• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádku v 10tt přestaly bolet prsa. Odumřelo to?

3. dubna 2013 
2 dny předtim i špinila :frowning2:
30. bře 2013 ve 21:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ne, je to úplně normální.. Taky mě prsa ze dne na den bolet přestala.. někoho například nebolí vůbec.. A špinění v těhotenství je celkem běžný jev..
30. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, že jí přestaly bolet prsa, rozhodně nemusí nic znamenat. Příznaky náhle přicházejí a stejně náhle můžou odeznít. Špinění je taky poměrně časté, ale s tím už je nutné navštívit doktora, pro jistotu.
30. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A když špinila, byla u lékaře, na pohotovosti? To, že ji už nebolí prsa, nemusí nic znamenat, to je vcelku normální (ke konci prvního trimestru začínají ustupovat i ranní nevolnosti atp.), ale špinění ne!!! Ať si zajde k lékaři, pokud nebyla, to je jediná jistota! Držím palce :wink:
30. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlí v divočině, že tam nejsou doktoři?
30. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
mně taky kolem 11tt přestaly bolet prsa a je vše v pořádku. ale spíš bych se zastavila nad tím špiněním, měl by to vědět doktor. u mně to značilo hematom, musela jsem ležet.
30. bře 2013 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě prsa ani nikdy nebolely, myslím že to neznamená vůbec nic.
Špinila jsem u prvního těhu taky okolo 10tt a byly to jen malé popraskané žilky v děloze, či něco takového. Ale to mi řekl lékař, takže bych si tam určitě zašla.
Potrat to určitě značit nemusí!
31. bře 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristova noho, co je to zase za dotaz? Odumřelo to? Co to? Pokud si není něčím jistá, musí k doktorovi, po internetu jí nikdo neporadí!!!
2. dub 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Odumrelo to... A zaclo to hlavou nositelky.
2. dub 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já se omlouvám, ale to je jak dotaz od čtenářky časopisu Bravo apod.. Tak snad má doktora a rozum, který jí trkne, že když špiní, je nejspíš vhodné mu to oznámit .....
2. dub 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to si zas nekdo delá prdel,at píšou do brava......
3. dub 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek