HCG vysoké, ale na ultrazvuku není nic vidět

marki81
26. kvě 2010

Ahoj holky, otěhotněla jsem a tt mi vyšel pozitivní. 8 dní pozmeškaní tedy asi v 5 týdnu jsem šla k Dr. a dle utz nebylo v děloze nic, brala mi krev a ta mi vyšla pozitivní hcg hodnota 4000. Měla jsem tedy přijít znovu za 14 dní. Přišla jsme dle MS 7+5 v děloze těhotenská dutinka, ale dle Dr. prázdná nic v ní. Dr. mi tedy opět vzala krev s tím že za 2 dny mám přijít s tím, že půjdu zrovna na revizi, že to vypadá špatně. Když jsem přišla za 2 dny, řekla mi že z krve to vypadá, že něco roste hodnota hcg byla 40225 a tak mi řekla že to nevypadá ani tak, ani tak a že mám přijít opět za 14 dnů. Nevím co si mám o tom myslet. Setkala jste se někdy některá s tím? A hlavně jak to dopadlo. Díky

itworks
6. únor 2017

@olik77 je mi to líto 😔 věř, že bude líp a příště už to vyjde nám všem 😃

olik77
6. únor 2017

@itworks to mě také 😢, mela jsi pravdu, mám to samé co jsi měla take, je to čím dál těžší, jdu už po čtvrté na revizi, snažím se stále verit

itworks
6. únor 2017

@olik77 neboj, bude to dobré, urcite se miminka dočkáme, teď si odpocines a naberes síly na další boj. Příště už v dutince bude miminko 😉Já jdu v březnu na druhé ivf a už se těším.

olik77
6. únor 2017

@itworks Dočkáme, držím pesticky ať to vyjde. Ani se ti nedivím, že se tesis. A kam jezdíte?

itworks
6. únor 2017

@olik77 do Ostravy do Gyncentra, máme to blízko, slyšela jsem na ně hodně pomluvy, ale jsme tam spokojeni s pristupem, máme uz i všechna vyšetření, ale nic se nezjistilo.

olik77
6. únor 2017

Hlavní je, že jste spokojeni, mi byli jednou v Praze na IUI ale nebyli jsme právě spokojeni s přístupem a jak to vše probihalo. Nyní jsme zaregistrování v Brně, zatím se nám to povedlo spontánně, ale přeci jen to trvá už delší dobu. Jsme z Krkonoš.

linee
6. únor 2017

@olik77 to mne tak mrzi:((ani nevim,co napsat.Tak moc bych te chtela povzbudit,ale sama vim,ze tyhle veci potrebuji cas. Oddechni si,naber sily a moc vam preji,at se letos dockate.Kdyby ti bylo ouzko,klidne napis.Hodne sily na zitrek.

olik77
6. únor 2017

@linee jsi hodna, já vím, že je to těžké a že to chce čas, děkuji moc za podporu

kasotaaaa
12. led 2020

Ahoj holky jsem psychicky na dně ..jsem v nemocnici od patka .když mi dělali první HCG 6.ledna tak jsem měla 8000 po 5 dnech to stouplo na 14 a za necelé dva dny mi brali krev znova a vyšlo mi 16 tisíc .ale furt na ultrazvuku nevidí vůbec nic..mají podezření na mimoděložní tehotenstvi mám opravdu strach už jsem přišla o 3 miminka 😣

siima12
10. čer 2020

@sebestovahanka Zdravím čtu si váš starší příspěvek. Mám úplně stejný problém, těhotenské testy pozitivní ale na ultrazvuku nebylo vidět nic ani gestační váček. Vzali mi krev ve 12 mi budou volat. Mužů se zeptat jak to u vás dopadlo?

didi100
17. zář 2020

Dobrý den maminky, mám otázku, pokud má někdo zkušenosti. Poslední měsičky jsem měla od 4.8 do 9.8, plodne dny od 17.8 do 23.8, a ovulace nejspíš 22.8 podle menstruacniho kalendáře. Další měsičky měli být 5.9, po dvou dnech spozdeni jsem si udělala test a byl negativní, bylo to moc brzy asi, ale nevydržela jsem 🙂, pak jsem pockala a po 4 dnech jsem zkusila znovu a byl pozitivní slabounka druhá čárka, pak jsem si udělala za dalších 4 dny a opět pozitivní čárka zesilila. Dr. mě objednal na kontrolu 15.9, ale na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět. Pan dr. rikal, že v 6.týdnu už to jde vidět, a kontrola sedí k 6.tydnu jak jsem byla na té kontrole 15.9, pak říkal že teda ještě nic nevidí, že buď se něco pokazilo, nebo to ještě nejde vidět a nebo těhotenství je špatné. Ale jestli jsem otěhotněla v období toho týdnu plodnych dnů což jsem uvedla výše, tak podle mě to jsou 4.týdny. Tak mě pak doktor poslal na krev na HCG, to jdu v pondělí 21.9 a 22.9 jdu znovu na kontrolu, ale to bude asi 5.týdnu. Nemáte nějaká maminka zkušenost? Děkuji

kuttu
17. zář 2020

@didi100 Ja v den MS uz krásné 2 silné čárky,přesně za 14 dni ultrazvuk s bylo videt úplně pidi něco uz se srdickem...ty jsi měla slabší čárku az 4 dne po vynechaní...podle me jsi byla na ultrazvuku moc brzy...dej tomu tyden a uz by něco vidět jít mělo...ten začátek je prostě buď a nebo...držím pěsti

didi100
17. zář 2020

@kuttu Tak mě právě objednala sestřička ještě se ptala kdy jsem měla naposled měsičky aby mě neobjednaval moc brzy, ale podle mě to brzy bylo tak jak píšete vy. Další kontrolu mám teda 22.9 tak uvidíme, děkuji moc. U prvního dítěte jak jsem čekala tak jsem po 3 dnech zpoždění měla hned viditelné čárky a po te volala dr a pak jsme šla na kontrolu a taky šlo vidět hned malá uchycena kulicka.

kuttu
17. zář 2020

@didi100 bude to určitě v pořádku,prostě jste byla moc brzy na ultrazvuku...sestry i doktoři prostě počítají poslední den MS a cyklus 28 dní...

didi100
18. zář 2020

@kuttu Taky si myslím. Moc děkuji.

didi100
18. zář 2020

Dobrý den maminky, mám otázku. V pondělí rano jdu na krev na HCG. Chtěla jsem se zeptat jestli se chodí na lačno, a nebo můžu normálně snídat a dát si kávu. Děkuji

agneska7
18. zář 2020

@didi100 nemusíš být na lačno

didi100
18. zář 2020

@agneska7 děkuji

zanetkapetruska
3. srp 2022

Ahoj holky obnovují diskuzi.
Byla jsem v úterý u dr. Na kontrole nebot jsem to dlouho nedostala. V papírech mám napsané (8+6) 5dni, poslední MS byla 1.6.
Podle utz není nic vidět že by tam tehi bylo, vzali mi krev a podle krve mám 1541hcg, poslal mě ještě na utz do nemocnice že tam mají lepší, tam mi bylo řečeno že nic vidět jen sem slyšela jak říkal že toto má 19mm ale neřekl mi co. Ptal se mě i na bolesti břicha říkám že nemám žádné a ani nekrvacim, nespinim. Podle hcg by mělo být něco vidět. Bojím se že to může být mimodelozni což i u doktora zaznělo.
Bojím se zítřejší kontroli mám přít na lačno že kdyby hodnota hcg nestoupla jak má tak prej půjdu hned na sál.
Měl to tady někdo taky tak?
Dekuji

susmevem
3. srp 2022

@zanetkapetruska ... osobní zkušenost nemám, ale hodnota hcg v tomto týdnu už by musela být mnohonásobně vyšší 😔. Budu ti držet palce a třeba tu někdo napíše ještě něco jiného 🙂

zanetkapetruska
3. srp 2022

@susmevem děkuji doktor říkal že můžu být na začátku, zítřek rozhodně. Ale bojím se toho nejhoršího, loni jsem o miminko přišli zastavil se růst.

susmevem
3. srp 2022

@zanetkapetruska ... aha, tak já to beru s ohledem na to, že jsi psala, že poslední ms byla 1.6. To by znamenalo, že bys byla v 10tt... Budu ti moc držet palce a moc mě mrzí, co sis v minulosti prožila 😔

zanetkapetruska
3. srp 2022

@susmevem podle MS to pravé nesedí. Nikdy jsem problém v těhotenství neměla, obe tehu úplně bez problémů. S tímhle vůbec nemám zkušenosti, jen doufám že zítra se snad už něco ukáže nebo bude aspoň hodnota dvojnásobná

susmevem
3. srp 2022

@zanetkapetruska ... tak třeba si měla ovulaci nějak později a těhotenství je mnohem mladší... Zítra dej vědět, jak ti to dopadlo...🌹

zanetkapetruska
3. srp 2022

@susmevem dám vědět, jsem nervózní, strach mám.

susmevem
3. srp 2022

@zanetkapetruska ... chápu, ale moc ti budu držet palce...❤️

zanetkapetruska
4. srp 2022

@susmevem tak jsem po kontrole hcg se zvedlo na 3664 a miminko se ukázalo je tam kde má být vše je zatím v pořádku, jsem na úplném začátku. ❤️ Zatím jsem klidnější ale stále mám strach aby nás nepotkalo to co loni že v 8tt se růst zastavil. Další kontrola za týden.

susmevem
4. srp 2022

@zanetkapetruska ... jeee, tak paráda 😍. Neboj se, já vím, že se to líp říká, než dělá, ale určitě dopadne všechno dobře.... a to jdeš zase ve čtvrtek?

zanetkapetruska
4. srp 2022

@susmevem mám si zavolat ke své doktorce a objednat se k ní za týden. Tak tam budu volat a domluvím se sní.

susmevem
4. srp 2022

@zanetkapetruska ... aha, jasně. Jsem zvědavá, na kdy tě objedná, ale určitě bude všechno v pořádku 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru