Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jednodenní půst v těhotenství. Ublíží?

marinka
10. led 2009

Ahojte holky, potřebuju radu pro kamarádku, která před pár dny zjistila, že čeká vytoužené miminko. Ještě před očekávanou MS, kdy těhu netušila, držela jednodenní půst na pročištění organismu a teď má strach, jestli to nemohlo miminku nějak ublížit a poprosila mě, ať se tady poptám 🙂 Já si myslím, že nemohlo, vzhledem k tomu, kolik těhulek první měsíce prozvrací a kolikrát v sobě během dne nic neudrží.. Co myslíte vy?

charlie1
10. led 2009

Taky si myslím, že se nic neděje, mimčo si určitě vzalo z jejích zásob co samo potřebovalo 😉 Já být tvou kamarádkou, tak se zbytečně nestresuji 🙂

katka82
10. led 2009

ahoj Marinko 🙂 taky si myslím že jeden den by neměl tolika vadit 😉 za jeden den tělo nevyhladoví 🙂

evuse
11. led 2009

Pokud vím, tak na samém začátku je mimi vyživované ze svého žloudkového vaku. Placenta funguje až za několik týdnů. Určitě vůbec nemusí mít obavu.

janika7
11. led 2009

Myslim si to samy, v tomhle obdodi i kdyz se nejaka bunka porusi, nahradi ji jina, protoze jeste nejsou specializovany, takze by to nemelo na nic mit vliv.

jenniffer
12. led 2009

V prvním trimestru jsem trpěla na docela silné těhu nevolnosti a dnů, kdy jsem do sebe nedostala nic bylo nepočítaně. Mimi zatím roste přesně jak má, takže ať je kamarádka naprosto v klidu. 😉 🙂