Jsem v 6tt, plod vidět je, ale bez žloutkového váčku

nataliescucinska
15. kvě 2017

Ahoj holky,moc prosím o radu byla jsem u Apolinare před necelým týdnem.Tam mi rekli ze jsem v 6tt s vitalnim embryem ale bez patrneho žloutkoveho váčku.Mám jít na další kontrolu ve středu.Máte někdo podobnou zkušenost se šťastným koncem?Nebo jeto v háji?Mam strašný strach...Děkuji předem

tehuiveta24
16. kvě 2017

@nataliescucinska
ahoj 🙂 měla jsem to uplně stejně, v šestém týdnu jsem šla poprvé na gyndu aby mi potvrdil těhotenství. Bylo to špatně vidět, bez váčku, bez vitality, pouze takový flíček. Řekl mi že potvrzuje že jsem těhotná, ale až počkáme dva týdny, pokud začne mrňouskovi tlouct srdíčko. Že to ještě nemusí nic špatného znamenat. Za dva týdny to byl obrovský pokrok, byl krásně vidět a srdíčko běželo jak mělo 🙂 tak snad to budeš mít taky v pořádku, každá mamka to má jinak...

nataliescucinska
autor
17. kvě 2017

@tehuiveta24 mockrát ti děkuji za podporu s útěchu!🍀Hned se mi do té nemocnice dnes půjde lépe 🙂 😘🍀Přeji hezký den 🙂

gabcat
17. kvě 2017

@nataliescucinska Tak v 6. týdnu jsem měla jen gestační váček, nic víc. To není nic divného. Hned mi říkal doktor u Apolináře (ještě než mě viděl), že tam nic neuvidí ještě. Je to úplně běžný nález.

Spíš mi přijde trochu divný... ty máš gestační váček, vitální embryo (tzn. se srdeční akcí), ale není tam žloutkový váček? Tím se to embryjko živí a většinou bývá vidět dřív než to embryjko. Tak jen jestli je ten dotaz napsán správně 🙂

nataliescucinska
autor
17. kvě 2017

@gabcat ano,mám to takhle napsané i ve zprávě od lékaře.Stojí tam s vitalnim embryem bez patrneho zloutkove váčku? 😕

gabcat
17. kvě 2017

@nataliescucinska Hm tak to pak jo 🙂 jsem se zase přiučila 👍

tehuiveta24
17. kvě 2017

držím palce, pak napiš jak to dopadlo! 🙂

nataliescucinska
autor
18. kvě 2017

@gabcat
@tehuiveta24 Holky Dekuju Vám za podporu.Dopadlo to dobře,je tam všem co být má.A zatím se embryiko má k světu.Jsem zase stresovala 🙈😅každopádně moc děkuji za rady a podporu 🙂 🍀

tehuiveta24
18. kvě 2017

jééééé 🙂 super, super, super! 🙂

kachiiina
28. lis 2017

@nataliescucinska Ahojkyyy... Vím že to je trošku starší diskuze, ale ráda bych se tě optala... Dneska jsem byla na ultrazvuku v 6+3... O5 krásně tlouklo srdíčko, ale neviděl žloutkový váček 😑 jsem z toho úplně na mrtvolu... Srdeční aktivitu dr. viděli už v 5 týdnu vše ok i teď, ale ted zmínil že váček nikde... Že by zanikl předčasně? Nebo jen nebyl vidět? Dr říkal že mímu to evidentně nevadí, když se má k světu... Jak to pak tedy bylo u tebe? Najednou se objevil? Budu moc ráda za odpověď ❤

nataliescucinska
autor
28. lis 2017

@kachiiina Ahojky u mě to bylo tak,ze jsem pak šla za týden na další kontrolu a a najednou tam byl.Ono to proste v tedlech začátcích všechno trvá.A u každé to trvá různě.Vím že to je těžký ale nenech se moc rozhazet...já jsem z toho byla vystresovaná jak pes a teď mám par týdnů před porodem.Neboj se a uvidíš že to bude oka!!Dřzím palce. 🙂

kachiiina
29. lis 2017

@nataliescucinska to máš pravdu, je to hrozný... S manželem jsme se dlouho snažili a když už nám to konečně po druhém IUI vyšlo, ta představa, že by to nedopadlo je hrozná!!! Děkuju za uklidňující slova a přeju tobě i miminku hodně zdravíčka, at se Vám daří ❤

nataliescucinska
autor
29. lis 2017

@kachiiina Naprosto tě chápu,ale uvidíš že to dobře dopadne 🙂 Držím palce a děkuji ☘️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru