• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gender test baby? Je výsledek 100%ní?

24. prosince 2012 
Ma nekdo zkusenosti s timto testem kdy se urci pohlavi ditete jestli je to 100procentni?
23. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkušenost nemám, obecně jsem k těmhle testům dost skeptická. Stoprocentní to nebude ani náhodou.
28. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
100% ani nááhodou. Je to pro zábavu...já teda ale pevně doufám, že na nějakém promyšleném základě fungují a ta pravděpodobnost shody je vyšší než 50%!!!
Pač jinak si fakt můžu hodit korunou :wink:

Já vyzkoušela gender maker, cena ještě ujde a výsledek je vcelku dobře čitelný. Příští středujdu na utz, tak dám vědět, pokud se mimčo odtajní.
28. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: stoprocentní to stoprocentně není, podle mě je to důvěryhodný asi jako čínský kalendář,když to vyjde,je to náhoda :wink:
30. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
100% obcas neni ani ultrazvuk:slight_smile:
30. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
pár minut po udělání voda nebyla oranžová ani zelená, ale taková ta špinavá voda z vodovek :grinning: teď po pár dnech mi přijde každý den, že je jiná a nemůžu říct, že přímo zelená ani oranžová :grinning: takže jsme se pobavili :grinning: :grinning: a počkáme si na UTZ :wink:
30. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vyzkoušela jsem tento test ve 14.týdnu. Vyšel zelený tedy holčička. V pondělí jsem byla na velkém ultrazvuku a gynekolog viděl jasně chlapečka. :wink: Chtěla jsem to zkusit , ale nyní si myslím, že jsou tyto gendertesty podvod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Gender test jsme koupili na netu. Výsledek měl být: zbarvení do zelena - holčička, zbarvení do oranžovo-červena - kluk. Po smíchání červeného barviva s močí se tato ihned zabarvila ze světle žluté do tmavě žluté a od té doby se zabarvení ani nehnulo. Po 3 dnu jsem volala dodavateli, že zabarvení ihned po promíchání bylo takto žluté a jestli to je tedy výsledná barva, že po 2min se nic jiného neukázalo. Paní - manželka majitele se divila, jak bysme chtěli mít výsledek tak brzdy, ať prý počkáme těch 7 dní a ať to mezi tím dáme do lednice!!??
Celý rozhovor byl podivný, jako když o tomto výrobku vůbec nic neví. Takže podle mně opravdu vyhozené peníze.
24. říj 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já s tím zkušenost nemám ale neni to tak dávno co si ho koupila kamarádka ,hrozně si přály holčičku i na tom testu ji vyšla holčička ,jaké pak bylo překvapení,když ji oznámily ,že čekají chlapečka :slight_smile: takže myslím že to je jen pro zábavu :wink:
1. led 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, zkoušely jste někdo ten test? četla jsem, že úspěšnost je 80%. my ho asi vyzkoušíme. v minulém těhu se nám dítě neukázalo až do porodu, to bych zvědavostí nevydržela :slight_smile:
1. pro 2012 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vyzkoušela jsem test dnes 13+1tt a vyšel mi kluk. Až budu vědět více, doplním info. Máte někdo další zkušenosti?
24. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
100% určitě není, nám ale vyšel - hlásil holčičku a holčičku opravdu máme :slight_smile:
24. pro 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek