• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

22. prosince 2016 
ja mam skor problem s tym ze sa vytlaca von takze pri fukani mi ho musi manzel dokonca talcit dnu nechapem. Vcera som sa dostala na 27cm pomalicky postupujeeem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, gratulujem super vykon, aj mne sa vzdy snazil vyliezat. Ja dufam, ze konecnce zajtra budem moct pokracovat.
15. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
babalala, tiez ide skor dnu a aspon to menej boli. Ale mne povedal doktor, ze mne uz nic neublizi, takze pokial budem moct cvicit, tak kaslem nato ako hlboko vlezie, len nech uz konecne budem moct cvicit :frowning2: ak zajtra nebudem moct zas cvicit, to bude pruser.
15. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, lněné semínko i lubrikant na vodní bázi(primeros ze schleckera) je doma, tak v průbehu dneška, až se odhodlám, začnu cvičit. Jsem na to zvědavá.
15. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby to sa da zacat s tym cvicit aj teraz?
15. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile: tiež chcem trénovať, epino už mám doma, ale nemám k tomu návod.. Vlastne mám, ale potrebovala by som niečo v slovenčine alebo češtine. Mohla by mi ho niektorá poslať v el. podobe na mail prosím?
15. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fibi mě ho pan Sedláček poslal emailem, tak Ti ho mohu přeposlat, když mi dáš adresu :slight_smile:
Kukenzi: v návodu píšou 3 týdny před vypočteným TP. Zkusím to ale už teď, do TP mi zbývá měsíc, ale co když porodím dřív...To by mě mrzelo, že jsem nestihla trénovat. Začnu s tím pozvolna, možná už dnes.
Docela mě vylekalo, že je ten balonek tak velký, bojím se, že ho tam nenarvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele - je nenafouknutý balonek o tolik větší, než příslušenství pana Kočičína? :wink:
15. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
babalala: :grinning:
17. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme s MM uvazovali nad koupí EPIno, ale tech penez !!!! Ale protoze jsem rozhodnuta procvicit hraz na maximum, tak jsem si z internetu objednala takovou specialni pomucku (nevim jestli to sem muzu napsat, je to dost uchylny:slight_smile:).... Je to latexovy nafukovaci roubík, no každopádně to zkusím a dám vědět, jestli je to vůbec použitelný. Přijde mi to mnohem lepší než pouhá masáž hráze, ta je naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, odpisala mi pan Sedlacek ohladom Epina a pouzivania kondomov. Neměly by se používat přípravky s éterickými složkami, jak je uvedeno v návodu, kondom s indiferentním olejem se běžně používá.
18. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne sa vcera podarilo 9cm uplne bez poranenia som stastna ako blcha
18. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashkaa, gratulujem si skvela, ja som po dlhej pauze cvicila len raz, skoncila som na 7 cm, a zas mi zacalo zacervenanie, ale nastastie to preslo po natreti sudokremu :grinning: dnes sa skusim okupat, mohlo by to povollit a po kupeli skusim pocvicit. Lebo cas leti ako voda. Pokracujes tou istou technikou, ze si uz tak daleko, alebo si nieco nove vymyslela?
18. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kati

stale tak isto az na to ze teraz som nelezala ale čupela. Inak bacha na teply kupel nech neletite do porodnice :grinning:
18. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, aj ja som dnes cupela :grinning: a dala som 7 cm :grinning: ale nevadi zajtra alebo pozajtra skusam zas
18. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všecky, gratuluju k úspěchům! A kde je Moteum??? Žeby už?

Veroniko - roubík? Sorry, ale nejsi originální - právě Moteum přišla s análním kolíkem.. :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, ještě ne. :grinning: I když včerejšek byl asi náročný pro všechny těhule, ten tlak se střídal jako na kolotoči...
Dneska ráno, jak byla ta velká bouřka (Ostrava), jsme si s mužem dělali srandu, že jsou určitě plné porodnice, jen ta naše žížalka se tam drží se zapřenýma nožičkama a ručičkama a říká: "No přece byste nechtěli, abych teď lezla ven, když tak prš!!!í" :sunglasses: Popravdě...zrovna tvrdě spala :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som dnes v noci tiez myslela, ze porodim od strachu z tej hnusnej burky skoro som sa pod postel vtrepala :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Analní kolík mě taky napadl, ale byl moc malinkej:slight_smile: Roubík je kulatej a extrémně nafukovatelný :grinning: :grinning: . dneska ho posílají....
19. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koupila jsem použitý balonek Epi-no, ale nemohu jej používat, jelikož mi hrozí předčasný porod. Pokud máte některá zájem, ráda je prodám. Piště do IP
19. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ktore ste si epi-no objednavali zo Slovenska - ako ste to platili?
Vcera som napisala na coord med, zatial mi neodpisali, tak cakam...
19. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronika.h - jo jo...na roubík jsem taky koukala, ale nelíbilo se mi, že nikde nepsali, na jaký průměr se dá nafouknout...buď nepsali nic nebo extrémně nafukovatelný...každý tím myslí něco jiného, je to přece jen do úst. :grinning: A na zahran. stránkách jsem našla jen do 7,5 v průměru. Tak jsem měla strach, že prdne. Našla jsem si kolík, který se nafukuje na hooodně cm v průměru a je pevný. :wink: Ale myslím, že nemusíš mít strach...ty hračky jsou opravdu hodně pružné a oni se jen těmi cm jistí, ale nafouknout ti to půjde určitě více. :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak "nikde nepsali" ??? - měly jste se sebrat a jít to očíhnout přímo někam do sexšopu, ať nekupujete zajíce v pytli.. :grinning:

Jinak jsem při včerejší bouři byla taky přesvědčená, že to každou chvíli vypukne, ale nakonec nebylo nic, takže mám ještě šanci to dotáhnout na těch 32 čísel..

Mot - už máš vybranou porodku? Já si plánuju jít zítra obhlídnout Vítkovice po rekonstrukci - nepřidáš se?
19. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, právě, že já v tom sexshopu byla :grinning: , jenže oni tam mají jen polovinu toho, co nabízejí na netu... a málokde ti to vybalí a ukážou, taky mají strach, ať to neprdne (to mi ukazovala prodavačka nafuk. balonek a při třech stisknutích se začala zaklánět, jak kdyby ji to mělo prasknout do obličeje...což mě moc nepřesvědčilo... :unamused: ), na obalech je taky většinou napsané prd. :pensive:
Já jsem rozhodnutá pro Porubu. Můj gyndař tam má praxi, kdyby se něco dělo s mimi, tak jsou plně vybaveni a prý se tam dá s porodníma asis. domluvit, aby tě hned nenastřihli...jen když je to nutné.
Ve Vítkovicích jsou prý zase bezvadné PA a hodně se ti věnují i po porodu, což je skvělé. Každopádně tam byla kámošky a hláška...raději ji nastřihnem, je to prvorodička...mě trochu usadila...jsem chtěla jít tam. No, snad to byla náhoda. :slight_smile: Tak nevím, jestli je nepoprosily o pokus bez nástřihu...je mi jasné, že když to nejde, tak tě prostě fiknout musí :sweat_smile: a to kdekoliv.
Každopádně, pokud mě Poruba odmítne (Stop stav), tak stejně pojedeme do Vítkovic a pak na Fifejdy. Si myslím, že budu ráda, že někde odrodím a bude mi fuk kde :grinning:
Jinak babalala děkuji moc za nabídku, jsi zlatá :slight_smile: ...máme ještě nějaké dodělávky v bytě a jsem časově docela nedomluvitelná...kdypak tam fičíš? Určitě napiš, jak se ti tam líbilo... :wink: Každopádně až bude trochu klid...teda jako "klid po porodu" :sweat_smile:, tak bychom se mohly sejít i s prckama.
19. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No - ono není moc na výběr - mají tam jediný možný termín prohlídky - středa 12.00.
Jinak - ve V. respektují porodní plán, takže pokud stříhat nechceš, nejspíš není problém se domluvit.
Tož jsem zvědavá, jak to tam zvelebili, a jestli se s modernizací a estetizací nevytratila ta původní příjemná atmosféra.
19. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobolova, v eurach na dobierku postou, bez problemov a rychlo
19. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, kdybyste věděly o někom, kdo by shaněl Epinko z druhé ruky (používané v jednom těhu), dejte vědět. Mám doma dva týdny starého chlapečka. Porod proběhl super rychle, bez nástřihu, natržení, takže velká spokojenost. Epi - no jsem kupovala nové letos v únoru a chci ho prodat za 1600. Je to ta jednodušší verze. Tak kdyby někdo chtěl, dejte vědět do IP a rychle se domluvíme.
22. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
9,5cm uha sama tomu neverim dnes to musim dorazit :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja 7,5 ale na styroch
22. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
31,5!!!!!
23. kvě 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek