• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

28. června 2017 
Ahojte dievcata, pridala som sa do Epi-no cviciteliek.
Fuh no tie prve pocity su skutocne sila.
@sharlotta kolko si dala na prvy krat ?
Ja som dnes cvicila druhy den a prehnala som to:frowning2: , bolo to aj s krvou :frowning2: takze zajtra pauza a potom pekne pomalicky :pensive:
12. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 ale v tehotenstve by sa nemalo kupat a uz vobec nie v teplej vode :confused:
@mony80 neviem kolko, podla tej mierky asi 3,5cm...Ale tak 3x som stlacila ten balonik na nafukovanie...Ja neviem, ci to niekedy dokazem... :unamused:
12. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
nebyla to žádná vařící voda,jen tak na to,aby prohřála svalstvo pánevního dna...a dřív jsem se taky bála koupat v teplejší vodě.ted už by mi to nevadilo,miminko je dostatečně velké na to,že by se klidně mohlo narodit....
12. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no je to poriadna drina.
Ale na druhej strane som rada, ze mam aspon predstavu ake tlaky to vlastne su.
Ja pevne verim, ze casom to snad pojde. Len si musim davat pozor aby som si neublizila. Lebo ta krv ma poriadne naplasila.
12. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 a tebe sa kolko podarilo na 1x?
@vesperr11 no, ja som bola v termalnej vode (35 stupnov) v 3. mesiaci a skoncila som na pohotovosti s krvacanim, myslela som, ze uz je koniec... :unamused: Doktorka na pohotovosti na mna vyplestila oci, ze co mi to napadlo... :confused:
12. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 uz si napoustim vanu i s penou :grinning: snad to pujde lepe:slight_smile: to budou ucty za plyn a vodu:slight_smile:
12. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som dala na prvy krat 6cm co je podla toho papierika asi obvod 19 teda ak som to spravne pochopila.
12. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak tiez si davam teplu spchu na hradzu aby som sa uvolnila
12. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se, díky vesperr11, dokopala a také si zacvičila. Mám radost, dostala jsem se několikrát na mé maximum-8cm :slight_smile: Já se teď bojim, boji. Ale s tou teplou vodou to je dobré. Také se pořád cachtám. A Když si napustim teplou vanu (i s pěnou :slight_smile: ), tak mi to břicho stejně celé kouká nad vodou, takže se miminko nenapaří i kdybych chtěla.
12. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jse docvičila a jsem na 8cm to jsem zvědavá zda dám těch 10 :grinning:
12. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme poctivky, i ja cvicila:slight_smile: a dala jsem 28 cm, no nic moc co? :confounded: uz ted mam co delat, tech 30 se zda neskutecnych, snad mi zitra nerekne doktor, ze malej ma obvod hlavicky 35 :confused: ale teda holky, co je zajimave, ze me trosku boli vrsek, jakoby kolem klitorisu...cim to muze byt? to jsou veci :sweat_smile:
12. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj sa, ja som dosla len po 9 cm a maly sa narodil s priemerom hlavicky 37 cm - ma ju pekne tvarovanu stale :slight_smile: Po porode som mala sice 2 stehy zvonku ale nie na hradzy, ta vydrzala. Stehy som mala vraj niekde v okoli klitorisu. To mozno vysvetluje tu tvoju bolest imzadi.
12. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda,že jsme se dnes takhle vyhecovaly a podpořily všechny :slight_smile:
12. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes mi prislo epi/no, tak od buduceho tyzdna sa tiez pridam, len sa chcem spytat, ze s akymi kondomami sa moze cvicit? Treba nejake specialne?
12. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já dneska cvičila takhle pozdě, ale vyplatilo se, dnes poprvé jsem dala ten průměr 10cm! Tak kdyby prcek v pátek vykouknul, tak snad půjde hladce jako dnes Epi-no. A holky co začínáte, neděste se, já jsem na poprvé taky nafoukla 3x a řekla si, že 10cm nikdy nedám. Ale jde to. Každá si najde systém, jak rychle nafukovat, jakou polohu zaujmout, jak při tom dýchat, jestli dát koupel nebo sprchu před cvičením. Prostě to chce poslouchat svoje tělo. Já třeba cvičím v polosedě, abych měla opřenou i hlavu, přidržuju balónek rukou, ale když mám pocit, že moc klouže ven, dám hodně nohy k sobě, abych měla pořád ten pocit napnuté hráze. Když jsem zkoušela úplně vleže, tak mi balónek zajížděl hodně do hloubky a tlačil na čípek, což mi bylo tak nepříjemný, že v týhle poloze necvičím.
12. led 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja som este pri prvom tehotenstve vela citala o EPI-NO ale vtedy tu este nebol taky rozsireny. teraz mi ho velmi odporucila kamoska v UK, kt s nim 4tyzdne cvicila a porodila bez nastrihu.
ja neviem a to potom ako prebieha pri porode, ako mam porodnikovi oznamit, ze nech nerobi nastrih, ze som cvicila s balonikom? alebo? :sweat_smile:
a kde ste si to objednali?
13. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem dnes byla a kontrole samo,že m ho zas změřila at a vypočítla z toho hmotnost tak už máme 3300g tak jsem se schválně zeptala na hlavičku kolik má prý 33cm,20.1.jdu do porodky se domluvit co a jak,aby se podívali na plíce zda jsou vyvinuté už atd a zhodnotit co dál a nenechat přenášet,tak jsem zvědavá na čem se dohodnem snad mi porodnice vyjde vstříct douffám.
13. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme na tom hodne podobne @delf14 , dnesni kontrola, vaha 3500 g a obvod hlavicky 35 :rolling_eyes: ach jo, bojim bojim...to mame pred sebou jeste min 10 dnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak na dotazy, viz diskuse vyse, koupit se da napr. na www.epino.cz a kondomy ty, co neobsahuji nic olejnateho, musi byt vse jen na bazi vody...ja objednavala suche, taky jsem to nasla tady v diskusi ...
13. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no bude to zajímavé to ti povím,no já jsem děsně zvědavá ,jak tam dopadnu v porodce co vymyslí,ale taky se bojím rodit obříka jako ty,no snad nám to dopadne dobře kéž by a my byli v poho,dnes přítel jede opět na noční tak zas budu trénovat :slight_smile:
13. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
tak konečně info:slight_smile:,malej je vlastně chlapák,vid? Já jsem zvědavá konkrétní čísla z měření taky,ale budu si muset počkat do příští středy.
13. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delf14 doktor se zatim bohuzel na drivejsi vyvolani netvaril...no uvidime pristi ctvrtek...

@vesperr11 no slovo malej uz se fakt nehodi :grinning: a mas nejake odhady z posledne? me prirusta ukazkove, 250 g tydne...ptala jsem se lekare, jak tomu zamezit, pry to nejde...veme si co chce...nenazranec...vsechno obleceni 56 muzu rovnou vyradit, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi to já taky nevím,zda mi ho vyvolají,záleží jak bude mít porodka plno pokud moc né tak třeba ,by mi to i vyvolaly,ale to je ve hvězdách tohle vše záleží na nich bohužel ,kdyby bylo na mé doktorce tak by mi to vyvolala :sweat_smile: ikdyž zas vyvolávaný porod je prý horší tak nevím teda :unamused:
13. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delf14 presne, moje doktorka kdyz me predavala do porodky rikala, ze uz by to take vyvolala, ale porodnik, ke ktermu chodim ted nic...pry je jeste brzo..ale ze by pry nerad cisare...tak nevim :fearful:
13. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no právě tohle je nejhorší, podle mě by měli poslouchat doktorku ta tě má na starost celé těhu tak ví co a jak je dobré pro tebe i dítě,prostě mě to štve to jejich jednání,vědí,že dítě je velké a že by už mohlo být samostatné,jako dýchat atd.jo a stejně nic ach jo je to děs stejné odpověd se dočkám ve čtvrtek uvidíš nechají to normoš do 40tt a já budu mí pětikilové mimčo :angry:
13. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delf14 jo taky si rikam...myslim, ze prckove uz budou v tuto chvili donoseni, sice je nasilne vyvolat ven asi neni dobry, ale rozhodne lepsi nez komplikovat pripadny porod jim a predevsim nam...
13. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
no ,taky jsem z toho trošinku nervozní.....ale stale si říkám,že ty odhady jsou jen a jen odhady -....takže taky ten odhad může být více.....
13. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 no prave, vsichni mi na tuhle dnesni informaci rekli, ze je to jen odhad...ano je, je to minus ale taky plus 15 procent, takze muze mit ted 3,15 ale taky 4 kila :grinning:
13. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
ach jo,opět svádím psych.boj s tím,zda jít cvičit.Fakt se musím děsně nutit a přemlouvat.
13. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 me se take nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme hrozny cooo? ale dam vecer sprchu a pak pocvicim...aspon chvili :slight_smile:
13. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi využiji toho,že jsem ted sama doma,o víkendu tomu tak nebude,takže pak to asi vynechám.......ale brrrrr nechce se....
Imzi,písla jsem Ti soukr.zprávu
13. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek