhnou synovi hadičky a budeme moci domů.
Mám nakoupeno plno nových hraček, beru tablet, notebook a doufám v dobrou maminku s pohodovým dětátkem na pokoji :slight_smile: Jo a taky doufám v klidné noci, abych mohla nabírat sílu na den....

Snažím se k tomu přistupovat optimisticky a s chladnou hlavou. Nechci syna nějak stresovat svými myšlenkami.

Zítra jdeme na předoperační, tak držte pěsti. Už jsme to jednou podstupovali a syn zvládl krev skvěle, tak doufám, že to tak bude i zítra...
17. lis ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mm31 Držíme palce :slight_smile: ...nás čekají zatím jen kontrolní odběry krve pondělí, snažím se k tomu přistupovat pozitivně, ať na malou nepřináším negativní emoce... ale vnitřně se mi to úplně nedaří, prostě obecně nemůžu vidět, jak někdo "píchá" do dětí, a teď je to navíc vlastní :frowning2: ...a k tomu vím, že to není naposledy, a možná ta operace před námi :-/
18. lis ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaaczenka7 Moc děkujeme. Syn zvládl odběr krve na výbornou. Vůbec neplakal, dokonce ani neknurknul. U nás je to tak, že dítě sedí na klíně maminky a sestřička odebírá krev. Syn seděl, sestřička píchla a my se koukali jak krev teče do stříkačky :grinning:

No, já i sestřička jsme nemohli uvěřit tomu, že on vůbec nereagoval, jako by žádný odběr nebyl. No a u doktorky skvěle spolupracoval, ukázal srdíčko, otevřel pusu, komunikoval..No já jsem byla úplně příjemně překvapená..Doposavad se mě držel jako klíště a vůbec se s dr. nechtěl bavit.

Takže po dnešku se hospitalizace bojím o něco méně:slight_smile:

@kaaaczenka7 Držím pěsti, at u vás dopadne odběr tak skvěle jako u nás... :wink:
18. lis ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mm31 Děkuji :slight_smile: Snad to bude v pohodě... jj, prckové umí překvapit :wink:
19. lis v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaaczenka7 Jak proběhli v pondělí odběry?
22. lis ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mm31 No, Danielka plakala celou dobu, což jsem trochu čekala, naštěstí dopadly dobře, i moč se nám podařila chytnout... Jinak jsme dnes byli na kontrole na nefrologii, a bylo nám řečeno, že ledvina je nefunkční, tudíž se s tím nedá nic dělat :frowning2: ...čím moje poslední naděje vzaky za své, pořád jsem trochu doufala, že by mohla fungovat alespoň z části....a domluvila jsem si konzultaci v Olomouci, u Dr. Šmakala, i když sestra se mě po telefonu snažila odbýt :-/ ...no, každopádně nás z jistotou kolem 1.roku čeká operace, při které nám tu nefunkční ledvinu odstraní...prý to dělají laparoskopicky...
24. lis ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek