• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak ovlivnilo kouření vaše miminko v těhotenství?

21. srpna 2016 
@vera20 dekuji za to co jsi napsala, nevedela jsem ze kdyz napisu o ciarete a to co mi na to rekl doktor, se tady tak rozjede az si pripadam jak naka strasna zruda co bohuzel jeste porad kouri tech cca 5dene, z krabicky ale mezi tim i elektronickou nad kterou doktor jen mavnul rukou, dale mam miminko o den starsi, tak ze roste hodne, vse bez problemu, a ano sve dite miluji... a verim ze kourit prestanu, kdyz uz jsem to az takhle stahla.. a opravdu by me zajimala reakce kdybi sem napsala fetacka , ktere se pak narodi zdrave dite, a co bezdacky? Proc maj tydle lidi deti, kdyz kuracka by mit dite nemela... to bylo blbi napsat... :/ je tu dalsi diskuze kde se holky normalne bavi co a jak dekat kdyz koureji a odpividaji pouze kuracky, a snazi se poradit, ale tady je clovek totalne odsouzeny... bohuzel fetna sem nic nenapise a nepoprosi o radu co ma delat, jelikoz tydle spiny sve dite stejne narvou do boxu a to je teprve lasky k tomu bezmocnymu clovicku.. to by asi jen tak milujici zena , ktera pozor kouri sem tam cigaretu asi jen tak neudelala .. chtela jsem jen pomoc, a ne cist ze kuracky si dite nezaslouzi... to je smutny opravdu!
18. črc 2016 v 15:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sametacek1 ty jsi ale ne zadala o radu a o pomoc..ty jsi nám přišla oznMit, že kouření v těhotenství je v pohodě..
18. črc 2016 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sametacek1 kdybys napsala, že te to trápí a hledáš cestu jak přestat tak by tady přistála tuna rad..ale ty si sem jen napsala, že kouři s, ale ze je to ok..tak co po tom více očekávat ze?
18. črc 2016 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sametacek1 No jo, tak okecala jsi si to dobře :slight_smile: Víš co říkám já? Že není větší motivace přestat kouřit, než nosit vlastní dítě pod srdcem.
Přeber si to jak chceš. :wink:
18. črc 2016 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jo napsala jsem to blbe.. to je pravda.. dal uz nemam co psat, jen verit ze to proste dokazu co nejdriv.. :slight_smile: tak jako ty , kteri to taky nedokazali urvat od huby hned...
18. črc 2016 v 16:13  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sametacek1 ja mam treba na cigaro semtam chut, pak si predstavim jak aktualne vypada muj drobek a jak mu tam posilam kour, v tu ranu si predstavim tu zakourenou placentu a delohu a hned me ta chut prejde.

Pak doporucuju totalne zmenit jidelnicek s prestavanim. Ujizdet si na dobrych jidlech a jist pravidelne - ja jsem si najela na super rezim a a ni jsem nepribrala. Pripravila jsme si pet ruznevelikych krabicek na cely den, plus treba pytlik rozinek a orechu, kdyz jsem mela obri chut tak jsem se cpala rozinkama. proste nahradit ty cigarety necim novym. J ated daleko vic utracim za zdravy jidlo - takze penize za tabak moc neusetrim:slight_smile: ale zase o to mame s prdolou lepsi prisum zivin a vitaminu..
taky je treba dobry na misto ranni cigarety vyjit rano na prochazku..
proste zmenit celkove zvyky..aspon trosku, to pomuze.
18. črc 2016 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox ,dekuji :slight_smile: no prave ta rani je to nejhorsi, jednou jsem vydrzela hodinu a uz to byla silenost.. :D pak do obeda vse ok, sem tam jsem potahla elektronickou , no ale jak mile jsem si dala dobry tepli obed, tak zase ta umorna chut, snazila jsem se mezi tim uklizet , drhnout kde co ,ale jak mile si potrebuji odpocinout tak je to zpet a uz na ni myslim, ted v posledni dobe jsem kourila zase kuli tomu ze mi na dva dny uplne prestali pohyby, tak uz jsem chtela brecet ze vse skoncilo, jsem nevedela ze pravidelne pohyby jsou az nekdy od 22-26 tydne a ze ty pohyby proste na par dnu muzou prestat... vlastne diky pohybum ani na cigaretu nemyslim.. kdyz se mi tam ta prdelka prevaluje :slight_smile: a s tim predctavit si ze to dycha i mimi jsem zkousela, videa jsem si poustela, ruzne clanky.. vzdy me to zasekne na par hodin dejme tomu... to je tak strasny zlozvyk :( tenkrat pred deviti lety mi meli dat doma pres drsku... takova blba machrovina pred kamosema a ted si muzu skubat vlasy ... :( a dekuji za radu, uz jsem premyslela i o hypnoze :D chci totiz prestak uz asi pet let... a porad za tu dobu jsem to nedokazala.. ale dokazala jsem to teda extra omezit...
18. črc 2016 v 18:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja myslím, že je to uplne každýho věc, každej má na to názor svuj. Určitě každa ženská miluje své díte nadevše bez ohledu zda si obcas zapalí nebo nekouří. Samozřejme kazdej ví, že je kouření v těhu ošklivá věc. Ale holt kazdej na to nemá přestat definitivně, pro kazdyho člověka je ta zavislost jiná, někdo dokáže uplne prestat nekdo zase ne, samozřejme ze kdyz neco hodne chces tak to dokážeš, ale nekomu to tak lehce nejde. Řekla bych, že každá těhule nečím zhřeší. Někdo si občas čoudne, nekdo baští tatarak a nekdo si dá obcas sklenku vína. Někdo se zase strašně stresuje. Každej má neco a každá tato věc nejakým zpusobem též ovlivnuje plod.... Je jasný že když se řekne kouření tak kazdej odsoudí ale co když řeknu že jím syrové maso? taky se to nemá...ale to už je v poho?.....
19. črc 2016 v 09:08  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera20 tak syrový masem to Dítě můžeš zabít, kouřením mu způsobit 'jen' nějakou nemoc, vadu...to záleží na každém jak si rozhodne...

Já třeba nevidím důvod proc si dát skleničku vina...:slight_smile:) devět měsíců se to da vydržet nedat si..:slight_smile:)

Ale určíte je to každého věc..v tom . mas pravdu..
19. črc 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox nikoho neodsuzuju, a ani nikoho nepodporuju. Jen občas nepochopim ty matky co hnedka kamenujou a odsuzujou a někdy urážej. Káždá to víme, že se kouřit nemá a je fakt že ani nepotřebujem doktorskej titul na to..:slight_smile:
19. črc 2016 v 19:35  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, před tím než jsem dostala první podezření ze muzu byt v tom, omezila jsem to na 3 cigarety za den/ původně to byla krabička denně , po potvrzení od paní doktorky jsem okamžitě přestala ;) jde přece o mimi
21. srp 2016 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek