Je normální v těhotenství píchání u srdce?

monahr
8. kvě 2012

Ahoj holky.Mam takovy mensi problem.Nevim jestli je to normalni,ale obcas me picha u srdce a nevim jestli to tak ma byt v tehotenstvi.Je to dost neprijemne.
Deluji za odpovedi a preji pekny vecer 🙂

kixi
8. kvě 2012

me taky pichalo a casem to preslo...telo se meni tak se deji ruzne veci...pokud by to pretrvavalo, konzultuj s mudr

diviska
8. kvě 2012

Mě teda taky píchalo u srdce, ale ty jsi na začátku a předpokládám, že ti miminko na žebra moc netlačí. Můžou to být "zaražené prdy" ale jestli je to nepříjemné a máš z toho obavy, řekni to na poradně a uvidíš..

popellka
8. kvě 2012

Taky by to mohlo být od zad 😉

slundo
9. kvě 2012

Často to bývá od zad, nejen v těhu. V pokročilém těhotenství to zase bývají žebra. Na poradně bych se raději zmínila, dr. tě může poslat na kontrolní EKG. Někteří obvoďáci dokonce těhotné na EKG posílají automaticky 🙂 Ale ty záda jsou asi nejpravděpodobnější, dokážou dělat pěknou paseku

eficenka
9. kvě 2012

ahoj, já to mám taky, měla jsem to i před těhotenstvím - je to způsobeno zablokováním žebra, případně více - já jsem fyzioterapeut, tak si ho vždycky (nebo manža) odblokuju. Může se bloknout na hrudníku nebo i vzadu připojení na obratle.... Pokud nemáš jiné obtíže - nadměrné pocení tak bych se toho moc nebála 😉

ange_de_la_morte
9. kvě 2012

Taky mně občas píchá u srdce, na 99% procent je to od zad, stačí když v noci trošku špatně spíš, pokroutíš si záda a plíce při roztahování může způsobit že tě píchá i srdce, zkus se vždycky trošku protáhnout, mně to pomáhá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru