• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

15. listopadu 2016 
@rebelie a kdyz jsme tak u toho, uz jsi zacla? :wink: Jinak souhlas, nemyslim, ze je to jen o vaze mimca, je to proste jen a pouze jeden z faktoru
7. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah Ty mě máš úplně prokouknutou, viď :grinning:. Nezačla, ale za chvíli jdu do toho, už fakt musím...
7. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@rebelie 1.faze - nakouknout do diskuze, 2.faze - zacit cvicit :grinning: tak sup sup do druhe faze :wink: Vsak mas jeste mesic, jeste v pohode stihas :slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak holky já se k Vám pridávám dneska jsem začala poprvé s Epinem a musím říct že jsem měla zvláštní pocit, no doufám že se to časem zlepší...Chtěla jsem se zeptat, balonek zavádíte celý nebo jenom jakoby tu polovinu?
7. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielita7 najskor cely, potom nafukujem, ked citim tlak, necham cca 2/3 zvnutri (inak by okamzite vybehol von) a dycham a cakam ... 2-3 minutky , potom necham volno vyjst von .. a takto opakujem 3-4 krat :wink:
7. lis 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@wieruss tak to jsem si myslela :grinning: děkuji moc :grinning: zítra budu pokračovat
7. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielita7 drzim palce, nech sa dari :slight_smile: kolko sa Ti zadarilo na prvy krat ?
7. lis 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@wieruss aspoň že priatel nie je doma tak mám klud na cvičenie :grinning:
8. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dievcata, tak som sa zas o kusok posunula, na neuveritelnych 8 cm! :grinning: Idem dnes do nemocnice na CTG a ultrazvuk, tak som zvedava, co sa dozviem. Podla mojich pocitov sa ma maly fajn, dufam, ze ma zas niecim nevystrasia. Uz sa nedam! :slight_smile:
8. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
8. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wieruss děkuji moc, dneska to už šlo o malinko líp :grinning: dostala jsem se na 21 tak jsem ráda že jsem se posunula. Včera jsem cvičila poprvé a dala jsem cca 18
8. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bleee supeeer, vidis to, blizi sa termin a uz sa pomalicky posuvas :slight_smile: tesim sa s tebou velmi :wink: a presne tak, nedaj sa vystrasit, porod je hlavne v nasej hlave o vnimani

@danielita7 tedaaa , ako sikovne ti to ide :fearful: normalne kukam , nech to ide tak dalej, ja som dnes este necvicila, potom napisem, ze ako sa zadarilo :slight_smile:
8. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wieruss tebe sa ako darí? ja som dnes zasa skúšala a tých 6 cm sa dá :grinning: sa teším
8. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ribana2 ja som dnes nakoniec na 8 a kusok - teda 26 cm :slight_smile: mozno by to islo aj viac, ale nechcelo sa mi to silit, ved aj zajtra je den :grinning: ale desne ma tlaci brusko dnes... som taka nejak rozladena z toho
8. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nechystáte se některá prodávat Epi-no za pokud možno rozumnou cenu? Díky
9. lis 2011 ve 02:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petja @wieruss @sussanah @crawler a ostatne kocky:
Vcera sa definitivne potvrdilo, ze idem rodit sekciou. Takze v piatok uz nebudem kinderko, budeme dvojka :slight_smile:
Vcera mi bolo z toho dost doplacu, ale dnes som s tym uz zmierena. Upokojujem samu seba tym, ze stale lepsie ako kliestovy alebo vakuovy porod, ktory by bol v mojom pripade velmi pravdepodobny... Uz to teda neriesim, som zmierena s osudom a tesim sa na drobceka :slight_smile:
9. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bleee je to skoda, ale pokud jsou k tomu lekarske indikace, tak je to asi ta nejlepsi cesta. Hlavne, ze jsi s tim v pohode ty, byla by skoda se trapit kvuli necemu, co stejne nezmenis. Tak si uzivej posledni hodiny bez mimca a hodne stesti v patek :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wieruss no pekne ti to ide :grinning: ja sa zatial nikam neponáhlam, stále si vravím, že ešte je času tak idem na to pomalšie ...s tým bruchom...snáď je dnes už lepšie...alebo že by to už pomaly začínalo :wink:
9. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bleee Budeme Ti v pátek držet palce. Smutná z toho nebuď, to nemá smysl. Hlavně že budeš mít zdravé mimčo :slight_smile:.
9. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bleee V pátek? Tak to budeš mít super datum!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bleee drzim palceky nech vsetko dopadne dobre, hlavne zdravicko tebe i drobcekovi :wink:
9. lis 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ribana2 ja sa tiez nikam neponahlam, ked nemam naladu tak proste necvicim a nesilim to... :slight_smile: a nie nie, myslim, ze je to este ok, mudrejsi budeme po sobotnajsej poradni :slight_smile:
9. lis 2011 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@wieruss daj potom vedieť ako si dopadla na poradni :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak dnes 8,5 ale vidim to tak, ze na tomto cisle sa zaseknem asi na par dni ... lebo jednak nevladzem nafukovat ten balonik a jednak to uz zacina byt naozaj neprijemne (doteraz to sice bolo tiez, ale neviem mam taky pocit, ze chvilku budeme udrziavat cislo :grinning: ale tak neva, vsak este casu dost :slight_smile:
10. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@wieruss aj tak si pekne dala zatial.....inak mna z toho tiež bolia ruky a keď si zmyslím, že ty máš ešte s nimi problémy :unamused: je pravda že je stále času :grinning:
11. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, prave idem zacat s Epinom,len by som sa chcela spytat ako casto cvicite? Kazdy den? Dakujem
11. lis 2011 ve 13:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@quappa77 Ahojk,ymá se cvičit 1-2x denně,já vždy cvičila 1x denně a teď s dvěma čertama budu ráda,když to dám :grinning:
11. lis 2011 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@petja Vdaka za odpoved. A pomohlo ti to pri porode?
11. lis 2011 ve 14:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@quappa77 Jsem zakladatelka a pomohlo už dvakrát,jedno dítko 3510gr a druhé 4020,hlavička 37 a 38
11. lis 2011 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@quappa77 snazim sa kazdy den, ale stane sa, ze proste nevyda, tak si z toho hlavu nerobim a cvicim na dalsi den :wink:
@ribana2 no ved toto, a najsrandovnejsie je na tom to, ze lavu ruku mam ocividne na stisk silnejsiu, lebo tou este ako tak pumpovat viem :grinning: som zvedava kolko dam dnes, ako to ide tebe ? :slight_smile: inak masirujes aj hradzu olejickom ?
11. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek