• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

22. prosince 2016 
@vesperr11 ÓÓÓbrovská gratulace!!! Tak konečně už jsi také jedna ze šťastných mamin. Přeju vám hodně zdravíčka a ať jste šťastni. Napiš nám pak jak to probíhalo :wink: Ahoj Olga
23. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 juuuuuuuuuuuj aka super sprava! gratulujeme a prajeme veeeela zdravia. ale ked som toto zbadala, tak si hovorim, hnusoba jedna, predbehla sa :D :grinning: :grinning: nic v zlom, to hovori zo mna ta zavist :grinning: hehe
kraasa, dost rychly porod, bez sitia! aj ja chceeeem.
23. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vesper odhadovali mimi na 3700 g a nakoniec mal menej.
23. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 no to je uzasny, tak uz to mate za sebou, ja si rikala, ze kdyz nepises, ze uz rodite :grinning: a nakonec i vaha super, zavidimmm :dizzy_face: tak at se vam obema dari dobre a jsem rada, ze epino pomohlo..obrovska gratulace!!! ja uz chci takyyyy :sweat_smile:
23. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 Moc veká gratulace :dizzy_face:
23. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 veľká gratulácia a vela mliečka a vela zdravíčka
23. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 zajtra nastupuješ do nemocnice?
23. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka ano. dost sa bojim, nikdy som nebola v nemocnici. :cry:
23. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 neboj, to bude v pohode a brzo budes mit maleho u sebe :wink: me to ceka v patek :confounded:
23. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak snad sa ti to rozbehne same ako vesper!
23. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 kez by, ale pochybuju...v noci jsem sice mela silene stresy, ze mi odtekla plodovka, ale vecer jsem si zavedla tabletu proti kvasinkam, tak to byla ta rozpustena tableta :rolling_eyes:
23. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 no ja som tiež nikdy nebola v nemocke - zato som si to vynahradila minuly rok to som ležala v priebehu roka 4x dokopy asi 5 tyždnov - neboj zvladneš to budeš mať miminko takže to pojde rychlo a už budete doma :dizzy_face:
23. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka kym nebude babo, co tam budem robit? sak ma mrle zozeru. berem si krizovky. a ked budem v noci hladna? co ja som kazdu noc. asi si zabalim nieco male :grinning: ja mam teda problemy. a chudera moja spolubyvajuca, co ja sa navzdycham ked sa prevalujem z boka na bok. :grinning:
23. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 Neboj, než se rozkoukáš, tak budeš mít svoje miminko u sebe :wink: Já jedu zítra na monitor a mám si sebou vzít tašku, kdyby se jim náhodou něco nelíbilo. Tak doufám, že mi ještě dají čas a vše se jim bude líbit :slight_smile: Ještě se zeptám a tobě to budou už vyvolávat?
23. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 neviem. mam citaka ze az v utorok. no mozno budem milo prekvapena. na maleho sme zamiesili presne 25.4 to viem na beton, tak asi pojde von 25.1. jak svajciarske hodinky. :slight_smile:
ja mam tasky dve. :grinning:
23. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 tak držim palce, ať to je rychlovka a bez šití jak u Vesperr (také bych si to moc přála :dizzy_face: ). Třeba se mimi lekne a přijde ti to dneska v noci... :wink:
23. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 jeee dakujeeeem pekne. mm mi holil * a mala som tam pupinek a ked mi ho chcel vytlacit tak som vrieskala jak besna, tak potom ako budem vrieskat pri porode???? to bude hanbaaaaaaa. :sunglasses:
23. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 ja som pred porodom ležala tyžden a dva dni v nemocke - dala som si doniesť pc, serial na dvd, sudoku, knihu, vela jedla, hehe
23. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryjanka dakujem, takze mozem si zobrat jedla kolko chcem? jupiii potesila si ma. :grinning:
23. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 a nezapominej na kantynu, v nasi nemocnici je vyborna s uzasnyma kolackama... :grinning:
23. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a nejlepší je ten pistáciový dortík :wink:
23. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem ci aj v nasej porodke take daco maju..
23. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 u me velka nevyhoda v cukrovce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babika0 rozhodne si zober čo maš rada - len idealne take trvanlivejšie - inak mne aj nosili, tatino mi doniesol raz rezne potom šišky a tak :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulka3 ahojky katy, taky mi to dělá problém- jsem na tom jako ty, termín cca 14 dní a pořád stojím, obdivuji imzadi, že jí to tak jde, já to max. roztáhnu na deset na hrázi, ale né vevnitř!!!!! jak to děláte ostatní!
23. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolik dneska holky? Já 30cm. Včera bylo líp: 30,5. Ale mě už to snad stačí.. :rolling_eyes: víc nedám. Včera byl nějaký osvícený den.
23. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vesperr11 MOC GRATULUJI!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja hlasim, ze jsem se vcera flakala :confounded: no jo, hruza...dneska to ale vecer napravim ....
@veverka_ ja zas obdivuju Tebe, ze to dokazes roztahnout jen na hrazi, protoze to ja ten balonek proste neudrzim... :rolling_eyes:
24. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no vylízá to a musím to hodně držet rukou, no nejradši bych to cvičila s někým zároveň a dívala se jak todělá :grinning: :confused:
24. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 no gratuluji !!! teda holky jak to děláte, jste fakt dobrý a připravený!!!!
24. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek