• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

28. června 2017 
@maryja u nas siju takymi co sa cca tyzden po porode rozpadnu a vypadnu same (po vaginalnom porode)
25. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě co říkal dr. po porodu tak že se snad rozpadnou, některé fakt odpadly, ale všechny fakt ne. Sestřička mi říkala, že sice v porodce tvrdí, že se to vstřebá nebo odpadne, ale, že je to hloupost, že obsahují ty nitě silon a ten se nerozpadne. Vím, že co byla se mnou holčina na dětském tak ta měla císaře a 5 den se nechala pustit z nemocnice a její mamča ji vytahala doma stehy ( je to dr )
25. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, hlásím se z domova po porodu. Nakonec máme pidi šití, ale malá šla bez nástřihu. Doktorce jsem o epinu řekla a tak jsme se domluvily, že když budu spolupracovat, tak by to mohlo jít. Akorát jsme se bavily i o kvasinkách, které mě zlobily na konci těhotenství a řekla rovnou, že tam asi něco udělají. Takže mám myslím 1 steh na hrázi a asi 4 kosmetické vnitřní na pyscíh (malá měla ručičku u hlavy). Cvičila jsem max. na 8,5 v tabulce a obvod hlavičky byl 32,5 cm. Jinak máme Viktorii - 21.12. ve 14:49 s míramy 3060g a 46 cm :slight_smile:.
Tak všem kdo ještě neporodily držím palce ať je to v pohodě.

Pokud by měl někdo zájem o epino se suchými kondomy a sterilizačnímy čtverečky, tak ho budu prodávat.
25. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tu uz nikto necvici s epinom? ake mate pokroky? hm? ja dnees 25cm krajcirskym metrom. nic moc.
25. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar gratulujem k malej. mas stastie ze bola iba taka malinka. pidisiti potesi nie?
25. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 to si dobra
ja som začala na 17 potom som sa dostala na 20,5 druhy den
a potom som šla do nemocky
takže teraz necvičim lebo zas mam infekciu a chripku
kedy ja to dobehnem pomoooooooooc
25. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar moc gratulujeme :slight_smile: Malá je krásná :slight_smile:
o 46 cm se mi může jen zdát :slight_smile: oblečení na 1 měsíc jsem dala Kačence na chouchou a je jí to akorát :slight_smile:
25. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli je to prcek, všechno je nám velké...ty nejmenší věci jsem nechtěla moc kupovat a nakonec by jsme je užili. Teď teda ohrnujeme rukávy :slight_smile:
25. pro 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka no na druhy krat 20,5 si dobra ty. sak ja som uz cvicila aspon 10x a skoro vobec sa nehybem. ale mame este cas, tak to dobehneme nie?
26. pro 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar Alespoň věcičky hezky vynosíte :slight_smile:
26. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak to sme tu teraz najepinovatejsie januarovky :grinning: zdravim

@babika0 25 cm je supper, uz len par cviceni a mozme v pohode rodit

@kinsli tak co, nakoniec drobcek pride v termine?

Baby, ja uz sa celkom na porod tesim.. ma este niekto podobny pocit? hmm?
26. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar gratulujem, prajem tebe aj malej vikinke vela zdravicka
26. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Tak i já podávám opožděně info! Malý se narodil 14.12. a prcek to nebyl: 3,85kg a 52cm. A já porodila bez jediného nastřižení, takže se vše obešlo bez stehů! :slight_smile: Po cca 3 hodinách jsem chodila, jako by se nechumelilo a všichni dost koukali, že jsem před chvílí porodila! :grinning:
Fakt paráda!!! Epi-no teda můžu jen doporučit!

Mimochodem, taky prodávám, takže info kdyžtak přes IP :wink:
26. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som asi vcera neprimerane reagovala, ked sa moja svokra stazovala na epiziozomiu (asi ma chcela pripravit), ze ju mala pri oboch detoch, ja som s usmevom a istotou zahlasila, ze ja nastrih mat nebudem a ze na to existuju pripravne praktiky... ale asi som ju trochu s tym zmiatla, lebo ona este nerodila bez nastrihu, tak si asi myslela, ze to je nutna sucast... mohla som reagovat asi trochu citlivejsie :(
26. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luculele no ja ked som rozbita po neprespanej noci a predstavim si, ze mam rodit, tak sa vobec netesim. ze kde by som vzala energiu.
26. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andu a kolko si mala nacviceno? a gratulujeme, fakt velke babo! zavidim ti.
26. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 na nespanok si uz pomali zvykam.. ale mozno je to skor taka zvedavost ako tesenie sa :slight_smile:
26. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli ahoj, tak u nás tiež šijú stehmi, ktoré sa po 7 dnoch rozpustia samé. Na wc som zvládla včera aj dnes, ale trvalo to teda dosť dlho, tam sedieť :confused: zvierač mi vôbec nefunguje takže zaujímavý pocit.. môžem teda cvičiť panvové dno naďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: v každom prípade to stojí zato. a keby som vôbec necvičila s epinom, tak by to malo asi hrozné následky. teraz som síce pozašívaná, ale sú tu baby, ktoré sú na tom omnoho horšie.
26. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 : Nacvičeno jsem měla těch 10 podle přiloženého metříku :wink: Alenecvičila jsem nijak intenzivně. Bylo to asi tak obden a ani nejsem přesvědčena, že by to byla ta půl hodina :sweat_smile:
26. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ tak to je super :slight_smile: Uvidíš, že všechno se brzy zahojí a za čas si už na to ani nevzpomeneš :slight_smile:
Taky se už těším až budu mít vše za sebou a malého u sebe. Věřím, že díky epinu bude ten porod jednoduší,
tedy v to alespoň doufám.

@luculele No uvidíme když jsem byla ve středu v poradně tak dr říkala, že plně ještě otevřená nejsem :slight_smile:

@andu gratulace k Jáchymkovi a super porodu :slight_smile:
26. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a oni pred porodom este skumaju velkost babatka? lebo naposledy som bola na utz. v 35tt.
26. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 nejsem si jistá jestli váží to asi ne asi akorát u těch co mají psanou makrosomii plodu, ale myslím, že měří hlavičku dítěte a tobě pánev.
26. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 : No mě sice mimčo pár dní před porodem Dr. měřil, ale naměřil cca 3300g, hehe :wink: :grinning:
26. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andu mě 3350g ale rovnou mi řekla, že to neodpovídá, že vidí z UZ že je větší.
26. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli ako sa meria panev? akurat som docvicila, ale moc som sa nepohla. iba o 1cm. :unamused:
26. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? epino už je doma, ale nějak mi chybí chuť a vůle...
a ještě mám dotaz - kde jste koupily lubrikant na bázi vody??? v tom jsem tedy laik :slight_smile:.
26. pro 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i ja jdu dnes poprve na to, tak drzte palce :grinning:
27. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem docvicila, na poprve dle stupnice 5, ale je to teda sila, vubec si nedokazu predstavit, ze se posunu nekam dal :confused: zavedeni ok, ale jak prifukuju, tak to docela pali, take vas to pali? zatim jsem nepouzila zadny lubrikant, jen ty suche kondomy ... a kdyz pak uz nafouknu na tu 5, tak ma balonek tendenci sam vylezt ven, taky si ho musite tak pridrzovat? :grinning:
27. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 mají na to jakový umělohmotný jako by kleštičky :slight_smile:
27. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ano pali, stipe. ja si tiez neviem predstavit, ze nacvicim 30cm :frowning2:
27. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek