• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se oholit s bříškem?

24. října 2016 
@crca Tak to byla pěkně drzá sestra.To bych si teda nikdy nedovolila a to jsem taky sestra.Není to povinné,holit se.Dobře jste ji to řekla. :rolling_eyes: :angry:
13. črc 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca bože co to bylo zač???By mě teda dost vykolejila,kráva. Však to určitě nedělala poprvé...Super odpověď.

Já poslepu normální žiletkou,holím se radši častěji,ať u toho pak nestrávím celý den :grinning: A zbytek vyladím před zrcátkem. Nohy depiluji,ať to nemusím dělat tak často.
13. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k dobrá zpráva, že to není povinné :wink: já se po holení vždycky tak osypu, že to asi nedávám, hlavně pak když ty chloupky dorůstají, děsně to píchá :frowning2: nechám si dole strniště a dlabu na to :dizzy_face:
13. črc 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava při normálním porodu ne,max.por.asistentka oholí hráz před nástřihem,ale při sekci nebo jiných břišních operacích se holí. :wink: Jinak taky nesnáším,když to dorůstá a občas zaroste nějaký chloupek,hnus.
13. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k me teda dole neholili kdyz jsem sla na sleak. Proste jen parkrat sjeli ziletkou to bricho, ale ze bych byla oholena, to fakt ne.
@lukava Jinak ja a ziletka taky nejsme kamaradi, takze to resim jen zastrihavanim a pak strojkem bikini line :wink:
13. črc 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tipovala bych to na tu 3 variantu,protože nebyla nejmladší :sweat_smile:
13. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca to byla kráva, když čekáš dvojky,tak to břicho je mega :grinning: já ležela před císařem 3 týdny v nemocnici, úprava prostě nebyla a nikdo to nekomentoval, navíc u nás jsou strašně úzký sprcháče,takže jsem měla problém se tam narvat, natož se holit :grinning: rodila jsem 37+1 zvládala jsem jenom podpaží ale ta úleva,když jsem se dostala domů!! :slight_smile:
13. črc 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, ze jsem to az do konce davala poslepu, nevim jak, ale asi to bylo ok :slight_smile:
13. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esterka610 jojo nohy taky ke konci byli mazec,ale pořád jsem si na ně ještě jakštakš viděla,ale to dole...... :sweat_smile: a ještě jak mě holila tak mě řízla-copak to já to necítila,ale jak jsem měla pod sebou tu podložku,tak pak vstávám a najednou krev,tak jsem se vyděsila a říkám jim"to je odkud? :grinning: "
13. črc 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Tak jasně,že nikoho nebudou nutit roztahovat nohy a holit tam,ale přece jen u sekce se musí oholit pubická část,jelikož se jizva vede nad ochupením nebo v něm...Ono,taková procedura není moc příjemná pro pacienty ani pro sestry,co si budeme vykládat.
14. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holí mě manžel a moc rád :grinning: teda jako nohy a podpaží zvládám sama :sweat_smile:
14. črc 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, děvčata, díky za tohle téma, už jsem se dlouho tak nenasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já nemám nohy vůbec chlupaté, ty jsem si nikdy neholila a podpaží a klín zvládám sama- už mám za ty roky praxi a jezdím, jak já říkám, osvedčenýma cestama a osvědčeným směrem :grinning: pak jen rukou přejedu proti růstu a poslepu doladím:grinning:
14. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jasne, u sekce neni moc co resit, ja jen reagovala na ty jine brisni operace :wink:
14. črc 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah asi záleží na nemocnici,možná už se od toho ustupuje stejně jako při tom porodu.Ale na praxi jsme holili.Jenže to už je doba taky.Pak už jsem na chirurgii nedělala :wink:
14. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se pri porodu pred 3,5 lety ptali zda chci oholit cela nebo jen kvuli pripadnemu nastrihu.
14. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Depilovala jsem se sama i s dvojčecím břichem, zrcátko a depilátor :grinning: A v porodce se ptali, zda chci oholit před sekcí nebo jsem, já samo byla, komplet, pro jistotu, aby na mě nikdo nešahal :grinning:
14. črc 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné téma :grinning: Já jsem se do 27.tt holila sama s pomocí zrcátka.A včera mě musel dole pomoct manžel,nešlo to ani se zrcátkem :grinning: Jinak nožky zvládám zatím v pohodě.Akorát nevím,jak si budu stříhat nehty na nohách :grinning:
15. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky nechala jsem se inspirovat :slight_smile: a pustila manžela k žiletce aby mě dole oholil :grinning: jelikož nemůžeme mít sex bylo to pro něj muka ale zvládl to :grinning: :grinning: řekla jse mu že to bude muset brát jako samozřejmost, moc se netvářil ale co neudělá pro mimčo :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pettulka - těžko :grinning: a to si představ, že jsi jenom těhotná. já jsem tlustá a těhotná, takže je to jako bych měla bříška rovnou dvě :grinning: ale zatím zvládám. šlo to s prvním, musí se to doklepat i teď, jen mi to zabere o chvilku déle :wink: ale je mi to čím dál nepříjemnější, tím spíš, že návštěvy u lékařů se zvyšují a k tomu je ještě léto... :rolling_eyes: no nebaví mě to, ale co se dá dělat. nikomu jinému bych to nesvěřila, na to se mám moc ráda :grinning:
17. črc 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky :slight_smile: pěkny téma :slight_smile: nohy a podpaží zvladam sama, ikdyž nohy už s obtížemi. a dole mě holý manžel. sice jsem při prvním holení moc mu neduveřovala :slight_smile: zvladl to na vybornou a ted už mu věřím :grinning:
18. črc 2011 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ráda bych zase otevřela tuhle diskuzi. Vy, co se holíte v sedě na okraji vany se zrcátkem - jak zařídíte, aby se zrcátko nezamlžovalo? Jinak já si tam teda oběma rukama nedosáhnu, resp. ano, ale musím přestat dýchat a hned se dusím :angry: A manžel se účastnit nechce :rolling_eyes:
26. led 2015 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den maminky, to já mám výhodu. Partnera to baví mě holit už teď. Jen mám taky vždycky strach ale za pár měsíců už to bez něj nezvládnu. :slight_smile:
1. únor 2015 v 07:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zatím to zvládám poslepu, protože už si na ni opravdu nevidím :D ... ale asi zachvíli příjde na řadu manžel... vanu nemáme jen veliký sprcháč :slight_smile:
1. únor 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to bravala po slepu i kdyz to nekdy vypadalo ze ssem jak vopelichany kure.. nebo pouzila zrcatko.. a nebo rekla manzelovi :wink:
1. únor 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zkousela ohmatavanim... a kdyz uz jsem myslela, ze mam hotovo, tak jsem nasla dalsi :D :D a zrcatko jevlastnim a pritelovi neverim :D bojim se, ze me rizne :D uz tam mam zas bobra :D :D tak se jdu zas na hodinu zavrit a nahmatavat :D :D
24. říj 2016 ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek