• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

EPI-NO

11. září 2017 
@domeli Moc děkuju za podporu :slight_smile: @rybicka3 Posílám velkou gratulaci k miminku, hlavně, že jste to obě i přes komplikace zvládly a máš to za sebou :slight_smile:
28. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rybicka3 blahoželám k bábätku a prajem veľa veľa zdravíčka obom Vám nielen do nasledujúceho rôčka, ale celkovo :slight_smile:
28. pro 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt pisni mi do SZ jak se ti nejlepe cvici atd... a zda mas na to nejaky figl... moc nevim jak na to :slight_smile:)))) diky moc
chci zacit zitra..
28. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka pisnu :slight_smile: ted ale necvicim, bo jsem ve spitale :( ale snad to bude dobry a pristi tyden nas pusti .... ti napisu dneska pozdejc
28. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto co se deje :(
@skirt
28. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja sa pridavam, dnes zacinam cvicit s epi no, zajtra napisem ako mi to islo (neslo?) :sweat_smile:
28. pro 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iva87 To půjde, neboj :slight_smile: poprvé jsi cvičila nebo ne?
28. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arinikac nie pri prvom som necvicila a teda nastrih som mala strasny, preto som sa rozhodla, ze teraz to len tak nenecham :unamused:
28. pro 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem asi zůstala poslední, kdo už měl termín a je stále 2v1 :D
Včera na poradně bylo otevřeno na 2 prsty, pak mi "přiblížili" porod, po tom krve jak po zabití a odešla hlenová zátka :slight_smile:
Já myslela, že už opravdu budeme rodit.
A ráno jsem se vzbudila celá čerstvá, nic nebolí, žádný porod :slight_smile:)
Zítra zase poradna, uvidíme...
Mimi se očekává 3800-3900 g - mě to celkem vyhovuje, bála jsem se, že bude všech 5 kg :D

Jinak včera výsledek 27,5 cm, nestihám to, ale co už... aspoň něco :slight_smile:
Jdu foukat :D
28. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
KOUPÍM epi-no do 1500,-
Napište prosím do IP.
28. pro 2012 ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iva87 tak to moc přeju, ať je to tentokrát lepší. Stejně se říká, že druhé porody jsou lepší :wink: Teda i sobě přeju, aby Epi-no mělo nějaký úspěch při porodu. @gilea Já včera na poradně na 1,5 cm, zátka mi dneska taky odchází, ale teda sama od sebe. JInak jsem taky čerstvá. :angry: Ofiko mám termín zítra. Aspoň, že Ti někdo udělá váhový odhad, já nemám tušení, jen se bojím, aby mimi nebylo velké.
28. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvý deň 6,5 druhý deň 7,5 tretí deň hemeroidy ... :confused:
29. pro 2012 ve 03:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocicatko ahoj, zohnala si kupit ten novy balonek? mne hovorili ze sa nedá
29. pro 2012 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arinikac dakujem, a drzim palce, nech sa drobcek vypyta coskoro na svet :wink:
29. pro 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arinikac ahojcek ja dnes prvy den prenasam...na poradni v piatok som bola otvorena na jeden sirsi palec a maly tlaci hlavickou na lrcok...epino stale udrziavam na 31,5cm ale uz by mohol ist von..vobec tiez neviem aky je velky v 38tt mi naposledy robili sono a to mal 2850g ty mas termin dnes vsak?
29. pro 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gilea ahoj niesi sama aj ja som tu stale 2v1
29. pro 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bagira89 akože nedá, mne ho priniesol Ježiško :grinning:
29. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiss35 a já už Tě tipovala na porodnici, když jsem Tě tu "dlouho" neviděla.. Já dneska termín, ale neděje se nic. Leda to, že se mi spouští rýma a bolí mě v krku, z toho jsem teda na větvi... :frowning2: včera mi cvičení vůbec nešlo, pořád nějaký tlaky a bolest, tak jsem si říkala, že by uuuž? A den předtím 30 cm.. To je pěkný odhad, bude to normální miminko :slight_smile:
29. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arinikac no pekne tak rychle uzdravenie lebo na tej porodnej sale by to nebolo bohvieco so zapchatym nostekom :slight_smile:
30cm je super :slight_smile: hadam sa nam to podari bez nastrihu :slight_smile:)
29. pro 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se pridavam k budoucim cvicitelkam, epi-no dnes objednano :wink: Tak jsem zvedava, jak nam to pujde
29. pro 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velkacica ale nemyslim cele epino iba ten nahradny balonik modry ci sa da zvlast dokupit
29. pro 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a na kolkych cm ste zacinali? Islo to zo zaciatku rychlo a kedy potom spomalilo?? Ja som vcera vecr prvy krat skusala a dala som 15 cm, cvicila som ale len 20 minut a dnes rano 30 minut a podarilo sa mi na 18 cm, len neviem ci to aj tak na prvy raz nie je malo :confused:
29. pro 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bagira89 myslím, že sa nedá samostatne iba balonik kupit :confounded:
29. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též se přidávám k epiňačkám ,balónek už na mě čeká na poště. Jsem zvědavá jak mi to půjde, termín mám v únoru,takže pomalu bude čas se do toho pustit.
29. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kiss35 @arinikac, bruškové maminky, myslím na Vás a držím prsty, nech sa bábätká vypýtajú na svet samé čo najskôr a nech máte pôrod čo najkrajší, so zdravými bábätkami a bez nástrihu - je to ozaj paráda byť fit hneď po a to Vám želám :slight_smile:
29. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
"nové epiňáčky" - pozdravujem a vítam Vás tu v tejto diskusii, prajem veľa elánu do cvičenia a uisťujem Vás, že to ozaj ide a funguje. Postupne pomaličky tie centimetríky pribúdajú a diskusia tu rovnako motivuje a povzbudzuje, či už sa budete deliť o úspechy, alebo aj o nezdary v ten-ktorý zlý deň. Ale po takom dni príde ďalší a v tom sa Vám isto zadarí. Tak sa držte, cvičte a zažite pôrod podľa svojich predstáv - bez komplikácií, bez nástrihu, čo najprirodzenejší, s dobrým pocitom a krásnym zážitkom :slight_smile:
29. pro 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gilea na Teba tiež myslím, nejako mi Ťa nenapísalo ku kuss a arinikac. Nech je to bez komplikácií a bez nástrihu!
29. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zacla dneska a cca 17,5 cm jsem zvedava jak to pujde dal! B-)
29. pro 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiss35 aha, sorry, taky jsem dávno neviděla přispěvky, tak mi to necvaklo :slight_smile:
byla jsem dnes na monitoru, vše ok, ale další návštěva už bude příjem na indukci 2.1. :((
doufám tam být dřív...
jinak zrovna teď lehce krvácím, asi to bude něco znamenat..

a epino u mě dnes odpočívá- včera dal 29 cm a jsem totálně happy :slight_smile:
29. pro 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Tak už víc jak dva měsíce pročítám vaše příspěvky. A určitě chci do Epina jít. Mám termín až v červnu, takže ještě čas. Ted jsem zrovna v nemocnici-trochu krvácím :-/ Holky chci se vás zeptat-když jste rodily s Epi no-nechali jste si dát i epidurál nebo ne? Všem držím pěstičky at se všechno povede.
30. pro 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek