• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

28. června 2017 
@olga777 tak ted jsi me fakt pobavila :grinning:
14. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi :grinning: vůbec, ale vůbec se mi do toho nechce.... Ale jdu na to! Jestli se mi nepovede 9, tak snad vezmu ten zvon, aby se alespoň něco dělo :angry:
14. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte někdo jak je na tom @jerryjanka? už se tu dlouho neukázala. Že by už porodila?
14. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy tady žádná necvičíte ženský! Já jsem dala tu svou 9, tak jsem spokojená.dobrou
14. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 jery je v nemocnici a neozyva sa ani nam do temy. mozno len nema pristup na net. aaaa mozno uz porodila, ale to by hadam niekomu sms poslala. tak si skor myslim, ze nema net..
15. led 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vcera v noci po tme dala asi take 9 :slight_smile: ale dneska se mi uz vuuuubec nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
No vidíš,gratuluju :slight_smile:
15. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ahojte :grinning:
tak sa mala rozmyslela že chce isť silou mocou 13. januara von a je už medzi nami. tak vam sem dam aspon fotku
:wink:
15. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka jů velká gratulka už se těším na podrobnosti :wink:
15. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestoja ani za reč - po 6 hodinach bolesti takej že mi museli davať až kyslik čo som už nevladala ani dychať som si vypytala epiduralku
a ked konečne po 15 minutach zabrala tak malej klesli ozvi tak moc že mi urobili akutnu sekciu :rolling_eyes:
no ale hlavne že je v poriadku
15. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka pane jo to sis užila,ach jo no hlavně že to vše dobře dopadlo uf :dizzy_face:
15. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne to je najdôležitejšie
inak mi pravdepodobne k rozbehu pôrodu pomohlo aj epino - asi 8 hodin predtym ako mi praskla voda som s nim cvičila :sweat_smile: a hlavne som si masirovala bradavky... možno aj toto to spustilo ktovie no
15. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka gratulujeem ku krasnej princeznej. :sweat_smile: a co ti nedali tu epi skor? nechcela si?
15. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka
Strááááááááášně velká gratulace ke krásné holčičce a pochvala mamince.jak je maličká vlastně velká?
15. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 no ja som chcela hrdinsky vydržať ale potom sa to už nedalo ked som ani nedychala už :sweat_smile: tak potom som povedala nech mi ju daju. no a teraz tu mam učet na 67 eur :rolling_eyes:
15. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka
A sekci Ti dělali v epidurálu?
15. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka u vas stoji epi 67e? tu v ba 120cca
15. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 2960 gramov a 49 cm
15. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 nie sekcia sa v epidurali u nas nerobi ale len epidural prepichli do spinalu - takže som bola hore

@babika0 120 eur to by ma švihlo
15. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka
A jaké to je -sekce ve spinální anestezii?
15. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka
Hlavní je,že jste obě v pořádku,peníze budou a my nebudem....ber to tak:slight_smile:
jak se ted cítíš? co bříško? asi bolí,vid?
15. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 zaujimave - citila som ťahanie ale nie bolesť a potom som v odraze svetla videla ako ma šiju :grinning:
bruško boli hlavne ked menim polohu ale da sa to vydržať
15. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka moc gratuluju! je naaadherna!!! obema moc moc zdravi :dizzy_face:
15. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama dakujem kukam maš termin ako som mala ja tak to za chvilku budeš mať tiež za sebou
som zvedava ktora budete dalšia
15. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka no ty jo, to sis opravdu dala se všim všudy (jako já :confounded:). Člověka to pak mrzí, ještě když se na to připravuje jako ty. Říká se, že miminka vědí nejlíp jak chtějí ven, tak s tím člověk nic nenadělá. Prostě nějaký problém byl a miminko to vědělo. Mě gynekolog uklidňoval tak, že můžu být ráda, že jí ze mě nemuseli nějak násilím tahat u čehož by jí mohli poškodit. No já měla nějaký čas depky, ale něco na tom pravdy je. Jiný ženský by platily zlatem, aby mohly mít cř. Proto si dnes už nedělám žádné iluze o porodu, ono to nějak dopadne. Hlavně jde o zdraví. O jizvě za chvilku nebudeš vědět. Hojí se to rychle. Mazej to nesoleným, vepřovým sádlem (to radí v Praze Podolí a funguje to) a masíruj jizvu. Uvidíš všechno bude OK :wink: Hlavně, že jste to obě zvládly ve zdraví, přeju vám hodně štěstí. Třeba se spontální porod podaří příště :slight_smile:
15. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa nebojim ani jazvy a aj bolesti su každym dnom lepšie
hlavne aby bolo to moje zlato zdravé to je jedine na čom mi zaleží
15. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka určitě, uvidíš. Je nádherná :slight_smile: velká gratulace!
15. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka velka gratulace! mala je nadherna... :dizzy_face: jak vlastne poradne masirovat ty bradavky? :confused:

dnes necvicim, myslim, ze se u me rozjel trosku nejaky zanet, chci to polecit, docela na to trpim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to robila tak ako by som išla odsavať mliečko - proste stlačala som to
možno chyba neviem
ale dobre že mam po tom už
15. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,slyšely jste o Dianatalu?
15. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek