Gynekologie v Praze bez objednání, poradíte?

darxie
8. únor 2016

Holky, nevíte kam v Praze jít na ultrazvuk bez objednání respektive s objednáním na ten stejný den. Idealně v Modranech, respektive Praha 4.
Uplne idealně doktorku🙂 Jsem těhotná a v Praze nemam svou doktorku🙂 A hlavne uz bych toho prcka ráda viděla, ze je tam kde má atd.

Můžete mi poradit?

Diky!

barumat
8. únor 2016

Nechápu, jde ti jen o ten ultrazvuk, nebo chceš u té doktorky i zaregistrovat a chodit k ní? Nemyslím, že by tě nějaký gynekolog bez založení karty vzal jen tak na UTZ s tím, že se chceš jenom mrknout a chodit budeš dál jinam. Teoreticky by tě snad mohli vzít v nemocnici (třeba Krč), ale o soukr. doktorovi pochybuju. A pokud k němu chceš začít chodit, tak zase nemyslím, že by tě rovnou vzal. Každopádně zkus obvolat, já tip žádný konkrétní nemám.

darxie
autor
8. únor 2016

Pokud budu spokojena, klidne budu chodit dal🙂

jaja01k
8. únor 2016

@darxie Já si myslím, že jenom takhle na ultrazvuk, bez registrace, tě nikdo nevezme. Pokud nemáš nějaký akutní problém, tak nejspíš ani v nemocnici.

darxie
autor
8. únor 2016

Klidne i registraci, doktora stejně potrebuju🙂 primarni je aby to bylo rychle🙂 @jaja01k

pety91
8. únor 2016

Doktorku nevím, můj doktor bere a má krátké obj. termíny. A za sebe říkám, že je výbornej. MUDr.Konstantin Inkov - Praha 1 - centrum.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru