• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

13. března 2017 
AHOJ HOLKY, JÁ MÁM TERMÍN PODLE menstruace 31.1, podle UTZ 6.2., tak já nevím, kterej je hlavní. Jinak taky čekáme kluka! Neumím to počítadlo nastavit!
No a jinak jsem byla poprve na těch monitorech, museli ho budit a zvonit mu zvonkem aby ho mohli natočit! hrůza
on je dost klidný celou dobu!
Váha okolo 3 kg, takže nevím jestli to není také 3900!!!
20. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych také raději, kdyby od 38 týdne šel ven, bojím se, že moc přibere!
20. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat, jsem na jeden prst otevřená, jak vy?
20. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi díky moc za takto podrobný návod, já jen prostě abych se neradovala z nějakých centimetrů a přitom to bylo naprd, protože já ho nemám rozhodně takto celý vevnitř!!! vždy tak 2/ 3 max!!! takže to asi dělám špatně, ne?
20. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vecerni sex zkoncil fiaskem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@veverka_ myslim, ze nedelas....dulezite je, aby se ta nejvetsi cast roztahovala na hrazi nebo pred ni, abys ji pak musela pres hraz pretlacit...
20. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
Jakpak to,co se stalo? :wink:
Já jsem to urychlila.tak uvidéme,zda se něco bude dít...zatím malý je mladý a neklidný v bříšku
20. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem se dokopala umýt a vyvařit, odsávačku, nějaký ten dudlík a pod. a jsem z toho tak vyřízená, že jdu spát. Na nějaký sex už ani nemám náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa dobrou holky
20. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 kam chodíš do porodnice- obilŇák nebo bohunice?
20. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_
na obilnák a ty?
21. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi, holky, ráno odešla hlen.zátka :confused:
bojim ,bojim
21. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 neboj :wink: mě odcházela od 27.12. a porodila jsem 9.1. Kdyždopádně kdyby přeci, tak přejeme rychlý porod bez poranění :wink:
21. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ mě 5 dní před porodem řekli 4300g a měl 4310g :grinning: Takže se fakt dobře trefili.
na porodnici byl odhad 4860g ale to mi řekl, že je už odteklá plodová voda a změřit moc nejde, že ho typujeme okolo 4,5 kg :grinning:
ci se týká cvičení tak jsem cvičila jako všechny ostatní v pololeže :wink:
21. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli
Jak se máte? :slight_smile:
Kinsli,jak šel porod a nebyla jsi v porodce nějak dlouho?
21. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 Máme se dobře :wink: V porodnici jsme byli 8 dní, malý měl silnou žloutenku tak se svítil :frowning2:
Pořád to je takový náš žlutásek. Ve třech týdnech jdeme na odběry tak doufám, že mu to klesne :pensive:
Porod super, dala bych si ho klidně zvovu :grinning:
21. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli
ty jsi statečná,takového velkého chlapečka a jak jsi to zvládla.Gratuluju.
Brouček měl odhadem ve středu 3700g,tak jsem zvědavá,jednak kdy to přijde a jednak na rozdíl reality od odhadů.A hlavně taky na to,jak účinné bude epi no.Já se dostala na 31-31,8,ale víc už zkoušet nebudu,jednak ted mi není dobře a navíc ted sháním kondomy,ikdyž nevím,zda je budu třeba ještě vůbec potřebovat...uvidíme
21. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 To Ti fakt v bohatě stačí. Nevím kolik měl malý hlavičku po porodu ( byl oteklý ú ale cca 4 den ) měl 36,5 cm. Když náš propouštěli tak už měl 35 cm, takže normál :wink:
Já měla nacvičeno 34,5 cm, a fakt to šlo krásně :wink:
21. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinsli
To víme,že ty jsi přebornice,měla jsi hodně,ale já víc už nedám,ani to zkoušet nebudu :frowning2: ,navíc ted koukám a sháním kondomy(pokud bych je už třeba nepotřebovala já,tak je prodám i s epinem).
Já budu mít max těch 31-31,5
Měla jsi velké bolesti v .době? Dávala sis epidurál?
21. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplněk- v 1.době
21. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
take mi asi zacina odchazet ta zatka, dneska jsem neco nasla na intimce, co neni klasicky tehu vytok :grinning: jinak sex tragedie, oba sme meli strach, nemohli se uvolnit, takze to fakt neslo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
zrovna jsem na tebe myslela,že jsi se tu neukázala,co se s tebou děje :dizzy_face:
21. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
my měli taky,ale neboj....už bylo tolik toho napsanýho a řečenýho o tom,že mimi to neublíží.....
21. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
u nás to nebyl ani sex,ale jen účelově :grinning: ....a dnes chci místo cvičení svoji polovičku taky přemluvit k tomu,at malýmu pošleme něco málo prostaglandinů
21. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 neboj, nerodime, jen jsem si byla v praci pro nejake papiry a hlavne pro kocar:slight_smile: konecne...ja vim, ze neublizi, ale proste nemame na to povahu, pry zkusime zase dnes, no ja silne pochybuju :grinning:
21. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
jaký máte kočárek? a máte jej doma?
21. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 jojo, doma, mame teutonii cosmo 2011, cekali jsme na ni 14 tydnu :grinning:

dnes uz musim zase pocvicit epino, jinak bude ze me total lemra, navic mam jeste mraky tech kondomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda, ze jsi daleko, bych Ti nejake poskytla :wink:
21. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
Je, to jsi hodná,dík :wink:
Víš,aspon se mám na co vymluvit a nemusím cvičit....fakt se mi nechce,nevím jak ty,ale já se vždy do toho děsně přemlouvám.
21. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký kočárek,hned jsem jukla.....my ještě nemáme ,měl přijít na trh v unoru,ale volal nám dodavatel,že se to protáhne,tak nám půjčí nějaký firemní a až přijde ten náš,tak jej ihned dodají
21. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak my sme doma z poradne. a mame uz riadne kontrakcie. za 20 min 7. ale na porod to nevypada, vobec sa neotvaram. a tie kontrakcie ani nebolia. iba mi zatvdne brucho a povoli a takto sa to stale opakuje.
CS 0
maly ma 3700g, tak ako ti vasi hosi. som rada, ze to neni 4kg. a viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 a co mate vybrano?

@babika0 no teeeda, takze u vas to vypada nadejne, no hlas zmeny :wink: a vahu mate krasnou vzhledem k tydnu :dizzy_face:
21. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono to asi až tak o té váze není :wink: já byla v pondělí na pohotovosti a když slyšela sestřička váhu malého tak vypleštila oči a říká, cože?? já rodila jednou 2kg a myslela jsem si že umřu :grinning:
mě příjde stejně nejhorší první doba porodní, to porod jako takový už je brnkačka :wink: epidural jsem neměla :wink:
21. led 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek