Je tady někdo, kdo otěhotněl v říjnu/září 2017? 🙂

akinorev10
20. říj 2017

Ahojte holky, zakládám tuhle diskuzi pro budoucí maminky/těhulky, které zjistili v měsíci říjen/září, že jsou těhotné 🙂

linee
21. říj 2017

@janickaberuska ja te chapu,ver,ze se ale uz bat neprestanes ani s prckem.Tehotenstvim to jenom zacina...Moc drzim palcr a dej vedet!!!Posilam silu

janickaberuska
22. říj 2017

@linee Moc dekuji za podporu urcite se ozvu,jak jsem dopadla!😉

janickaberuska
22. říj 2017

@sthanina
Moc dekuji za podporu a pokusim se byt vice optimisticka🙂Taky se ozvy s novinkami😉

alexovka
22. říj 2017

Ahoj, ráda bych se přidala. Četla jsem vaše příspěvky už včera, ale to mi vyšel test negativně. Dnes jsem našla slabounkou čárku. Je to moje druhé těhotenství, tak jsme si jistá, že opravdu těhotná jsem 🙂 doma mám 14m syna. Neznáte dobrého gynekologa na Praze 5? Chtěla bych změnit lékaře a objednat se, jsem cca v 5. týdnu.

janickaberuska
23. říj 2017

@alexovka
Bohuzel nevim nejsem z Prahy.Drzim palce at Ti to vyjde!

janickaberuska
24. říj 2017

@linee
Ahojky,dnes jsem byla u lekare.Rekl mi,ze HCG roste ukazkove (nerekl kolik)ale na ultrazvuku male nenasel.Neuveritelny,tak mi posila v Pa do nemocnice opet na krev a podrobny ultrazvuk.Ten prcek nas pekne napina😔

sthanina
24. říj 2017

@alexovka Bohužel Ti taky neporadím, nejsem z Prahy...☹

linee
24. říj 2017

@janickaberuska tak se jenom schovava.Pokud ti hcg roste ukazkove,tak prcek nekde bude "za rohem";))u mimodelozniho by ti to tak nerostlo,hlavne bys nemela hcg vysoke.Moc drzim palce na patek

sthanina
24. říj 2017

@janickaberuska
Miminko si hraje na schovávanou😉 To bude "koumák" miminko, schovává se před tebou, ale neboj ono se ukáže! Vydrž!😉

janickaberuska
24. říj 2017

@linee
Mimodelozni mi vylocili pred 14 dny.Tim HCG mas pravdu uz jen to me uklidnuje.A co Ty nejake novinky?

janickaberuska
24. říj 2017

@sthanina
Pevne doufam,ze se v patek ukaze musim mu domluvit🙂Uz mi zacinaji i tehotenske nevolnosti.Mam porad zaludek,jak na vode.A co Ty nejake novinky?

sthanina
24. říj 2017

@janickaberuska Dnes ráno jsem opět malilinko krvácela, k dr. jdu ve čt, snažím se na to moc nemyslet... Nevolnosti už nemám, "výjimečné" chutě taky ne☹ Snad to není špatné znamení...

janickaberuska
24. říj 2017

@sthanina
Mas neschopenku nebo chodis do prace?Doktor by Te mel nechat radsi doma.Divim se,ze Te doktor neposlal na drivejsi kontrolu.Moc Ti drzim palecky at je vse v poradku.Ta nejistota je hrozna😒ale nadeje umira posledni.Snaz se hodne odpocivat.

sthanina
24. říj 2017

@janickaberuska Mám mateřskou🙂 Vedle v pokojíku spinká skoro 15.měsíční syn, je těžké dodržovat předepsaný klidový režim...

dizi
24. říj 2017

ahoj, já jsem měla pozitivní test 13.10. K doktorce jsem se objednala na 6.11. Snažím se být trpělivá, ale už jsem si udělala asi 10 testů, jen abych viděla sílící čárku a nejmíň jednou denně na ně mrknu (no blázen 😀). Je to naše první mimčo a snažili jsem se od června. Teď mi bude 34 a přála jsem si aspoň to první stihnout do 35 ... tak snad bude vše v pořádku 🙂

linee
24. říj 2017

@janickaberuska dekuji.Ja zatim nic,pristi tyden mne ceka uz screening,tak uvidime;)

sthanina
24. říj 2017

@dizi Držííím moc palce, ať je vše v pořádku😉

dizi
24. říj 2017

@sthanina Díky moc, já tobě taky! 🙂

lendy01
24. říj 2017

Ahoj, ja jsem mela prvni pozitivni test 6.10. Bylo to hned v prvni den vynechani menstruace. Druhy den jsem si jich pro jistotu udelala dalsich pet a taky vsechny pozitivni. 9.10 jsem kvapila k doktorce ale nic nenasla, protoze jsem byla teprve po tretim tydnu, ale hcg v krvy tehotenstvy potvrdilo. Objednali nas na 20.10, takze jsme meli s pritelem nervy a moc jsme toho nenaspali, protoze se moc na miminko tesime a chvili trvalo nez se nam to povedlo. Na kontrole se nastesti uz miminko naslo a na spravnem miste a 3.11 pujdeme na poslech srdicka. Posledni 2 tydny mam velke nevolnosti a jedine co muzu snist aniz by to melo zpatecni jizdenku, je ovoce a zelenina. Je to docela vy cerpavajici vzhledem ktomu ze zatim jeste pracuji, ale da se to vydrzet, hlavne aby bylo male v poradku. Vsem moc drzim palce 🙂

dizi
25. říj 2017

@lendy01 Mně právě všichni říkají, jak mi bude špatně a zatím nic. Taky držím palce a ať je ti brzy lépe.

janickaberuska
25. říj 2017

@sthanina
To je krasny,ze mas syna.Je jeste malinky to se moc neda byt v klidu a odpocivat.Jedine kdyby Ti pomahaly maminky,kdyby to slo.Kazdopadne Ti drzim palecky at je vse v poradku😉

sthanina
25. říj 2017

@janickaberuska jo to, jo. Tomášek je milionový miminko, přála bych vám všem takové mít... Je to malý smíšek a je to neuvěřitelný kliďas. Spinká a papá ukázkově a taky mu nemusím pořád stát hned za zadkem... A miluje lidi a místa, kde se něco děje... Ale! Ještě nechodí, takže ho různě zvedám a tak... Tchýně je taky milionová. Malýho si vezme i na celý den... Chodí spolu do parku, na hřiště, do lesa... Ale nechci jí zneužívat a dávat jí ho pořád. Moje mami je moc daleko (jsem "přistěhovalec"😉), mám tady "jenom" rodinu manžela... Zítra se to rozlouskne, buď to bude "bojovník" anebo...☹

janickaberuska
27. říj 2017

@sthanina
Ahojky,tak jak jsi dopadla.U me spatny mimi se nevyviji,jak by mel a Hcg mi zaclo klesat.Takze bud pry odejde silnejsi menstuaci nebo revize.Je to kruty👎😨

sthanina
27. říj 2017

@janickaberuska Ahojky, to je mi moc líto😢 U mě to vypadá, že jsou tam dva... Bohužel u toho jednoho není vidět žádná "aktivita", dr. to nazvala syndrom mizejícího dvojčete. A to druhé je zatím v pořádku... Mám tam ale ještě hematom a cistu... Takže jsou dvě možnosti prč špinim... Buď odchází to jedno "neaktivní" anebo s sebou "vezme" i to aktivní a samovolně odejdou. mám přísný režim, ale jak víš mám syna, s manželem jsem o tom mluvila a já sama se necítím natolik psychicky silná, abych proležela celé dny... Takže buď to má být🙂, anebo nebude nic...☹ K dr. jdu zase příští týden, uvidíme jak se "dvojčata" domluvili... Tobě držím palce, drž se!

hadiceee
27. říj 2017

@arevb Ahoj, a z čeho si smutná, my se snažímě 3 roky 😀

hadiceee
27. říj 2017

Holky prosím hodně čtu že Vás doktoři posílají na krev hned od začátku, mě bohužel ne i přesto že jsem už jednou prodělala mimoděložní těhu.Jaké jste prosím měly hodnty kolem 5tt? Já jsem si zašla jako samoplátce v (předpokládaných) 4 + 6 a hodnoty bohužel strašně nízké HCG 120 jenže dokud nenastanou žádné problémy ( a já samozřejmě doufám že nenastanou) musím čekat na ultrazvuk do příštího pátku... a to je šílený... měl prosím někdo taky takhle nízké HCG???? Měla bych být cca 21 DPO ( ale mám tušení že jsem otěhotněla cca 4 dny později (předtím nebyl styk)

janickaberuska
28. říj 2017

@sthanina
Moc Ti drzim palecky at se "aspon" jedno udrzi.Vim ze to nemas lehke,kdyz mas Tomaska ale nejak to zkus vymyslet at jsi v poradku😉Ja jsem to vcera oplakala je to tezke ale co nadelam.Ted budu cekat,jestli odejde sam nebo budu muset podstoupit revizi.Opatruj se a moc drzim pesticky!!!!!

janickaberuska
28. říj 2017

@hadiceee
Ahoj,to je zvlastni,ze Te lekar nehlida.Ja mam za sebou take mimidel.teh.a lekar me ted kontroloval 1x do tydne krev a ultraz.2x v tydnu.HCG mas dost nizke ja jsem mela kolem 10tisic.v 5tydnu.Divny,ze to doktor neresi☹

janickaberuska
28. říj 2017

@sthanina
Jeste k tomu hematomu,kamaradka ho mela taky v tehotenstvi a byla s tim v nemocnici.Neni to sradna,tak se opatruj.papa

hadiceee
28. říj 2017

@janickaberuska Ahoj, auu 10 000 tak to je mazec.. no on to ani neví, já šla jako samoplátce, říkal že mám příjít prostě až na ten ultrazvuk..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru