Je opalování nebezpečné i na začátku těhotenství?

agtari
24. bře 2016

Ahoj holky, uvažujeme o miminku a zároveň plánujeme dovolenou - v jižní Itálii, žádná velká exotika. Kdybych otěhotněla těsně před dovolenou nebo na ní, nevíte, jestli je opalování pro mimčo nebezpečné i na úplném začátku těhotenství nebo to ještě neublíží? K doktorce se chystám za pár týdnů, tak se zeptám, ale třeba už to někdo řešil a poradíte 🙂

nita1984
24. bře 2016

Myslím, ze to moc hrotis. Většina žen třeba do 6. týdne vůbec neví, ze je tehu. Takže já bych to fakt tolik nehrotila. Nadměrné opalování není zdravé pro nikoho

jaaanaluk
24. bře 2016

Já byla na začátku badatelů v lázních, kam tehotne nesmí a veselé jsem se prolivalal vínem a palenkou. Nevěděla jsem že jsem tehotna a všechno je v pohodě.

veraga
24. bře 2016

@jaaanaluk Nápodobně. Taky jsem to vznikající fazolce uvnitř vydesinfikovala slivovičkou. Nějaké opalování bych na úplném začátku moc neřešila. 😅

sara84
24. bře 2016

Ja neveda,ze jsem tehotna, natirala okna! Dva vikendy za sebou cele dny a vse ok 🙂

drakenn
24. bře 2016

Ja se zas ucila lyzovat a nevedela, ze jsem tehu. Tech padu co bylo a maly je v poradku

soyevita
24. bře 2016

@agtari Ahojky,opalování bych se rozhodně nebála.To určitě uškodit nemůže.Všechny svoje tři holky jsem odnosila na Kanárech a žádný problém

pabka
24. bře 2016

v prvním měsíci těhotenství jsem stejně jak holky výše párkrát "vydesinfikovala" tělo alkoholem a též jsem byla na dovolené, kde jsem se smazila jak topinka, jezdila na toboganech, nesetrila jsem se v ničem... Malinká nam tu uz pět týdnů dokazuje, ze ji nic z toho neublížilo 🙂

sara84
24. bře 2016

Akorat teda nevim, jestli bych si dopredu platila dovcu, me bylo v prvnich asi 3m taaaak spatne, ze predstava cesty do italie. ..Ale zase jinym nic neni 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru