Domácí ultrazvuk či monitor - Angelsounds atd.

pimpula
5. dub 2013

Omlouvám se, že možná zakládám téma, které se už různě řešilo, ale většinou je to už déle a usnulo to - navíc nějaké jasnější informace jsem se nedověděla (nebo mi nikdo neodpověděl).

Hodně jsem slyšela o "domácích" naslouchátkách tepu srdíčka - a u známé co taky čeká jedno viděla v akci. Doktorka mi řekla a já si to taky myslím, že to mimíkovi nemůže nijak ublížit a mě se to moc líbí. Ráda bych si něco takového pořídila, ale moc se v tom nevyznám. Myslíte že je lepší to koupit někde v obchodě nové a nebo třeba od nějaké čerstvé mamčy. To se přece nějak moc nemůže opotřebovat, ne ? Žádné pořádné info na netu jsem nenašla - přijde mi že to prodávají lidi co to snad ani neviděli rozbalené.

Jsou v těch monitorech nějaké rozdíly ? Používáte to někdo ? Jak často ? Jak rychle najdete srdčíko ? Máte někdo nějaké PRAKTICKÉ zkušenosti ? Moc dík za rady a názory. A omlovám se za tolik otázek 😵

lulii
5. dub 2013

@pimpula Ahoj, já jsem měla půjčené od kamarádky angelsounds a za mě teda super věc 😉 Poslouchala jsem každý den před spaním, udělala jsem z toho takový rituál 😀 Pokaždé jsem srdíčko našla dost rychle, úplně poprvé, podruhé - to chvilku trvá, než na to přijdeš, kde malinko víc přimáčknout na bříško,....ale pak už jsem věděla, kde mimís leží a našla ho opravdu téměř ihned. Jinak je to taková zbytečnost, nepotřebuješ to, ale docela hodněkrát mě to uklidnilo, když jsem např. spadla a blbě se nějak pohla, nebo měla pocit, že se mimčo celý den nehýbalo,.... 😉
Asi bych se nebála to koupit použité od nějaké maminky. Snad jsem ti aspoň malinko pomohla v rozhodování 🙂

pimpula
autor
6. dub 2013

Právě - já to beru hlavně jako takové "elektronické antipsychotikum" bez vedlejších účinků (teda doufám). Čekáme první mimčo a samozřejmě jsem ze všeho doplašená, pořád se sleduju, kontroluju váhu podle tabulek, před každou kontrolou nespím dva dny - no prostě asi taková normální "prvnička" 🙂

Myslím si, že není nad to si při jakýchkoliv pochybnostech poslechnout, že je tam ten mrňous v pořádku, že nikam nespěchá a že nemá takové nervy jako já.

Rozhodnutá jsem dávno - jenom nevím jaký typ koupit. No nic, jdu se vrhnout na Google 😵

misa147
7. dub 2013

my mame angelsounds a je to super vec jsme moc rada ze sjem koupili! hlavne je i maminka v klidu pokud necitis dyl pohyby treba vytahens angelsounds uslysis srdicko a jsi v pohode 🙂 za me urcite doporucuji koupit 🙂

pimpula
autor
8. dub 2013

Dík moc za rady. Tak jsem našla na Aukru tohle :

http://aukro.cz/monitor-tepu-srdce-miminka-ange...

a objednám si to. Moc se mi líbí že to ukazuje přímo ten tep.

Hledala jsem různě na netu, ale měření měly jenom monitory tak za dva a půl tisíce a víc. Tohle je o tisícovku levnější. Kdyžtak sem pak napíšu pozitivní zkušenosti 🙂 a nebo nadávky 😠

pimpula
autor
15. dub 2013

Takže kdyby to nějakou nastávající mamču zajímalo... dneska mi přišel angelsounds z toho Aukra a musím říct, že alespoň teď první dojmy jsou naprosto super !

Jsem hlavně moc ráda, že jsem koupila ten s displejem, ukazuje přímo tep (ten náš mrňous má 120 !!!) a je hodně citlivý - najít srdíčko není problém, trvá mi to tak maximálně deset vteřin. Zní to jako když běží kůň 🙂

Jsem jak malá - už jsem se dneska poslouchala třikrát (vím, že by se tak často přece jen pro jistotu nemělo - ale prostě neodolám, je to jak čokoláda) a nemůžu se dočkat až zítra přijede manžel, abysme poslouchali spolu...

Dík všem za rady - a ostatním 100% doporučuju !!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru