• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fonendoskop v těhotenství

19. ledna 2017 
@camelinka vsak? aj ja som to tak pochopila z jej odpovedi, ze nie je bezpecny..a ja furt si ho prikladam na brucho a pocuvam :grinning:
5. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mita9 ja myslim ze to je jen blbe napsany,ale ze to myslela spravne :wink: .Na FS neni nic co by mohlo skodit, neni to utz jako babysound apod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka no to dufam :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mita9 no to kazdopadne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink:
5. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@camelinka takze s cistym svedomim mozem aj dalej kazdu chvilu prikladat na brusko FS :grinning:
5. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mita9 samozrejme, neni tam nic co by mohlo skodit,jen se pomoci membran zesiluje zvuk :wink:
5. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.va to je tvoje srdce pravdepodobne :slight_smile:
11. říj 2013 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wifemartina no, já neměla tep okolo 130, takže moje to určitě nebylo
11. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.va fiha, tak to asi veru nie :slight_smile:
11. říj 2013 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem fonendoskopem malého poslouchala a slyšela. Musela jsem tedy vždy přiložit tam, kde byl zrovna stočený. Ale slyšet to bylo celkem zřetelně
11. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho uz dako neviem najst, ale verim, ze sa mi len schovava. neviem, nakolko je mozne, aby dietatku vadilo "otravovanie" pocas pobytu v brusku, lebo ani sona nema velmi rado. vzdy sa otoci ritkou.
12. říj 2013 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu asi jančím zbytečně jsem ve 4tém měsíci a fonendoskopem srdíčko neslyším, jenže jsem absolutní hubeňour tak by špeky vadit neměly, ale když píšete že to také neslyšíte v mnohem pokročilejším těhu tak si si nebudu dělat starosti
13. pro 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amartina
Fonedoskop môžte mať ale vy máte normálnu základnú výbavu. Pre tehotnú ženu ktorá má v sebe novorodenca sa dá počúvať srdiečko od cca 6+ mesiaca v tehotenstve ale musíte mať na fonendoskopu laitovo povedaný zvon aby ste to počuli :slight_smile: Pre bližšie info. ma môžte kontaktovať :slight_smile: prajem pekná deň
19. led ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pediater123 těhotná žena v sobě nemůže mít novorozence ... a je jedno, ve kterém měsíci těhotenství žena je ... novorozencem je totiž dítě až od chvíle kdy se narodí :wink:
19. led ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek