HCG vysoké, ale na ultrazvuku není nic vidět

marki81
26. kvě 2010

Ahoj holky, otěhotněla jsem a tt mi vyšel pozitivní. 8 dní pozmeškaní tedy asi v 5 týdnu jsem šla k Dr. a dle utz nebylo v děloze nic, brala mi krev a ta mi vyšla pozitivní hcg hodnota 4000. Měla jsem tedy přijít znovu za 14 dní. Přišla jsme dle MS 7+5 v děloze těhotenská dutinka, ale dle Dr. prázdná nic v ní. Dr. mi tedy opět vzala krev s tím že za 2 dny mám přijít s tím, že půjdu zrovna na revizi, že to vypadá špatně. Když jsem přišla za 2 dny, řekla mi že z krve to vypadá, že něco roste hodnota hcg byla 40225 a tak mi řekla že to nevypadá ani tak, ani tak a že mám přijít opět za 14 dnů. Nevím co si mám o tom myslet. Setkala jste se někdy některá s tím? A hlavně jak to dopadlo. Díky

zanetkapetruska
22. srp 2022

@susmevem píši vám jak to u nás pokračuje. Byla jsem na kontrole před 14dni a vše bylo v pořádku. Za týden na to jsem jela ráno v 6h na pohotovost začala jsem krvácet, tam sestra příjemná jak nevím co 😤 prej jestli jsem nemohla počkat do 7h říkám ji prosím? Já loni o to přišla tak snad pochopíte že mam proste strach ze se to bude znova opakovat. Nechali mě půl hodiny čekat v čekárně než dorazí doktor, vyšetřil mě a říká je mi líto ale já tam tlouct srdíčko nevidím, začala jsem brečet po chvíli koukání říká sestra že to tam vidí, ano nakonec to bylo vidět ale málo protože před miminkem mám volnou tekutinu (hematon) který je větší než miminko proto to šlo špatně vidět. Nasadil mi prášky na udržení a klidný režim. Teď ve středu jdu ke svoji doktorce na kontrolu a mám strach že zase bude něco špatně 😔

susmevem
22. srp 2022

@zanetkapetruska ... moc ti budu držet palce, věřím, že všechno bude v pořádku ♥️. Hlavně hodně odpočívej. Já musela v pátek na akutní revizi, předtím obě těhu taky byly úplně bez problémů, tak chápu ten strach...

zanetkapetruska
22. srp 2022

@susmevem jako že si musela? Obě tehu taky bez problémů a teď je to strašné.

susmevem
22. srp 2022

@zanetkapetruska ... ano, srdíčko se zastavilo, čekala jsem skoro měsíc, ale tělo si neporadilo samo, tak už jsem musela jít...😔

zanetkapetruska
22. srp 2022

@susmevem to mě mrzí 😔 mě se to stalo loni, taky mě nechali chvíli a nakonec jsem musela na revizi 😔

susmevem
22. srp 2022

@zanetkapetruska ... jsi hodná ♥️. To mě taky strašně mrzí, ale u tebe bude všechno v pořádku, určitě...

zanetkapetruska
22. srp 2022

@susmevem doufám v to. Jen mám strach z té volné tekutiny co tam mám.

susmevem
22. srp 2022

@zanetkapetruska ... neboj, hematom se většinou vstřebá sám ♥️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru