Holka nebo kluk?

gaaaby
2. srp 2022

Ahoj! Mam tady nekoho kdo se v tom vyzna???
Je to fotka z vag. utz
Dyndala jsem z dr pohlavi a rekl ze nic nevidi ..( to dela bezne - uz mam zkusenost ze v predchozim tehu videl a rekl mi to az po potvrzeni od jineho dr na 2. Screeningu)
Pak mi dal do prukazky tuto fotku…
Je to mimco z boku- bez hlavicky
Nevim proc by mi to tam daval - mozna jestli neni videt pindik?
Trosku mi to tak prijde, ale vuuubec nedokazu rict… proto se obracim na nekoho kdo se v tom vyzna lepe nez ja ;)
Diky

lilian2111
2. srp 2022

Takhle bych řekla že možná fakt kluk 🤷🏻‍♀️

juliemichal
2. srp 2022

taky bych řekla,že to je možná kluk.

daasqua
2. srp 2022

Dle mého jsou tohle záda, mimčo je hlavou dolů a nahoře má nohy. Pindík v 13tt není vidět, jen pohlavní hrbolek.

gaaaby
autor
2. srp 2022

@daasqua jsem v 15tt a myslim ze mimco neni hlavou doku, demonstroval mi doktor nozicky pokrcene

daasqua
2. srp 2022

@gaaaby A jo, to dole jsou možná nohy a ne ruce, je fakt, že mají užší zadeček a ne ramínka. Ale pindík tam nevidím, v 15tt by ještě nebyl moc vidět. V 20tt už je vidět až až 😀 Pindík by každopádně vypadal jinak, tamto vpravo může být pupeční šňůra, tamto dole je zadeček a "stín". U kluka jsou vidět hlavně velké převislé kulky, válcovité (a tam někde mini pindík). U holky ta kávová zrna jsou takové více kulovitá a nepřečnívají, je mezi nimi vidět dost ta mezera. Já měla první holku a všichni z jejího kávového zrna mysleli, že bude kluk, protože to vypadalo jako kulky (doktoři mi pohlaví nechtěli říct bez úplatku). Ale kluk to má bez té čárky uprostřed a o dost větší.

tahejhula
2. srp 2022

@daasqua ne, v tomto týdnu ještě pořád řešíme pohlavní hrbolek, nikoli šourek.

krisstina93
2. srp 2022

Pindíka ještě v téhle fázi nemá. Ale podle pohlavního hrbolku bych tipla spíš kluka.

lilian2111
2. srp 2022

@daasqua Ten tam právě podle mě vidět je 😁

gaaaby
autor
3. srp 2022

Dekuju vsem!!! Koukala jsem na internet na ten pohlavni pahorek a to jsem teda uplne mimo misu… nedokazu vubec urcit a zorientovat se v tom😂 tak se nechame prejvapit…co jineho nam zbyva😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru