Kam v Praze na 3D UTZ, aniž bych musela být registrovaná?

veronikanel
17. čer 2014

Ahoj maminky,chci se zeptat,nevíte kde mě v Praze vezmou na 3D UTZ bez toho,aniž bych tam musela být registrovaná?A zda mě vezmou když jsem v 16tt(nevím,od kdy se dělá)?Děkuji 🙂

domca89
17. čer 2014

@veronikanel kde se v Praze provádí nevím, ale mě bylo důrazně doporučeno, nechat si ho udělat až tak ve 27tt to je prý vše nejlépe vidět.

loc
17. čer 2014

@veronikanel Vím, že 3D UZ mají na Bulovce (mají tam snad ten nejmodernější, co je na trhu), ale tam Tě bez registrace asi nevezmou, i když nevím, můžeš tam zkusit zavolat a zeptat se... Já tam byla ve 25+0 a nic moc na něm stejně vidět nebylo, jen na chvilku hlavička a ouško, bylo to sice roztomilý, ale obyčejnej UZ mi přijde hezčí, tamto vypadá jako odlitek z kamene :D.

veronikanel
autor
17. čer 2014

Já bych chtěla jít kvůli pohlaví,ta zvědavost mě zabije :D

loc
17. čer 2014

@veronikanel Pohlaví Ti zjistí i na tom normálním, právě, že ten 3D je v tomhle stádiu ještě dost nepřesnej, možná se jim ani nepodaří zobrazit tvářičku, natož pindík nebo pipku :D. Budeš s pohlavím holt muset ještě vydržet, já se to dozvěděla ve 21. t. na velkým UZ, to už máš za měsíc ;). Ale každopádně můžeš zkusit na tu Bulovku zavolat, možná to tam za poplatek dělají...

veronikanel
autor
17. čer 2014

Zkusím to,děkuju 🙂
Já vím,ale měsíc...bože :D U malé mi to také řekli ve 20tt,ale to je doba...:D

maia74
17. čer 2014

Klepni to do vyhledávače na netu, objeví se ti tam spoustu doktorů. Stejně si to budeš muset zaplatit, myslím že by tě vzali i bez registrace. Já tohle tea neřeším, můj gyndař ho má a v nemocnici kam půjdu rodit taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru