• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

28. června 2017 
@veverka_ to neni blbej napad, takovej kurs online...treba dat to na youtube :grinning:
24. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ to si aj tak skvelá..ja cvičím 2 týždeň a som na 8cm. a fakt to postupovanie dám max o pol cm..tak na 3 dni. Čo je ale super je že aj ked dám pauzu 2 dni, tak rovno začnem na 8 cm. Inak budem spoko na 9. A s tým udržaním, ja keď som na 8, tak to samé von proste nejde..musím fakt tlačiť. Možno by si mala skúsiť inú pozíciu. Ja klačím na kolenách vo vzpriamenej polehe a je to ok. No ale držím palce super že si už na 10.
24. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ mě by opravdu už zajímalo, na co se vlastně připravuju :sweat_smile: Dnes mám druhý termín a nic! Také jsme dnes byli v porodnici na monitoru a také nic! Tedy je všechno v pořádku, což je super, ale už jsem zase doma! I s taškou! Tak mi tedy někdo řekněte co a k čemu tady nacvičuju! :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 já to měla taky tak . 9 dní jsem přenášela. a pak že epino vyvolává předčasný porod. taky jsem pořád jezdila s taškou.
24. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, super, ze tu vidim nove tvare :slight_smile: ikdyz jak tak koukam, tak vetsinou ty, co uz to maji za sebou...

@olga777 Oli, co ti rekli v porodnici? kdo te vysetroval? na diskusi o Horovicich uz se paktujeme s jednou kolegynkou, co to ma taky kazdym dnem ... a ja Ti reknu k cemu cvicis, aby jsi se nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ahoj nevyšetřoval mě nikdo, byla jsem jen na monitoru a pak se tam přimotala taková mladá paní doktorka, aby to ohodnotila. Nejdřív jsem myslela, že je to sestra. Hodně mladá, na krátko a moc příjemná. Na Horo mrknu
24. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem dnes byla na sociálce a prý, když porodím do konce ledna, tak mám ještě nárok na rodičovský přípl.za celý leden :wink: Tak to je výzva! ...když už jsme přišly o to porodné :wink:
24. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 tmavy vlasy? tak to byla urcite dr.Lonkova...je moc prijemna :slight_smile: no a ty penize, to ´je sakra vyzva, uz se prolivas ricinakem?
24. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ani nevím jakou barvu vlasů měla.
Začnu asi opětovným velkým úklidem (netuším kolik jich ještě budu muset zvládnout) a pak se uvidí. Michal už také prudí, že prý nějaké lektvary do sebe budu lít a tak. :sweat_smile:
24. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 ja uz neuklizim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a koukam, manzele jsou stejni, ten muj jak jsem uz rikala, mi to zakazal :grinning:
24. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 ricinák jsem plánovala na zítra, tak uvidím, jestli se nebu bát :dizzy_face:
24. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 neboj.. ja som pila 2x. raz mi iba krútilo črevá a na druhý krát už prišli bolesti a šli sme do porodnice. len škoda že mi po 8 hod. prestali, a to som ich mala pri príchode do porodnice už každých 5 min. porodila som až na 3. deň potom. plodová voda aj bábätko bolo v poriadku, pýtala som sa aj duly, ona povedala že je to dobré, neškodí...
24. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte epinačky vidim že sa vam nechce rodiť :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi smeje čo? ale vidim že mate krasne pokroky :dizzy_face:
24. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak predavam svoje epino - je v bazariku za 38 eur aj s olejom weleda :wink:
24. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj odpo jsem měla problém se sem přihlásit, celé mi to pak spadlo. Stává se vám to někomu? Celý koník nešel otevřít??
@imzadi no vidiš to a ještě jsem tu zprávu poslala sama sobě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 :grinning: koukam :grinning: a stava se mi to take, posledni dobou dost casto :rolling_eyes:
24. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi mě také často. asi nějaké přetížené.
24. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky, jak jste vcera cvicili? ja nijak, kdyz jsem chtela cvicit, tak malej ve me dostal zachvat ci co a hodinu se mlel, ale jako fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to neslo...ale donutila jsem se dnes rano a rekla bych, ze to slo mozna dokonce lepe nez vecer, dala jsem 31,5 na druhe vytlaceni, prvni 30...vylepsila jsem trochu jeste system, nafouknu v sobe hodne a jak to pak pomalu vytlacuju, tak kdyz citim, ze na hrazi je ten nejvetsi prumer, tak jeste jednou prifouknu a drzim...
25. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikde nikdo :confused: ze by @olga777 rodila? :dizzy_face:
25. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ahoj ale kdeže já a rodit? :wink: Sice už mi přijde, že mám snad všechny příznaky, ale to je asi jen moje představa. Já cvičila včera a dala jsem 30. Víc už asi nedám, tak jsem ráda i za tohle. Také to dělám s tím přifouknutím, ale už jsem i odfukovala :slight_smile: Tak já jdu přemlouvat miminko, ať už se něco začne dít...
25. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 a jak premlouvas?:slight_smile: me bylo rano chvili soufl a byly poslicky, pak to preslo...ach jo :rolling_eyes:
25. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi asi blbě, když to s ním nic nedělá :rolling_eyes: Mě bolí břicho hlavně v noci, ale to už tak dlouho, že nad tím nijak nepřemýšlím.
25. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 jo to me taky, jako pri silne menstruaci...doufala jsem v to, ze to epino nejak popozene a taky nic...
25. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam sice jeste nekolik tydnu na epino cas, ale chtela jsem se zeptat, jestli jste cvicily az od 37.tydne nebo se da cvicit i driv, treba od 36.tydne? Prave kdyz zacnu cvicit az od 37., tak se bojim, abych nahodou neporodila pred terminem, to bych pak epino vubec nevyuzila.
25. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tappi to je risk. Ale klidně začni cvičit už od 36.tt., alespoň budeš moc někdy vynechat, až se ti nebude chtít :wink:
25. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tappi ja zacala az na zacatku toho 37. tydne, myslim, ze to staci :wink:
25. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi to já si myslím, že když mi víc zajede do vnitř, že mi to tam spíš ještě vytlačí nahoru, nebo, že miminko před tlakem z balónku uhybá a tím se sune do špatné polohy?? Nevím, raději si to přidržuju, aby mi to netlačilo na dělohu.
25. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olga777 jo obcas mam podobny pocit, vetsinou kdyz cvicim, tak malej zacne sebou silene mlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za radu, tak ja asi zacnu taky od zacatku 37.tydne, predpokladam, ze nebudu rodit driv, to se moc casto u prvorodicek nestava, i kdyz clovek nikdy nevi. Koukam, ze mate obe po terminu, miminkum se zatim nechce ven? Tak drzim palce, at mate rychly a bezproblemovy porod.
25. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
hmm, ty si to tusim na predchadzajucich strankach spominala, ze ste skusali s manzelom sex :slight_smile: a ani to nepomaha?alebo to treba nejako pravidelnejsie a castejsie skusat? :wink:
25. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek