Kamarádku v 10tt přestaly bolet prsa. Odumřelo to?

2 dny předtim i špinila 😞
luciesofi
30. bře 2013
..ne, je to úplně normální.. Taky mě prsa ze dne na den bolet přestala.. někoho například nebolí vůbec.. A špinění v těhotenství je celkem běžný jev..
martinakl
30. bře 2013
To, že jí přestaly bolet prsa, rozhodně nemusí nic znamenat. Příznaky náhle přicházejí a stejně náhle můžou odeznít. Špinění je taky poměrně časté, ale s tím už je nutné navštívit doktora, pro jistotu.
zuzik24
30. bře 2013
A když špinila, byla u lékaře, na pohotovosti? To, že ji už nebolí prsa, nemusí nic znamenat, to je vcelku normální (ke konci prvního trimestru začínají ustupovat i ranní nevolnosti atp.), ale špinění ne!!! Ať si zajde k lékaři, pokud nebyla, to je jediná jistota! Držím palce 😉
kalo
30. bře 2013
Bydlí v divočině, že tam nejsou doktoři?
maximka33
30. bře 2013
mně taky kolem 11tt přestaly bolet prsa a je vše v pořádku. ale spíš bych se zastavila nad tím špiněním, měl by to vědět doktor. u mně to značilo hematom, musela jsem ležet.
pejtho
31. bře 2013
Mě prsa ani nikdy nebolely, myslím že to neznamená vůbec nic.
Špinila jsem u prvního těhu taky okolo 10tt a byly to jen malé popraskané žilky v děloze, či něco takového. Ale to mi řekl lékař, takže bych si tam určitě zašla.
Potrat to určitě značit nemusí!
andy80
2. dub 2013
Kristova noho, co je to zase za dotaz? Odumřelo to? Co to? Pokud si není něčím jistá, musí k doktorovi, po internetu jí nikdo neporadí!!!
zvalentova
2. dub 2013
Odumrelo to... A zaclo to hlavou nositelky.
ilonne
2. dub 2013
Já se omlouvám, ale to je jak dotaz od čtenářky časopisu Bravo apod.. Tak snad má doktora a rozum, který jí trkne, že když špiní, je nejspíš vhodné mu to oznámit .....
ratatooy
3. dub 2013
to si zas nekdo delá prdel,at píšou do brava......

Začni psát odpověď...

Odešli