Jsem těhotná

pavlina301
25. zář 2016

Ahojky po velkém snazenim jsem konečně těhotná 6 tydnu uz se z přítelem moc těšíme na nimi..

astyna
26. zář 2016

@heduska82

Pochopila jsem to stejně - od ní příspěvek mi příjde mimo mísu také 😉

brookmichaela
26. zář 2016

@astyna Není ode mě vůbec mimo mísu. Nebo jako podle čeho jste usoudila, že můj dotaz je mimo mísu?? To lidi kteří netřou bídu s nouzí se nemůžou na nic zeptat? To jako znamená, že se nemůžu udivit nad tím, že má někdo 7 dětí a zajímalo by mě jak to zvládne uživit? Lidi co mají peníze - znamená to, že jsou hned před všemi nadřazení, chtějí urážet a posmívat se? A nenapadlo Vás třeba, že jim to třeba není lhostejné? Vysvětlete mi tedy v čem byl MŮJ DOTAZ MIMO MÍSU!!!

andryyysssek
26. zář 2016

Tak já bych se taky klidně zeptala,jak zvládají šest dětí,skoro sedm,ale jinak bych otázku podala.
@brookmichaela ji podala tak,že jsem to pochopila jinak,než myslela,proto jsem třeba já reagovala tak,jak jsem reagovala,ale potom vysvětlila,jak to myslí,tak se ji tímto i dodatečně omlouvám 🙂

nutricnihodnota
27. zář 2016

@brookmichaela Já bych řekla, že za to negativní vyznění otázky může ten smajlík. Bez něj, by to celé nepůsobilo tak agresivně, ale s tím smajlíkem....Na mě osobně zafungoval, jak rudej hadr! Uznávám, že jsem na určitý narážky dost alergická, protože to slyším každou chvíli. Ne od těch lidí osobně, ale donese se ke mě skrz známý, co kdo kde vykládal a jak moc se kdo zajímal. Z jedný strany je to:

"Kdepa na to vzali? Tři baráky, to si dělaj srandu, kde na to berou! Vona nic nedělá, celý dny jen jezdí na kobyle a v práci má sotva deset tisíc, já to vím, Mařka tam dělá taky! Zase si pořídili novější traktor, kombajn, sečku, atd.... k čemupa to potřebujou, nám stačí ten starej už celý roky, k čemupa potřebujou takový drahý slepice, kolipa toho sežerou ty psi, oni kupujou u Lenky ty drahý granule! Vidělas tu její motorku, takovej vzácnej veterán a ona s ní jezdí na pole, náš Pepa takovou taky měl, já vím, kolik to stojí! Blá blá blá". A z druhý strany zas: Peněz mají jako šlupek a jezdí v takovejch šrotech, pročpa si nekoupí aspoň Superba?. Za ty prachy co mají, by si mohli nechat ty kobyly vycvičit, vona furt padá, je celá vorvaná, co je to za ženskou, to jí to nevadí? Takovejch peněz a ten barák už dávaj dohromady dva roky, pročpa si na to nevezmou firmu? Viděla si ten barák, co v něm bydlí teď, ani nemá fasádu, pročpa si ho nenahodí? Peněz mají dost".........

Takže jo, starání se o finance jiných lidí, mě nikdy nenechá chladnou a když nějaká narážka působí takhle blbě( a to prostě s tim podělanym smajlíkem působila), tak bych někomu vlepila facku.

astyna
27. zář 2016

@brookmichaela

Tak dobře- jako pro 4leté dítě: Docela často komentuješ, a mě zrovna začal syn pěkně spát, tak si tady také ráda počtu a všimla jsem si, že díky statusu tvého muže se máte velmi dobře. Ty nebudeš mít extra mateřskou, takže ses asi dobře vdala, nebo to holt s ním dobře umíš, nevylučuji ani dědictví nebo výhru. Nicméně - pokud si koupíš byt jen kočár za 55 Masaryků, byť za peníze manžela (např.), tak bych se tady moc nevyjadřovala, kde na to paní vezme. Ty bys to bez svého sponzora zvládla?

V jední diskuze mi jiná slečna napsala, že ne každá - jako já např - chce nuzný kočár za 7 tisíc. No asi tak, ikdyž mám na účtu třeba 7místnou cifru, nemusím to dávat okolí na odiv. Ono ne nadarno nejbohatší lidé světa žijí úplně obyčejně.

Pokud ti ovšem i přesto všechno křivdím, za svůj krátký život jsi hodně na sobě zapracovala, tak se ti moc omlouvám, ale to víš - první dojem je potvora.

Každopádně - mě je jedno, kdo si co kupuje, za moje to není. Nicméně psát paní, kde na to asi vezme, jak je uživí od slečny, která se asi k něčemu dostala jak slepý k houslím, sem nepatří.

Autorce se omlouvám, že ji to tady zapleveluji a přeju jí super bezproblémové těhotenství :o)

astyna
27. zář 2016

@nutricnihodnota

Ono je někdy lepší nic neříkat, já jsem měla před asi 5 lety štěstí a kdybych to řekla byť jen mé matce, ví to celé naše maloměsto. Pro anonymitu je lepší větší město 🙂

myshoun
27. zář 2016

@brookmichaela jó, Míšo, holt jste si dovolila moc, a za otázku dat smajlika, byť mraciciho se, to je minimálně na třídní důtku 😂😂😂 rodičům vynadejte za dobrý geny, ono byt atraktivni, mladá a treba se dobre vdát je skoro hrdelní zločin 😂 Popravdě je mi líto, ze jsem se vás vůbec na ten kocar ptala...
Na jednu stranu jsou všichni alergičtí na to, ze člověk s velkou rodinou je hned branej za socku, ale ženská, která je ma cizi příjmení a muže si dovolit nadstandart je hned za potvoru... Hlava mi to nebere!

brookmichaela
27. zář 2016

Milé dámy tento smajlík ☹ je smutný smajlík tenhle 😠 je zamračený.
Myslete si už co chcete, mě osobně je to už úplně jedno. Jde tady vidět jak primitivně smýšlíte a nedokážete se na věc podívat z více úhlů jak by asi mohli být myšleny. Věřte, že já zásadně moc nekomentuji v diskuzích a už vůbec ne v takových jako je tahle. Neměla jsem se zakladatelky ptát na nic. Myslím si ale, že kdybych neměla doma zaparkovaný svůj "předražený" kočár a manžela který dává práci 200 lidem, nebyla hezká, neměla cizí příjmení ale žila jsem z dávek, třeba na malé vesnici, nikdy nejezdila na dovolené tak by jsme si asi rozuměly 😎 Mějte se tady krásně, přeji Vám od srdce opravdu jen to nejlepší.

@myshoun Nemusíte se za kočárek omlouvat, já se za něj nestydím, jsem za něj ráda 🙂 A to, že jste to zde zmínila - tak se aspoň ukázala povaha "uživatelek češek" 😝

nutricnihodnota
27. zář 2016

@astyna Ale ono není třeba cokoliv říkat, on si každý domyslí co chce a potřebuje. My jsme s manželem dost introvertní a neradi ukazujeme vlastní soukromí. Proto taky nikdy nebudu mít v tady v blogu, ani na MS žádný osobní fotky.

nutricnihodnota
27. zář 2016

@brookmichaela Jen jsem se snažila vysvětlit svůj názor, na vaší stupidní otázku, ale asi máte pravdu, jsem jen ošklivka, co vám závidí kočár a příjmení 😀

stepankam81
30. zář 2016

Autorce gratuluji! Jsem v podobné situaci. 🙂)) Snažení u nás bylo 2,5 měsíce 😲 😲

hanulka90
30. zář 2016

Ahoj holky co myslíte můžu se potichoucku radovat?

tesarovani
30. zář 2016

@hanulka90 Určitě 🙂! Potichounku gratuluji 🙂.

hujerovka
4. pro 2016

Ahoj holky, bolest prsou, břicha a dnes pozitivní Test!Jsem šťastná!

hujerovka
4. pro 2016

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru